جو بایدن به راه اندازی ‘سایه’ coronavirus جلسات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘دروغ’

دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز خواهد جریان جلسات با توجه به رئيس جمهور در اداره COVID-19 بیماری همه گیر. حرکت زیر متعدد گمراه کننده اظهارات تهمت که تا همین اواخر به عنوان تهدید.

با وجود خود منزوی در خانه اش در ایالت دلاور آمریکا ریاست جمهوری امیدوار و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را در روز دوشنبه آغاز و به “سایه” جلسات در coronavirus بیماری همه گیر.

اخبار سایت, سیاسی, گزارش که منجر حزب دموکرات نامزد برای کاخ سفید نصب شده تا زندگی جریان فن آوری در خانه اش به او اجازه می دهد برای به روز رسانی به طور منظم بر سلامت اورژانس.

بایدن در حال حاضر آگهی برنی ساندرز در دموکراتیک مسابقه را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ما انتخابات ریاست جمهوری است. او می گوید: جلسات لازم با توجه به رئیس جمهور تکرار اظهارات نادرست و کمرنگ جلوه دادن از تهدید سلامت خود را در طول خود اخبار کنفرانس ها.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

مالاریا مواد مخدر موثر نیست

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن نیاز به اجتماعی فاصله اقدامات و افزایش تست برای مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. کارشناسان گفته اند که رئیس جمهور بارها و بارها ساخته شده و چندین اظهارات نادرست خود را در کاخ سفید ظاهر از جمله این که یک مالاریا مواد مخدر به زودی به عنوان یک coronavirus واکسن. کارشناسان بهداشتی می گویند مواد مخدر است که موثر در برابر COVID-19 و کمبود آن وجود دارد در ایالات متحده است.

ادامه مطلب: دکتر رد تهمت ادعا می کنند در اثر مالاریا دارو برای coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اصرار داشت که هر فردی می توانید تست شده برای این ویروس وجود این واقعیت است که در سراسر کشور کمبود تست کیت همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: آمریکا تصویب 45 دقیقه coronavirus آزمون برای مبارزه با کمبود تست

در شنبه بایدن در توییتر را متهم کرد که رئیس جمهور بودن “پشت منحنی از طریق تمام این پاسخ” و خواهان “ضرورت و جاه طلبی” در حل و فصل بحران بهداشت و درمان.

“در حال حاضر او روشن به دروغ گفتن ما که او اقدام که او گرفته است و نتایج امیدوار کننده ای که او ارائه” بایدن اضافه شده است. “مردم می ترسند. آنها وحشت زده. و خود رئیس جمهور است که فقط تشدید نگرانی های خود را.”

رئيس جمهور را گرفته اند و در ضمن متهم بایدن صرفا با استفاده از اورژانس برای خود سیاسی به پایان می رسد. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale نیست پاسخ در مورد تهمت را اظهارات گمراه کننده و به جای متهم بایدن از مصرف “را از توجه واقعی به روز رسانی آمریکایی ها باید بدانند فقط به نمره امتیاز سیاسی است.”

ما موارد افزایش نمایی

پس از تماشای این بیماری همه گیر آشکار در چین و اروپا و آمریکا شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد موارد تایید شده. روز شنبه در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: 26,747 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در آمریکا و 340 نفر فوت کرده است.

چندین ایالت آمریکا از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز قرار داده اند محدودیت های شدید در جنبش عمومی. ممنوعیت غیر ضروری سفر به کانادا و مکزیک, مرز اثر در زمان در شنبه پس از ممنوعیت ورودی غیر شهروند ایالات متحده مهاجران از اروپا است.

ادامه مطلب: آنچه شما باید بدانید در مورد ما محدودیت های مسافرتی در شهروندان اتحادیه اروپا

اجتماعی فاصله اقدامات باعث شد که مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و ساندرز به تلاش بیشتر به دیجیتال خود را با مبارزات. ما گزارش های رسانه ای که پس از تظاهرات و درب-به-درب canvassing در انتظار قرار داده شد تصویری “townhall” حوادث آنلاین جمع آوری اعانه و پیام های رسانه های اجتماعی شده اند پا است.

در همین حال سناتور در حال ادامه مذاکرات در یک بسته محرک برای نجات یک در حال حاضر-به تاخیر انداختن اقتصاد است که انتظار می رود به مقدار بین $1 تریلیون (€930 میلیارد دلار) و 2 تریلیون دلار.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>