جو بایدن پیروزی در میشیگان به او می دهد یک مسیر روشن برای نامزدی حزب دموکرات

Joe بایدن است که به دنبال بیشتر و بیشتر مانند presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اضافه کردن به خود را نماینده رهبری در روز سه شنبه با یکی دیگر از مجموعه های اولیه پیروزی که بیشتر تخلیه برنی ساندرز’ کمپین.

شش کشور رای دادند در روز سه شنبه و بایدن برنده سه به نزدیک خود سنجی: Michigan, می سی سی پی و میسوری. رای گیری ادامه داد: در واشنگتن و آیداهو و داکوتای شمالی.

میشیگان که در آن ساندرز ناراحت هیلاری کلینتون در سال 2016 شد شب بزرگترین جایزه, اعطای 125 از شب 352 نمایندگان. حدود نیمی از تمام حوزه گزارش بایدن بود در مسیر به تصرف دولت توسط دو عدد بالشتک سرب خود را در نمایندگان به این حزب نامزدی کنوانسیون در ماه جولای در میلواکی و برخورد یک ضربه به ساندرز’ ادعای قدرت در زنگ کمربند و محو شدن امید سبقت معاون رئیس جمهور سابق برای نامزدی.

به عنوان بایدن جشن پیروزی خود را سه شنبه شب برخی از دموکرات ها شروع به استدلال می کنند که بایدن اما مسجل نامزدی. “ریاضی در حال حاضر روشن است. جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور ایم” پسر سیسیل صندلی از اولویت های ایالات متحده آمریکا بالا دموکراتیک super PAC. پرسید: اگر بایدن به نامزدی تبدیل می شد اجتناب ناپذیر سابق کلینتون مشاور زک Petkanas deadpanned: “من تنها کسی که می تواند تعداد دفعات مشاهده ،

معاون سابق رئیس جمهور برد مفتون دو هفته کشش. او رفت 0-برای-3 در اولین نامزدی, مسابقات, پس از آن ارسال شده قانع کننده پیروزی در کارولینای جنوبی است که در تنظیم کردن زنجیره ای از پیروزی های از ساحل به ساحل در سه شنبه. بایدن اتحاد خارج انجام کلینتون حاشیه در برابر ساندرز در استان ها با بارهای از افراد جوان و مشارکت مردم در بسیاری از مکان ها دو برابر شده است. شکست مغلوب ساختن پیشی جستن یک رانندگی انگیزه برای دموکرات ها و بایدن زمین که او قوی تر است چلنجر در برابر رئیس جمهور کنونی به نظر می رسد که نقل مکان کرد سستی رای دهندگان را به خود ستون.

یک بار دیگر بایدن پایدار قدرت با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی ثابت کلید. این کمک بایدن ترساندن ساندرز به همه-اما-اذعان می سی سی پی — جایی که دو سوم از مردم در انتخابات شد آفریقایی بالاتر حتی از کارولینای جنوبی نشان — سیاه و رای دهندگان شد و انتظار می رود بسیار مهم در میشیگان و میسوری بیش از حد. در می سی سی پی بایدن ادعا کرد که 84 درصد از سهم, سیاه, رای, با توجه به نظرسنجی های خروج. در میسوری بایدن به دست آورده 75% پشتیبانی از یک پنجم رای دهندگان بودند که سیاه و سفید با توجه به نظرسنجی های خروج. و در میشیگان بایدن سوار به موفقیت با 66% حمایت از رای دهندگان که به نمایندگی از یک پنجم رای دهندگان.

به عنوان نظرسنجی بسته شده در شنبه بایدن مشاوران شد تا اعتماد به نفس در موقعیت خود را که آنها در حال برنامه ریزی برای بایدن به تماشای بازده در آمده از کلیولند پیش از اوهایو مارس 17 اولیه. (به جای بایدن در دیدار با خبرنگاران نه چندان دور از خود ستاد در فیلادلفیا پس از coronavirus هشدارهای مجبور آخرین لحظه تغییر در برنامه.) به عنوان نهایی رای گیری شد که بازیگران هر دو بایدن و ساندرز لغو کمپین حوادث در کلیولند که در آن سه مورد از coronavirus یافت شده اند.

چند ساعت بعد بایدن دستیاران اعلام کرد او در لغو یک شنبه تجمع در تمپا و به جای برنامه ریزی برای ارائه یک سخنرانی در نزدیکی خانه اش در ایالت دلاور. یکشنبه شب بحث در سیمرغ برگزار خواهد شد و بدون مخاطب در تئاتر است. برنامه ریزی تغییرات شد یک یادآوری است که حوادث خارج از نامزدهای کنترل می upend انتخابات در راه های غیر منتظره.

هیچ فوری سیگنال که ساندرز آماده برای پایان دادن به پیشنهاد خود را روز سه شنبه ترک باز امکان کثیف تقلا کردن از طریق مقدماتی است که کشش به ماه ژوئن است. در یک ایمیل به هواداران قبل از شمارش نهایی شد و در ساندرز’ مدیر کمپین خواست ایمان: “اولین نظرسنجی بسته شده در حالی که پیش. اما لطفا این را بدانید: یک بار دیگر امشب نتایج در حال رفتن به دریافت بهتر برای ما به عنوان شب می رود. ما انتظار داریم که به خوبی از غرب که در آن انتخابات نزدیک دیر و میشیگان حتی ممکن است می آیند تا فردا.”

هنوز ساندرز حال عقب نشینی به خانه اش در برلینگتون, Vt., و صحبت نمی کنم به خبرنگاران گفت که نتایج نشان می شد او بسیار خشن شب.

صحبت کردن به مبارزات انتخاباتی خود کارکنان و خبرنگاران در فیلادلفیا بایدن به حال یک پیام ساندرز’ رای دهندگان به “تشکر از آنها را برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را.” صدایی بسیار بسیار به عنوان اینکه ساندرز در حال حاضر سمت چپ مسابقه بایدن دعوت کسانی که ساندرز علاقه مندان به عضویت در تیم جو. “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک است. با هم, ما را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما او را شکست همراه می شود.”

اما با دموکرات ها مشتاق به نوبه خود به انتخابات عمومی یک پایان ناگهانی به یک اصلی است که هنگامی که به نظر می رسید به مقصد بکشید ممکن است در چشم.

— با گزارش Lissandra ویلا/واشنگتن

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>