جو بایدن می گوید او بگویید فرمانداران به گوش دادن به دکتر Fauci’ و ‘حقایق’ اگر او رئیس جمهور بود ،

Former معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: صبح روز سه شنبه که اگر او رئیس جمهور بود ، او بگویید فرمانداران به “گوش دادن به دکتر [آنتونی] Fauci” ایالات متحده ” بالا بیماری های عفونی متخصص که شهادت قبل از سنا که روز سه شنبه برای بازگشایی متحده زودرس خطرات ایجاد جدید شیوع ویروس.

“آیا شما بر این باورند متحده در حال باز کردن سرعت بیش از حد یا بیش از حد به آرامی؟” جورج Stephanopoulos خواسته های دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شنبه در Good Morning America. “اگر شما رئیس جمهور بود ، در حال حاضر چه می توان گفتن فرمانداران انجام دهید؟”

“من می گفتن فرمانداران برای گوش دادن به دکتر Fauci,” بایدن پاسخ داد. “گوش دادن به دانشمندان. گوش دادن به آنچه که حقایق هستند.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تحت فشار قرار دادند به صورت متحده به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان که, کاهش, اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های زودرس می تواند انجام دهد. روز دوشنبه رئیس جمهور استدلال در یک صدای جیر جیر که دموکرات ها در حال حرکت بیش از حد به آرامی به بازگشایی کشورهای خود را برای “اهداف سیاسی.”

Fauci — مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — از راه دور قبل از شهادت سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در روز سه شنبه. دکتر حیاتی عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار هشدار داده است که کدام را انتخاب کنید به دنبال دستورالعمل کشوری بازگشایی می توانید شروع به دیدن خوشه در موارد ویروس. “عواقب می تواند واقعا جدی” Fauci گفت.

دستورالعمل کشوری می گویند متحده باید ببینید “سیر نزولی” در coronavirus موارد بیش از حداقل 14 روز قبل از بازگشایی. با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز درمورد اعداد هنوز در بیش از نیمی از 30 متحده است که شروع بازگشایی و یا برنامه ریزی برای بازگشایی در مدت کوتاهی. در نهایت کاخ سفید, دستورالعمل های غیر الزام آور و فرمانداران باید تصمیم نهایی را در چه زمانی و چگونه به بازگشایی کشورهای خود را.

“نگاه این رئیس جمهور است به تمرکز بر روی آنچه که در اینجا. ما در یک وضعیت که در آن وجود دارد یک بحران” بایدن گفت: به Stephanopoulos. “هر کس می خواهد برای باز کردن جورج. فرمانداران می خواهید برای باز کردن. اما آنها می خواهند برای باز کردن در یک راه منطقی.”

سابق سناتور دلاور افزود که رئیس جمهور “انجام نشده کار خود را” برای ارائه به کشورهای مواد آنها نیاز به بازگشایی شده است. در مارس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال را افزایش می دهد تلاش خود را برای به دست آوردن coronavirus تست مواد پس از فرمانداران از هر دو طرف انتقاد از دولت فدرال برای ترک مسئولیت برای دستیابی به تست بیشتر در درجه اول به ایالات متحده. کارشناسان بهداشت می گویند که ایالات متحده نیاز به به طور چشمگیری افزایش آن تست و تماس-قابلیت ردیابی به منظور برای این کشور به سر کسب و کار به عنوان معمول است.

بایدن همچنین گفت که او را مشتاق به رزومه در مبارزه میکند اما رد این تصور که مبارزات انتخاباتی خود تصمیم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های صدمه دیده خواهد شد شانس خود را در ماه نوامبر.

Stephanopoulos خواسته بایدن زمانی که او انتظار دارد به عقب بر گردیم در مبارزات انتخاباتی است که از خط خارج توسط coronavirus بیماری همه گیر. به جای لابی رای دهندگان در حد معمول شهر سالن قفقاز و تظاهرات بایدن انتخاباتی شده است مجبور به محوری به دیجیتال در درجه اول مبارزه است.

“ما در یک کمپین بلیزرز در حال حاضر” بایدن گفت Stephanopoulos. “همه می گوید, شما می دانید, ‘بایدن را hidin’.’ اجازه دهید من به شما چیزی بگویم: ما خیلی خوب انجام می دهند.”

“ما در حال پیروی از دستورالعمل های از حرفه پزشکی” بایدن ادامه داد. “ما در حال پیروی از رهنمودهای کارشناسان دکتر Faucis جهان است. ما در حال انجام به خوبی و یک ماده در واقع ما در حال برنده شدن اگر شما نگاه کنید در تمام رای گیری داده ها.”

رای گیری های اخیر نشان داده بایدن ومیگوید پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور تصویب امتیاز تضعیف شده میان coronavirus بیماری همه گیر. یک Monmouth University نظرسنجی منتشر شده در مارس 6 پیدا کردم که بایدن حمایت از 50 درصد از رای دهندگان ثبت نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن 41%.

بایدن افزود که او نا امید شده با: “کل مفهوم” است که ایالات متحده می تواند “به نحوی” به سرعت بازگشایی و از سرگیری انتخابات فصل به طور معمول در حالی که رو تقریبا بی سابقه بحران بهداشت عمومی.

“من مضطرب به بیرون رفتن و مبارزات انتخاباتی می شود.” “زمانی که من در مبارزات انتخاباتی من معمولا اول وجود دارد و یکی از آخرین را ترک کنند. من لذت بردن از ارتباط با مردم است. من در تلاش برای جلوگیری از آن. اما من در تلاش برای تنظیم یک مثال که چگونه ما باید ادامه از نظر برخورد با این سلامت و بحران اقتصادی است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>