جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه

جو بایدن ظهور پیروز کارولینای جنوبی اولیه تنفس زندگی جدید را به انتخابات ریاست جمهوری است. این نتایج می تواند کمک به معاون سابق رئیس جمهور ایجاد خود را به عنوان یک جایگزین مناسب برای برنی ساندرز.

سابق جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در شنبه نتایج اولیه نشان داد. این نخستین پیروزی 2020 ریاست جمهوری مسابقه.

بایدن محبوبیت در میان رای دهندگان سیاه بود و یک عامل کلیدی در کمک به او را افزایش پیش در یک وضعیت که در آن بیش از نیمی از رای دهندگان آفریقایی آمریکایی است.

او غالب بیش از مترقی رقیب برنی ساندرز بود که تازه خاموش عمده پیروزی در نوادا حزبی و نیوهمپشایر اولیه در اوایل این ماه.

معاون سابق رئیس جمهور بود خیلی خوشحال به عنوان او با هواداران در پیروزی حزب در پایتخت دولت کلمبیا. “برای همه کسانی که زدم شمارش را پشت سر گذاشت – این است که مبارزات انتخاباتی خود را,” او گفت: جمعیت است.

بایدن امیدوار است برای به دست آوردن شتاب در اصطلاح سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای و حدود یک سوم از نمایندگان در معرض خطر هستند.

سیاه رای دهندگان پشت بایدن

با توجه به خروج رای از 10 رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت: آنها می خواستند یک به نوبه خود به اوباما-دوران سیاست است.

بایدن انتخاباتی شده بود لیزر متمرکز در حفظ و حمایت از سیاست های دولت اوباما در طی آن او به عنوان معاون رئیس جمهور.

معاون سابق رئیس جمهور رفت و دموکرات در انتخابات مقدماتی با تصویب امتیاز از رای دهندگان و او بانکی در برگزاری این حمایت در کارولینای جنوبی است. بایدن دریافت اواخر حمایت از سیاه پوست نفوذ کنگره جیمز Clyburn روز قبل از رای گیری.

شش نفر از 10 از رای دهندگان کارولینای جنوبی گفت: Clyburn حمایت از بایدن بوده است یک عامل در تصمیم خود را با توجه به نظرسنجی های خروج.

تام Steyer قطره

پس نتایج در کارولینای جنوبی میلیاردر فعال تام Steyer که در آمد سوم در مسابقه کاهش یافته و خارج از مسابقه است.

Steyer امضا سیاست مسئله تغییر آب و هوا. او ریخت و میلیون ها دلار به نامزدی خود را از جمله نزدیک به 24 میلیون دلار (21 میلیون دلار) در تبلیغات تلویزیونی در کارولینای جنوبی به تنهایی.

“راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری” Steyer گفت.

پنج نامزد اصلی – برنی ساندرز, جو بایدن, الیزابت وارن, پیت Buttigieg و ctq – باقی می ماند در حال اجرا برای حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه و انتظار می رود برای رفتن سر به سر در روز سه شنبه.

jcg tg/aw (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>