جو بایدن برنده کارولینای جنوبی و به سه شنبه به عنوان برنی ساندرز’ رئیس رقیب

حمایت اکثریت رای دهندگان آمریکایی آفریقایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را جارو پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه ساخته شده است که او را پیشرو جایگزین برای سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز در سه شنبه قرار داده و تازه فشار بر رقیب دیگر به رها کردن.

آن را فقط به عنوان بایدن را در مبارزات انتخاباتی وعده داده شده پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا و حتی بدتر مکان پنجم در نیوهمپشایر: زمانی که انتخابات منتقل متنوع تر متحده بایدن شروع به کرایه بهتر شروع با یک دوم-پایان محل در نوادا و در حال حاضر تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی.

بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی سال ساخت, اولین بار بود که او برنده یک مسابقه خارج از خانه خود در ایالت دلاور در سه اجرا می شود برای دموکراتها نامزدی ریاست جمهوری. آن را نشان می دهد از شن و خرد کردن ساخته شده ممکن است در اندازه گیری با حمایت از دولت دیرین kingmaker پارچه مبلی. جیمز Clyburn پیش از آن در هفته. بیش از نیمی از اهالی کارولینای جنوبی گفت: Clyburn حمایت شد یک عامل مهم در رأی خود با توجه به خروج سنجی و رای دهندگان انتخاب بایدن بیش ساندرز توسط 4 به 1 در حاشیه.

اما Clyburn نیز عملی در مورد چشم انداز از دوستان قدیمی خود که در تلاش برای پاسخگویی به انتظارات در این مسابقه پس از رای گیری آغاز شد. “ما را مجبور به نشستن و گرفتن جدی در مورد چگونه ما مجددا با ابزار تجهیز این کمپین گفت:” در سی ان ان مصاحبه در روز شنبه. این کمپین اعلام کرد Clyburn را به کارولینای شمالی در روز یکشنبه برای کمک به مبارزات انتخاباتی دوباره وجود دارد.

آنها را باید به عمل سریع. در روز سه شنبه, 14 متحده از مین به کالیفرنیا رای به علاوه گوام و دموکرات ها زندگی در خارج از کشور و ساندرز است که انتظار می رود به بیرون آمدن از مگا مسابقه نوسانی. که به معنی ماندن در بازی بایدن را برای تسلط بر دیگر ایالت های جنوبی رای گیری در هفته آینده و در ادامه به نگه داشتن قرار دادن دور پول نقد به اندازه کافی برای نگه داشتن رفتن را از طریق یک تقویم ماراتن با چند دیگر از مسابقات مهم آینده در ماه مارس است.

“با تشکر از همه شما در قلب حزب دموکرات ما فقط برنده و ما برنده بزرگ” بایدن گفت: در کارولینای جنوبی ساعت پس از او آغشته به کارولینای شمالی که رای در روز سه شنبه برای انتخاباتی خود را از دست داد. “تصمیم گیری است که دموکرات ها را در سراسر امریکا در چند روز آینده تعیین خواهد کرد چه این حزب می ایستد چیزی که ما باور داریم و آنچه ما می توانیم انجام می شود.”

نرم افزار-بایدن سوپر پک اضافه شده به برخی از ایالت های جنوبی که در روز سه شنبه: North Carolina, آلاباما, آرکانزاس, تنسی و ویرجینیا به علاوه تگزاس. بایدن به عملیات اساسی در این کشورها و در حال حاضر در تکاپوی ساخت عملیات در ایالات متحده است که رای دادن در مارس 10, به خصوص مکان هایی که ممکن است ایدئولوژیک مسابقات برای خود طبقه کارگر پیام مانند میشیگان و میسوری و محافظه کار متحده که در آن ساندرز’ مترقی پیام ممکن است ضعیف مناسب مانند آیداهو, می سی سی پی و داکوتای شمالی. اگر این مسابقه را پایین می آید به نمایندگان مجلس در حال تلاش برای انتخاب کنید تا پیروزی در مکان های که در آن رای دهندگان ممکن است تمایل به رد ساندرز را در دستور کار خود و یا مکان های که در آن رای دهندگان است متنوع تر است. به طور جداگانه یک ضد ساندرز فوق العاده PAC رزرو $2.6 میلیون دیجیتال در تبلیغات برای سه شنبه متحده است.

