جو بایدن می گوید اسکندریه Ocasio-کورتز به سیاست پنل

Joe بایدن گفت: اسکندریه Ocasio-کورتز خدمت در یکی از سیاست نیروهای وظیفه که مبارزات انتخاباتی خود را در حال آماده سازی برای راه اندازی به عنوان او می رسد به حامیان برنی ساندرز و دیگران در سمت چپ.

در مصاحبه با CBS وابسته در لاس وگاس بایدن ارائه نیویورک کنگره نام به عنوان یک مثال از نوع فرد است که شامل شدن در پانل که اعلام شد به عنوان ساندرز چپ دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ماه گذشته.

این presumptive دموکرات نامزد شده است هنوز رتبهدهی نشده است نورد از آنچه به او گفته می شود یک و نیم دوجین پانل پرداختن به سیاست های کلیدی مسائل. “ما راه اندازی کمیته مشترک با هم به مقابله با چگونه ما را به مقابله با همه چیز را از ویروس تمام راه را به آموزش و پرورش نظام عدالت کیفری جدید سبز معامله و….” بایدن گفت: با اشاره به سبز قرارداد جدید یک ابتکار عمل آب و هوا اسپانسر شده از طرف Ocasio-کورتز.

لورن Hitt سخنگوی Ocasio-کورتز گفت: نماینده خواهد بود در یک کمیته که “معاون رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و برای کمک به توسعه سیاست آب و هوا.”

“او معتقد است جنبش خواهد شد موفق خواهد شد اگر ما همچنان به اعمال فشار هر دو در داخل و خارج از سیستم” Hitt اضافه شده است.

بایدن می گوید: او برنده با وجود مستند

جو بایدن را به عقب رانده شنبه در مقابل مفهوم است که مبارزات انتخاباتی خود می تواند رنج می برند زیرا او محدود است به مجازی حوادث در طول همه گیر و او با اشاره به نظر سنجی نشان می دهد که او را پیشرو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در حال حاضر این ایده که به نحوی به ما صدمه دیده است من نگه داشتن به قوانین و پیروی از دستورالعمل های که قرار داده شده است رو به جلو توسط اسناد کاملا عجیب و غریب,” او در مصاحبه ای گفت: در ABC “Good Morning America” وقتی پرسیده شد که او را به بازگشت به مبارزات انتخاباتی. “من رد فرض که این به ما آسیب می زند.”

از اواسط ماه مارس, بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد باقی ماند تا در خانه اش در ویلمینگتون که در مبارزات انتخاباتی خود ساخته شده است یک استودیوی مجازی حوادث. در ضمن تهمت تا به حال تقریبا روزانه در کنفرانس خبری و به تازگی شروع به سفر.

بایدن گفت که او از دست رفته برقراری ارتباط با رای دهندگان و مشتاق به بازگشت به رویدادهای عمومی اما او را تنها انجام این کار پس از مشاوره کارشناسان پزشکی.

“رئیس جمهور باید به دنبال قوانین به جای نشان دادن به اماکن بدون ماسک,” او گفت:. — تایلر پیجر

آینده

اورگان است که به نگه داشتن آن دموکراتیک اولیه در مارس 19. دولت انجام تمام ایالت مسابقات از طریق پست و از سال 1998 است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>