جو بایدن می گوید: آن را هم به وحشت. اما مبارزات انتخاباتی خود دچار مشکل است.

پس از بازگشت به عقب ملال انگیز پس از اتمام سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین تقلا برای تیز کردن استراتژی خود را به عنوان آن را سر به یک انجام دهید-به-مرگ کشش.

بایدن مشاوران زیادی را صرف از روز شنبه بر روی گوشی با خیرین و حامیان به دنبال اطمینان وفاداران که آن را هم به وحشت. آنها گفته متحدان به دنبال بیشتر از بایدن در تلویزیون هم در مصاحبه ها و تبلیغات پرداخت می شود ابتدا با سفر به این نمایش در روز پنج شنبه. پس از چند ماه از تمرکز آتش خود را بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها برنامه ریزی برای پرتاب بیشتر barbs در ایالت برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg پیشرو اواز یا موسیقی دو نفری بیرون آمدن از اولین دو کشور است. و آنها شروع به آماده کردن زمینه برای به چالش کشیدن سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در سوالات خود را در مورد ثروت و رکورد خود را در مسابقه.

این همه-است-به خوبی شعار نمی ماسک این واقعیت است که این کمپین بایدن مجموعه ای را به اجرا. بایدن به نفع خود electability اما او به پایان رسید چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. بایدن متحدان به دنبال آرام کردن ترس توسط ذکر است که بیل کلینتون یکی-برای-11 در اوایل مسابقات که او در سال 1992. آنچه را نیز درست است ؟ در طول سه صورت اجرا می شود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بایدن هنوز به پایان بالاتر از چهارم در یک واحد اولیه یا حزبی.

بایدن از متحدان می گویند این طرح همواره به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن برنده بیش از یک اصلی مسابقه ابتدا در کارولینای جنوبی که در آن دو سوم از رای دهندگان دموکرات انتظار می رود که آمریکایی های آفریقایی تبار. اما نشانه هایی وجود دارد که بایدن فایروال در کارولینای جنوبی است غیر قابل نفوذ. یکی از سیاه قانونگذار تایید Buttigieg انتخاباتی در روز چهارشنبه. میلیاردر تام Steyer استخدام دیگر به توصیه مبارزات انتخاباتی خود. شده است وجود ندارد خوب نظرسنجی از اهالی کارولینای جنوبی پس از بایدن را دچار سردرگمی بنابراین مطمئن شوید که هیچ راهی برای دانستن اینکه در صورتی که بلوک خواهد ماند با بایدن در حال حاضر که او را به شک و تردید عمل. به عنوان آیووا 30 درصد از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی حمایت بایدن با توجه به Charleston, S. C., پست و پیک-تغییر نظرسنجی پژوهش. که پایین بود از 45% پشتیبانی او در میان سیاه و رای دهندگان با توجه به یک ماه اوت قسط از همان نظرسنجی.

مشاوران اذعان کرد که آنها باید مدت زمان محدود به نوبه خود چیزهایی در اطراف. بایدن چپ نیوهمپشایر اوليه روز به جت به کارولینای جنوبی اما عمومی خود را برنامه ریزی می کند باید او را از بازگشت به کشور تا فوریه. 24 پنج روز قبل از اولیه. بر خلاف رقبای خود را بایدن نیست به صرف زمان زیادی در شنبه متحده که رای در مارس 3, یا. حتی اگر او به خوبی انجام و در کارولینای جنوبی به عنوان انتظار می رود وجود ندارد زمان زیادی برای حرکت را نگه دارید قبل از سه شنبه. در برخی از این کشورها در اوایل انتخابات در حال حاضر آغاز شده است.

نیز وجود دارد سوال در مورد پول نقد امکان بحران. بایدن نشده است گزارش خود را در ژانویه جذب سرمایه شمارش نشده اما سناتور. کریس Coons دلاور می گوید آن را به بهترین ماه مبارزات انتخاباتی دیده نشده است. هنوز این مبارزات گران امور و بایدن—که جمع آوری کمک به عقب مانده که از ساندرز و Buttigieg شده گذر گاه بین کشورها در جت خصوصی. یک هواپیما او استفاده کرده است قبل از پرواز از منچستر N. H. و ویلمینگتون دلم., هفته گذشته به عنوان بایدن تیم نشسته اند برای یک لرزش از بالا رهبری است. این هواپیما روز سه شنبه رفت از نیوهمپشایر به کارولینای جنوبی, همزمان با بایدن برنامه. و پس از بایدن به اظهارات در مورد نیوهمپشایر نتیجه در حالی که در کلمبیا, S. C., که هواپیما دوباره به دلاور. بایدن به جمع آوری چک در نیویورک در جمع آوری اعانه در این هفته و امور مالی تیم گفت: هیچ یک از جیبش یا فروخته رویداد. در واقع آنها ادعا نتایج حاصل از, New Hampshire در واقع به خود جلب اهدا کنندگان در روز چهارشنبه به عنوان وال استریت دموکرات ها به دنبال متوقف کردن حرکت ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

این تفکر در میان بایدن درون دایره است که رقبا فقط در آغاز به معرفی خود در خارج از آیووا و نیوهمشایر در حالی که معاون رئیس جمهور سابق برخوردار جهانی نزدیک نام ID در میان دموکرات ها و چاه های عمیق از حسن نیت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان که به یاد داشته باشید که این کشور اولین رئیس جمهور سیاه شنود گذاشته بایدن به عنوان علی البدل. این بایدن کمپین مشغول بوده است خواستار توجه به بلومبرگ قبلی برای حمایت از توقف-و-frisk سیاست های او به ارث برده و خود را در اواخر عذرخواهی برای ادامه آنها را. که ممکن است بلانت بلومبرگ است تاخت و تاز با رای دهندگان در جنوب. در همان زمان بایدن تیم در نهایت باز کردن پوشه از تحقیقات در Buttigieg رکورد در مسابقه در ساوث بند.

در این میان بایدن در حال برنامه ریزی وقایع روزانه روزانه در نوادا آغاز جمعه. دولت دارای قفقاز در فوریه. 22 و قدرتمند خود آشپزی اتحادیه همچنان در حاشیه. بایدن تیم معتقد است که مدیکر برای همه پیشنهادات مطرح شده توسط ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن را در حداقل نگه داشتن اتحادیه در حاشیه. تایید ایده آل است. بی طرفی قابل قبول است. در این میان بایدن است coasting با تاییدیه از اتحادیه های کارگری از کارگران برق و آتش نشانی.

اگر بایدن می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف در نوادا و کارولینای جنوبی, کمپین گفتن اهدا, او هنوز هم می تواند به عنوان یک نامزد اجماع قادر به توقف ساندرز تهدید. فقط یک مشکل وجود دارد: electability است که خطبه او را موعظه شده در زبان ظریف پس از شروع. اگر بقای خود در این مسابقه بستگی دارد کارولینای جنوبی منبر او ممکن است نیاز به پیدا کردن برخی بیشتر آتشین کتاب مقدس.

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>