جو بایدن در دیدار با رهبران در دلاور کلیسا در میان ملی ناآرامی بیش از خشونت پلیس

(ویلمینگتون Del.) — جو بایدن در دیدار با رهبران جامعه در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا در دلاور, صبح روز دوشنبه, ترک خانه برای دومین روز متوالی به آدرس انفجار تنش های نژادی است که شروع به تغییر شکل انتخابات ریاست جمهوری است.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور که به نمایندگی دموکرات ها در انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاییز امسال تلاش کرده است در هفته های اخیر شنیده می شود از زیرزمین استودیو های تلویزیونی بیش از سر و صدا از دوئل ملی بحران. اما پس از یک شب دیگر از تظاهرات خشونت آمیز در 77 ساله دموکرات جمع آوری شده با تقریبا یک دوجین محلی رهبران سیاه و سفید در یک نشست صمیمی در زادگاه خود پیش از یک نشست مجازی با شهرداران از لس آنجلس آتلانتا و شیکاگو و سنت پل ،

که پایین کلید بالا لمسی رویکرد مشخص شده یک تضاد است که از مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر ساخته شده است که کمی تلاش برای متحد کردن کشور است. خواه رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند به فرمانداران و مقامات مجری قانون در دوشنبه اما او صرف تعطیلات آخر هفته با استفاده از توییتر به عنوان یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به اصرار “نظم و قانون” و سخت تر اقدام توسط پلیس علیه معترضان در سراسر کشور است. او جمعه هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

ادامه مطلب: پس از مرگ جورج Floyd: صدای پشت قدرتمند ترین اعتراض عکس

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد بایدن در دوشنبه tweeting که “خواب آلود جو بایدن مردم تا چپ رادیکال است که آنها در حال کار برای به دست آوردن آنارشیست ها در خارج از زندان و احتمالا بیشتر است.”

در لحظات اولیه روز دوشنبه را جمع آوری و در بتل AME church در بایدن وطن از ویلمینگتون معاون سابق رئیس جمهور گوش بی سر و صدا و در زمان یادداشت ها در نوت بوک مارپیچی. همه شرکت کنندگان از جمله بایدن, عینک, ماسک صورت.

“معاون رئیس جمهور آمد به گوش از ما. این یک homeboy گفت:” کشیش سیلوستر Beaman قبل از بایدن و کسانی که در حال حاضر متمایل شدن سر خود را در نماز.

بایدن را نرمتر رویکرد ممکن است foreshadow چگونه presumptive دموکراتیک نامزد خود را در پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر آرامش و صلاحیت به عنوان یک کنتراست به یک چالاک جمهور. این رویکردی است که حامل خطر غرق کردن بسیار بلندتر بیشتر مداوم صدای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او را در و او قطعا ندارد بلند گو حرف زدن مثل این فرد در حال حاضر اشغال کاخ سفید می کند, اما من فکر می کنم مردم ما به دنبال کسی است که می تواند آنها را احساس می کنید بهتر است در طول این بسیار دشوار” گفت: Rep. وال Demings از فلوریدا که بایدن در نظر دارد به عنوان یک همسر در حال اجرا. “امریکا فقط نیاز به اطمینان که کسی وجود دارد که درک کسی که مایل به می گویند بله, ما باید برخی از مسائل و کسی که مایل به رسیدگی به آن است.”

اطمینان نیاز به حضور هر چند که شده است یک مانع برای معاون سابق رییس جمهور و رانده داخل توسط coronavirus همه گیر هنوز کار برای انطباق با قدرت رسانه های اجتماعی به عنوان یک جایگزین و بدون پلت فرم طبیعی از یک اداره عمومی است.

بایدن تحویل خوبی دریافت آدرس در روز جمعه خواستار سفید مردم به شانه مسئولیت پایان دادن به آمریکا نژادپرستی نظاممند. اما او تا حد زیادی از چشم بیش از آخر هفته مشخص شده است که این پنجمین سالگرد مرگ پسرش کمال بایدن.

دوشنبه مشخص شده اند فقط در سومین حضور عمومی پس از همه گیر منفجر شد در اواسط ماه مارس.

بایدن و همسرش جیل مشخص شده روز یادبود با گذاشتن تاج گل در یک جانباز یادبود در نزدیکی خود ویلمینگتون خانه هفته گذشته و معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی ارسال شده تصاویری از او در بازدید از یک اعتراض سایت در بخش دیگری از شهر در بعد از ظهر یکشنبه. قبل از آن او نوشت: یک پست در رسانه ابراز همدردی برای کسانی که نومید در مورد پلیس قتل جورج فلوید.

“تنها راه تحمل این درد است که به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف” بایدن نوشت: در یک پیام متصل به یکشنبه photo. “و به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش خواهد داد.”

صبح روز دوشنبه را جمع آوری ویژه 15 دعوت مذهبی و سیاسی و رهبران آموزشی از جمله دلاور دموکراتیک Rep. بلانت روچستر. همه آنها عینک ماسک و فاصله میان چوبی pews. جا به جا اعلامیه در ورودی اصلی هشدار داد مردم از ورود اگر آنها تا به حال سرفه یا سایر علائم است که می تواند نشان می دهد آنها مبتلا به کوروناویروس.

خیلی از بایدن انتخاباتی استراتژی مراکز در تلاش برای جلب کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن در خلق و خو و ارزش ها است. او را به نام کاخ سفید مسابقه نبرد برای روح ملت و شده است به خصوص قوی در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و لحظات تنش نژادی.

ادامه مطلب: جورج فلوید مرگ و سابقه طولانی ایران در مینیاپولیس

دموکرات ها بر این باورند که معاون رئیس جمهور سابق تساوی مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن در چنین لحظاتی است که با این نسخهها کار به نفع خود. آنها توجه داشته باشید که در حالی که بایدن به نظر نمی رسد در تلویزیون تمام آخر هفته صحبت کرد فلوید مرگ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب آن را نشان داده است و دلسوزی برای معترضان. مغلوب ساختن پیشی جستن است جایگزین بين بیان alarm بیش فلوید مرگ و همدردی خود را با خانواده و صدور توییتهایی antagonizing معترضان و توهین های سیاسی خود را دشمنان.

و در یک انتخابات که به احتمال زیاد به یک همه پرسی در نشسته جمهور برخی بایدن مشاوران می گویند خصوصی که بهترین طرح ممکن است به اجازه تهمت آیا خود را در.

در عین حال نیز وجود دارد که به رسمیت شناختن است که بایدن نیاز به انجام بیش از به سادگی صبر کنید برای رای دهندگان که ممکن است خاموش با مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود نسبت به او. و برخی از دموکرات ها که انتقاد بایدن در گذشته برای اینکه بیشتر قابل رویت در طول شروع کروناویروس گفت: ساخت حرکت از سمت راست در حال حاضر.

“من مطمئن هستم که آنها برخی از اكراه طبعا در حال حاضر به سیاسی آن است. این نیست که او گفت:” دموکراتیک استراتژیست James Carville. “ممکن است یک زمان برای فصاحت اما من فکر می کنم که سادگی فصاحت در حال حاضر.”

___

AP نویسنده استیو مردم در مونتکلیر, N. J. کمک کرده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>