جو بایدن موفق به کسب یک پیروزی قاطع بیش از برنی ساندرز خروج نظرسنجی ها نشان داده اند. این نتایج می تواند ایجاد بایدن به عنوان یک جایگزین مناسب پس از اجرای برنده برای Sanders.

سابق جو بایدن برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در شنبه خروج سنجی نشان داد. این اولین پیروزی در سال 2020 مقدماتی.

بایدن محبوبیت در میان رای دهندگان سیاه به او کمک کرد تا موج پیش رو است. بیش از نیمی از رای دهندگان کارولینای جنوبی است که آفریقایی آمریکایی. او رسید جلوتر از رقیب برنی ساندرز که برد یک رشته از پیروزی در مسابقه برای تبدیل شدن به نامزد ریاست جمهوری برای ما دموکرات. این اولیه نیز مشخص شده پایان ساندرز’ برنده خط.

دیگر رقیب برای بایدن همچنان مایکل بلومبرگ که به صرف در مورد $60 میلیارد دلار در تبلیغات برای نامزدی خود را.

در مورد چهار از 10 رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت: آنها می خواستند یک به نوبه خود به اوباما-دوران سیاست است. بایدن انتخاباتی متمرکز بر حفظ و حمایت از سیاست های دولت اوباما در طی آن او به عنوان معاون رئیس جمهور. شش نفر از 10 رای دهندگان نیز گفتند که حمایت غرامت برای برده داری.

بایدن برنده خواهد شد حداقل 14 نمایندگان از دولت, شبکه, پیش بینی نشان داد. پیروزی خود را بسیار افزایش مورد نیاز برای نامزدی خود را.

پیروزی قرار می دهد بایدن در جای پای قوی برای سوپر شنبه رای گیری که در آن 14 متحده رای و حدود یک سوم از نمایندگان در معرض خطر هستند.

tg/ (AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im