جو بایدن می گوید: رئیس جمهور تهمت است ‘احمق’ برای ساخت پاپ تصمیم خود را به پوشیدن ماسک در

(واشنگتن) — جو بایدن روز سه شنبه گفت که با پوشیدن یک ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus است نشانه ای از رهبری و به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “احمق” بود که “تخت مرگ” برای نشان می دهد در غیر این صورت.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نظرات یک روز پس از او یک چهره سیاه, ماسک, در حالی که ساخت اولین حضور عمومی خود را در بیش از دو ماه. بایدن باقی مانده است در دلاور خانه در میان یک بیماری همه گیر است که منجمد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما او مشخص یادبود روز با گذاشتن تاج گل در نزدیکی جانبازان یادبود با همسرش جیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ترجمه یک پست که به نظر می رسد سرگرم کننده را از یک عکس از بایدن در ماسک خود را هر چند او بعدها گفت که او معنی نیست که مهم باشد. در مصاحبه با سی ان ان بایدن پاسخ داد: “او یک احمق مطلق احمق به بحث که در راه است.”

“او قرار است به عنوان مثال منجر می شود.” معاون سابق رئیس جمهور همچنین اشاره کرد که نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی کشته شده اند توسط ویروس و پیشنهاد کرد که به عنوان بسیاری از نیمی از این مرگ و میر قابل اجتناب بودند اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن “و عدم توجه نفس است.”

مقامات فدرال توصیه می شود که مردم خود را پوشش بینی و دهان در هنگام اقدامات دیگر مانند تمرین های اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت (1.8 متر) امکان پذیر نیست. اما این موضوع تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی متهم با مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک ماسک و نظر سنجی پیدا کردن که محافظه کار آمریکایی ها بیشتر به چشم پوشی از آنها را به عنوان به خوبی.

بایدن نمی پوشیدن ماسک در طول سی ان ان مصاحبه که انجام شد در خارج از خانه خود را اما او شنبه 12 فوت (3.6 متر) از خبرنگار.

“این فقط کاملا این ماچو مسائل” بایدن گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن bristling در پوشیدن ماسک در یک عمل معاون رئیس جمهور سابق به نام “دروغ مردانه.” “این هزینه زندگی مردم است.”

بایدن افزود که رئیس جمهور است و سیاسی کردن این موضوع و “آن را نادرست مرگ و میر. که قصد ندارم به افزایش احتمال که مردم در حال رفتن به بهتر خواهد بود.”

پس از بایدن عینک ماسک در روز یادبود مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پست توسط یک مفسر سیاسی است که شامل یک تصویر از یک نقاب بایدن بیش از نظر “این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا تهمت نمی خواهم به پوشیدن ماسک ، در مورد خواسته است که در طول پس از آن رویداد در باغ گل رز کاخ سفید رئیس جمهور پاسخ داد: “بایدن می توانید یک ماسک.”

“اما او ایستاده بود در خارج با همسرش, کامل, شرایط آب و هوا کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در داخل آنها نمی پوشیدن ماسک و بنابراین من فکر کردم آن را بسیار غیر معمول است که او تا به حال یکی است. اما من فکر کردم که خوب بود. من انتقاد او در همه. چرا من تا کنون چیزی شبیه به آن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: پس از آن خبرنگار بود که در زیر با یک سوال دوم برای حذف ماسک او شکایت او نمی تواند او را بشنود. وقتی خبرنگار گفت: به جای او صحبت می کنند بلندتر از رئيس جمهور پاسخ داد: “اوه باشه چون شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست است.”

فدرال هدایت نمی کند توصیه می کنیم که مردم ماسک که در خانه است. هنوز کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany با استفاده از همان خط استدلال در روز سه شنبه. او اشاره کرد که بایدن دهکدهای از قبل پیش بینی ماسک ظاهر می شود در حالی که به صورت مکرر حوادث آنلاین از خانه اش چیزی است که او در طول یک مجازی جمع آوری کمک برگزار شد سه شنبه شب.

“این است که کمی عجیب و غریب” McEnany گفت. “که در زیرزمین خانه خود را درست در کنار همسرش او را با پوشیدن ماسک. اما او با پوشیدن یک منزل هنگامی که او را به لحاظ اجتماعی از راه دور. بنابراین من فکر می کنم که وجود دارد اختلاف وجود دارد.”

برای بایدن خود را تغییر عکس پروفایل توییتر به یکی از او را در چهره سیاه و سفید پوشش و او توییتی شنبه شب: “پوشیدن ماسک.”

در همین حال معاون رئیس جمهور سابق همچنان ادامه دارد و به صورت خرید اینترنتی از سخن گفتن او ساخته شده جمعه در “باشگاه صبحانه” یک برنامه رادیویی با نفوذ و محبوب در جامعه است. او اظهار داشت: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

که موجب انتقاد از برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار فعالان و بایدن ساخته شده قبلا برنامه ریزی ظاهر در آمریکا سیاه و سفید اتاق بازرگانی کنفرانس ساعت بعد به او گفت که “باید شده اند تا اسب سوار.”

او رفت و بیشتر سهشنبه گفتن سی ان ان “من نباید انجام داده اند که. این یک اشتباه بود.”

“وقتی که من می گویند چیزی است که طبعا در نگاه به گذشته توهین به کسی و مشروع تهاجمی ساخت آن نگاه مانند مصرف آنها را مسلم — من باید معذرت خواهی می شود.” “من نمی عذر خواهی برای هر اشتباه من را چرا که بسیاری از آنها لازم نیست که هر گونه عواقب.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>