روز شنبه مسابقه شرکت برگ سناتور الیزابت وارن و ctq و همچنین سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg مبارزه برای ارتباط. هر کدام از این موفق به نشان می دهد که آنها می توانند در ساخت این نوع از ائتلاف دموکرات ها را در ماه نوامبر از جمله رای دهندگان از رنگ. فشار از حزب خودی فعالان و خیرین را در حال حاضر به شدت برای آنها به خروج مسابقه مبادا شکسته زمینه از رقیب خواهد رسید در کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی این تابستان را بدون حل و فصل مهاجرت. وارن و Klobuchar خواهد رای خود را در خانه متحده در روز سه شنبه و مورد علاقه برای اضافه کردن به خود را نماینده شمارش. اما ابتلا به سندرز و بایدن ممکن است در حال حاضر غیر ممکن است برای هر یک از این سه.

در همین حال مایک بلومبرگ رسانه های مغول و شهردار سابق شهر نیویورک شده است آزادسازی انبوهی از پول نقد به ایالات متحده است که شروع رای گیری در روز سه شنبه. بلومبرگ وارد مسابقه خیلی دیر به رقابت سنتی اوایل نامزدی متحده پس از تفنگ ساچمهای خود را شروع می آید فقط در چند روز. با ساندرز پیشرو نمایندگان و بایدن با عجله و شتاب پشت سر او این معلوم نیست که آیا بلومبرگ قادر خواهد بود برای قرار دادن موانع به هر دو نامزد. یکی دیگر از میلیاردر, تام Steyer حال خود را باز کرد دسته چک از روی عیاشی و بیفکری در کارولینای جنوبی اما بیرون زده در انتخابات و پس از آن کاهش یافته است شنبه شب.

است که می گویند بایدن مسیر خواهد بود یکی از آسان است. او نیست رو یک شمع در آنجا بسیار بد سپتامبر بحث هنگامی که او در رای گیری به عنوان روشن frontrunner در مسابقه های آینده. روشن نیست که آیا ضد ساندرز دموکرات خواهد یدکی در یکشنبه آینده را بحث و در تبلیغات; بایدن ممکن است تنها امید خود را از انحراف این سناتور ورمونت که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. ساده ترین راه برای حرکت از ردیف پایین به بالا است به دست کشیدن از کسی پایین اما این تاکتیک می تواند در نهایت بحرانی رای دهندگان که به سادگی به دنبال هر گونه جایگزین برای Sanders.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

ساندرز’ درخواست تجدید نظر است غیر قابل انکار در میان ملتهب و بسیار آنلاین, حامیان اما بسیاری از دموکرات ها به درستی هشدار می دهند که توییتر است نه واقعیت. میانه و استقرار دموکرات را صرف هفته هشدار داد که یک ساندرز نامزد خواهد ترجمه به یک تضمین از دست دادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. Clyburn رفت تا آنجا که به استناد جورج مک گاورن: لیبرال های مورد علاقه که نیست درخواست تجدید نظر به طور گسترده ای در حزب خود را — اجازه دهید به تنهایی در کشور خود — که در ادامه به از دست دادن 49 متحده در ریچارد نیکسون رئیس جمهور 1972 دوباره انتخابات را پیشنهاد داد. بایدن است که با تکیه به آن بدهند. “ما گزینه های برنده شدن یا از دست دادن بزرگ” او گفت: جشن با هواداران خود در دانشگاه کارولینای جنوبی در روز شنبه. “این انتخاب است.”

این بایدن کمپین تیز حملات خود را در ساندرز به عنوان کسی که نمی ایستادگی کردن به انجمن ملی تفنگ و در بلومبرگ به عنوان داشتن شده است به اندازه کافی حمایت از اوباما-بایدن مبارزات. در تلاش برای بازیگران این جفت ارز به عنوان ناخوانده interlopers در دموکراتیک اولیه بایدن خواندن teleprompter به دقت شنبه شب در پیروزی او ، “اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد است که یک دموکرات است…” او گفت: به به سلامتی با صدای بلند به عنوان مخاطب به خاطر آن است که ساندرز خدمت در سنای آمریکا به عنوان یک کشور مستقل و تنها به عنوان یک دموکرات زمانی که او به دنبال این حزب نامزدی و بلومبرگ سابق جمهوری خواه. “من افتخار دموکرات! اوباما-بایدن دموکرات!”

این یک خط ساده. اما به عنوان دموکرات فراتر از چهار متحده شروع به وزن در این یکی است که ممکن است اثبات ویرانگر به هر دو ساندرز و بلومبرگ. در حال حاضر با روشن ایستاده به عنوان پیشرو جایگزین برای هر دو بایدن که آن را به سه شنبه با اعتبار. او خواهد بود یک چالش برای تحویل که تیز پیام برای باز کردن گوش برای ساخت یک کمپین ماشین در آینده متحده در مدت زمانی کوتاه و برای حفظ جریان نقدی. با توجه به اعتماد به نفس و موفقیت — این هفته بایدن یکی نیست به توان رد کرد.

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>