جو بایدن کمپین کردم آخرین لحظه defibrillation در کارولینای جنوبی

یک هفته پیش جو بایدن انتخاباتی بود که در نزدیکی آن مرگ درد و رنج. او دریافت کرده بود 16 درصد از آرا در آیووا و 8 درصد در نیوهمپشایر در آینده در جایگاه چهارم و پنجم بود. او در رای گیری ملی به طور قابل توجهی کاهش یافته بود — با مایک بلومبرگ صرف king’s ransom در مبارزات انتخاباتی خود و خوردن به بایدن پایه متوسط پشتیبانی می کند. برنی ساندرز که برنده دقت در هر دو ایالات متحده برای اولین بار پس از یک پیروزی بزرگ در نوادا شروع به افزایش در ایالت کارولینای جنوبی کشور ،

اما بایدن کمپین یک گذشته-دوم کردند و او به آسانی در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه با نزدیک به 50 درصد از کل آرا (و ساندرز در دور دوم). آن باقی مانده است دیده شود که آیا بایدن را دریافت کنید به طور مشابه, خوش شانس در خارج از ایالت کارولینای جنوبی, اما این نتیجه بدون شک نگه می دارد معاون سابق رئیس جمهور شانس برنده شدن نامزدی زنده است.

پس چه اتفاقی افتاد ؟ بیایید شروع با داده ها. شروع حدود یک هفته پیش بایدن شروع به تیک تاک در پای صندوق های رای از نزدیک کراوات با ساندرز و به سرعت شتاب برگشت به قبلی فرمانده منجر شود.

مهم ترین EMT برای بایدن کمپین بود قطعا Rep. جیم Clyburn (D-S. C.) که تایید بایدن روز چهارشنبه. Clyburn است که هر دو دارای بالاترین رتبه آفریقایی-آمریکایی در مجلس نمایندگان (به عنوان اکثریت شلاق) عمده قدرت کارگزار در کارولینای جنوبی وزارت امور خارجه سیاست و به طور گسترده ای مورد اعتماد شکل در محلی سیاه جامعه است. در یک NBC خروج نظرسنجی 28 درصد از پاسخ دهندگان گفت: تایید شد مهم ترین عامل در تصمیم گیری و 22 درصد گفت: این یکی از چند عامل مهم.

بایدن همچنین هیچ مقدار کمی کمک از مطبوعات ملی که صرف چند هفته گذشته با داشتن یک جیغ conniption مناسب بیش از برنی ساندرز — به خصوص MSNBC که تماشا مذهبی توسط بسیاری از قدیمی تر لیبرال. ضد ساندرز تعصب بیش از هفته گذشته تقریبا cartoonishly آشکار; عملا هر نشان می دهد صرفه جویی Chris Hayes’ همه در اتحاد شبیه یک استراتژی گاو جلسه برای stomping Sanders جنبش است. بیس بال میزبان کریس ماتیوز مجبور به عذر خواهی برای مقایسه ساندرز’ پیروزی در نوادا به نازی فتح فرانسه در سال 1940 در حالی که virulently ضد ساندرز مفسر دکتر جیسون جانسون “benched” گفت: ساندرز’ سیاه زن کارکنان آمده از یک “جزیره misfit سیاه[.]”

در ضمن این واقعیت است که بایدن بارها و بارها به دروغ بیش از چند هفته گذشته در مورد داشتن دستگیر شده در آفریقای جنوبی 30 سال پیش در تلاش برای دیدار نلسون ماندلا — بخشی از یک الگوی از اغراق و ساخت که مبارزات انتخاباتی خود را بی سر و صدا پذیرفته نشد — من تقریبا هیچ توجه است. (این یکی از داستان های بسیاری است که باید نابود شود یک کمپین قبلی سن اما ثابت firehose جنون از رئیس جمهور تهمت است inured مردم به چنین چیزهایی است.)

در هر بایدن به حال کمک زیادی, اما آن را نمی توان انکار کرد که او برنده عادلانه و مربع و توسط یک حاشیه بزرگ.

که گفت: بایدن باید به التماس کردن برخی از خوش شانس می شکند اگر او می خواهد به رقابت در سراسر هیئت مدیره در روز سه شنبه است که فقط سه روز به دور است. در حالی که ساندرز هنوز هم به نظر می رسد انتخاب دوم در میان رای دهندگان سیاه او wildly محبوب در میان Latinos — یک گروه بزرگتر در سراسر کشور از آفریقایی-آمریکایی ها و به خصوص در این ایالت تگزاس و کالیفرنیا که رای گیری روز سه شنبه. وجود دارد چند کشورهای دیگر با آمار و ارقام مانند Clyburn که می تواند دست تعداد زیادی از آرا بر روی صفحه گرامافون نقره ای. بایدن واقعی مبارزات انتخاباتی است که هنوز هم به خصوص قابل توجه; حتی Clyburn بود “unimpressed با بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در عملیات های دولت اغلب در مورد آن بهم ریختگی و فقدان منابع” نوشتن مت Viser و Cleve R. Wootson جونیور در این واشنگتن پست.

در واقع این آخرین لحظه نجات ماموریت به خوبی می تواند ایجاد بدترین نتیجه ممکن برای دموکرات ها در شرایط ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — propping تا بایدن به اندازه کافی است که او را انکار می کند ساندرز یک اکثریت قوی و یا کثرت نمایندگان نمی کند ولی در واقع به نفع خود تنظیم صحنه برای یک مبارزه تلخ در کنوانسیون بیگانه می سازد که یکی یا دیگری را از پایه.

برای جلوگیری از این احتمال یک نامزد را به شکست دیگر. ما می دانیم که مقدار زیادی بیشتر در مورد که احتمال در 72 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>