جو بایدن برنده کانزاس اولیه انجام می شود به طور انحصاری توسط پست الکترونیکی-در انتخابات

(TOPEKA, Kan.) — جو بایدن روز دوشنبه با اکثریت قاطع برنده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کانزاس است که دولت

توسط PATRIS-FUN در 14 اردیبهشت 1399

(TOPEKA, Kan.) — جو بایدن روز دوشنبه با اکثریت قاطع برنده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کانزاس است که دولت انجام شده منحصرا از طریق پست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معاون سابق رئیس جمهور انتظار می رود شده بود به پیروز در شنبه رای و گرفتن اکثریت دولت نمایندگان به دموکراتها ملی دعوت کمیسیون. بایدن در زمان 77 درصد آرا.

ایالت ورمونت برنی ساندرز بود و هنوز هم در این مسابقه که در کانزاس حزب پستی شروع رای گیری در پایان ماه مارس اما او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و تایید بایدن.

بایدن برنده 29 نمایندگان و ساندرز کردم 10, ومیگوید بایدن و نزدیک به تعداد نمایندگان او نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات. او در مجموع از 1,435 نمایندگان و نیازهای 1,991 به نفع نامزدی در اولین رای گیری در حزب ملی کنوانسیون این تابستان در آستانه بایدن است به احتمال زیاد برای رسیدن به در ماه ژوئن پس از بسیاری از ایالت ها به تعویق افتاد مقدماتی خود را. ساندرز است 984 نمایندگان با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس منتشر شد یکشنبه.

رهبران دموکرات در اصل برنامه ریزی شده بود به راه اندازی حوزه های رأی گیری در سراسر کشور علاوه بر اجازه دادن به پست الکترونیکی انتخابات. اما آنها اوراق قصد دارد برای حضوری رای گیری در پایان ماه مارس و پس از کلی صادر ایالت اقامت در خانه سفارش و تغییر تقریبا سه برابر شده مشارکت بیش از چهار سال پیش با 34.7 درصد از ثبت نام دموکرات, ریخته گری, برگه های رای.

"کانزاس دموکرات ها تاریخ ساخته شده در این انتخابات با رکورد مشارکت سطوح همراه با نشان دادن چگونه یک رای-با-پست الکترونیکی انتخابات می تواند حفاظت از رای دهندگان و دموکراسی ما حتی در بسیاری نامشخص زمان" رئیس حزب ویکی Hiatt در بیانیه ای گفت. "ما با اعتماد به نفس به شور و شوق و تعامل دیده می شود در طول سال 2020 اولیه تنها ادامه خواهد داد به رشد و ترجمه دموکراتیک پیروزی بالا و پایین انتخابات در ماه نوامبر است."

دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نشده انجام کانزاس در ماه نوامبر پس از لیندون جانسون در سال 1964.

ساندرز به راحتی برنده کانزاس " به قفقاز در سال 2016 بیش از سابق آمریکا هیلاری کلینتون وزیر خارجه, روش سوارکاری, موجی از شور و شوق در میان رای دهندگان لیبرال و اولین جلسه را برانگیخت. اما دولت از طریق پست و برگه های رای در این سال به بیش از 400 ، 000 ثبت نام دموکرات ها به مراتب بزرگتر مردم در انتخابات از 39,000 که رای چهار سال پیش.

اولیه چگونه تعیین می شود 39 از دولت 45 کنوانسیون ملی نمایندگان اختصاص داده می شود. باقی مانده شش در حال رهبران حزب از جمله رژیم صهیونیستی است. لورا کلی و در کنگره ایالات متحده Sharice داود.

علاوه بر بایدن و ساندرز ماساچوست ایالت الیزابت وارن و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز در کانزاس رای گیری. رای دهندگان نیز می تواند انتخاب کنید به غیر متعهد.

این مسابقه نیز برجسته رتبه-انتخاب رای گیری اجازه می دهد رای دهندگان به انتخاب بیش از یک نامزد و رتبه بندی آنها. بالاترین رای-گیرنده — Gabbard در این مورد شد و سپس حذف و توزیع آرا به گزینه های دیگر در دور دوم اگر رای دهندگان ذکر شده انتخاب دوم. این روند ادامه داشت تا تنها نامزدها با حداقل 15 درصد آرا باقی مانده در نهایت تنها بایدن و ساندرز.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب