جو بایدن به چیدن یک همسر در حال اجرا. در اینجا مدعی

در ایالات متحده در انتخابات سال است که دیده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس upend اولیه رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان کنوانسیون از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه احزاب جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب ممکن است بیشتر به طور گسترده ای پیش بینی تر از گذشته در انتخابات سال است.

انتخاب است که انتظار می رود در این هفته به عنوان دموکرات ها خواهد بود برگزاری قرارداد خود را آغاز Aug. 17.

بایدن انتخاباتی حاضر به اظهار نظر در مورد جستجوی خود را اما تیم او بوده است در سال های اخیر در تماس با یک گروه کوچک از فینالیست که شامل حداقل چهار رنگ و با توجه به آسوشیتد پرس. برخی از آموزش داده شد در اواخر هفته گذشته به ترک واشنگتن نشان میدهد که بیشتر در شخص مصاحبه یا واقعی اعلام قریب الوقوع بود.

بایدن وعده داده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا — و در پی جورج فلوید تظاهرات و پس از آن گفتگو در مورد نمایندگی در نقش قدرت شده است وجود دارد و امیدواریم که در برخی از دموکرات چهارم است که او را واجد شرایط زن سیاه و سفید.

جان Nance جلب فرانکلین روزولت معاون رئیس جمهور از سال 1933 تا 1941 هنگامی که گفت: این کار نبود “به ارزش یک سطل شاش گرم” به دلیل آن اغلب تشریفاتی نقش زیادی در سایه رئیس جمهور است. اما با امثال بایدن و دیک چنی در سال های اخیر هر یک از آنها تا به حال دهه سی تجربه قدرت و دامنه نقش گسترش یافته است.

معاون رئیس جمهور بر نام برای شکستن کراوات آرا در سنا است و برای اولین بار در خط جانشینی باید یک رئیس جمهور ناتوان شدن و یا قادر به انجام وظایف خود است.

سازمان دیده بان l بایدن چند ملاحظات برای ارزیابی در معاونت انتخاب کنید:

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن هنوز برداشت running mate اما برخی از حامیان او می گویند چیدن یک زن سیاه و سفید خواهد بود یک کمپین بزرگ افزایش دهد. 2:31

نیاز به یک معاون رئیس جمهور آماده می شود بلافاصله پس از اشغال دفتر بیضی — و بایدن را به نوبه خود 78 در اواخر ماه نوامبر — بدان معنی است که اکثریت قریب به اتفاق در دوران مدرن تا به حال قبلی کنگره تجربه با استثنا از فرمانداران با تجربه نلسون راکفلر و Spiro Agnew.

این عوامل می تواند به اثبات بیش از حد نیرومند برای آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و استیسی آبرامز, سابق گرجستان فرمانداری نامزد که به خدمت در وزارت امور خارجه را در مجلس نمایندگان از سال 2007 تا سال 2017 — انجام, سیاه ذکر شده به عنوان نامزدهای بالقوه که خدمت در کاپیتول هیل.

دانشمندان علوم سیاسی طولانی مورد بحث چقدر انتخاب معاون رئیس جمهور حرکت سوزن در یک راه قابل توجهی در نظر آرا وجود دارد اما ملاحظات به انتخاب.

باراک اوباما هنوز هم نسبتا جدید به واشنگتن می خواستم یک دست با تجربه و مربی در بایدن در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال افزایش حمایت از محافظه کاران تمایلی چیدن انجیلی مسیحی مایک پنس.

شده است وجود دارد هرگز یک زن معاون رئیس جمهور در آمریکا, با نامزد قبلی جرالدین فرارو (1984) و سارا پیلین (2008) بخشی از از دست دادن بلیط.

در اینجا یک عکس فوری از برخی از زنان که مطرح شده به عنوان نامزدهای احتمالی در گزارش های متعدد از سیاسی و روزنامه نگاران در آمریکا:

تامی بالدوین

(سنا تلویزیون/ آسوشیتد پرس)

بالدوین, 58, دارای مشخصات پایین تر از امثال نامزدهای بالقوه کامالا هریس و الیزابت وارن اما outranks آنها را در نظر کنگره ارشد. پس از گذراندن چند سال به عنوان یک وکیل در یک عمل خصوصی, Baldwin منعکس از دولت در مجلس به مجلس نمایندگان ایالات متحده در سال 1999 و پس از آن مجلس سنا در سال 2012.

بالدوین نشان دهنده ویسکانسین تصور می شود یکی از رقابتی متحده از سال 2016 انتخابات که بایدن به احتمال زیاد نیاز به چنگ از برگ برنده برای رسیدن به 270 رای کالج انتخاباتی نیاز برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

در حالی که یک بالدوین انتخاب می تواند نا امید کسانی که امید بایدن انتخاب یک فرد از رنگ آن نیز می تواند الهام بخش جامعه رای دهندگان — Baldwin ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین آشکارا همجنسگرا زن برای خدمت در کنگره است.

تشکر. کارن باس

(گرگ نش/آسوشیتد پرس)

بایدن اغلب تاسف از دست دادن مرکب روح در کنگره است. آرامش باس — که به نظر خودش مترقی اما به دست آورده ستایش از لیبرالها و تا حد زیادی اجتناب از حملات قوس سیاستمداران محافظه کار و مفسران — در نتیجه می تواند جذاب انتخاب کنید.

باس 66 است که پنج دوره نماینده کنگره. قبل از آمدن به واشنگتن, او اولین زن به عنوان رئیس مجلس ایالتی کالیفرنیا. او کمیته تکالیف در سی منعکس شده اند یک پایگاه گسترده ای از افراد است که در خدمت یک دولت به خوبی امنیت جهانی حقوق بشر, اینترنت و مالکیت معنوی در میان آنها — و او در حال حاضر کنگره سیاه حزبی صندلی.

باس صرف بیشتر از زندگی خود در جنوب کالیفرنیا مطرح شده توسط طبقه کارگر پدر و مادر و آمدن سن پر سر و صدا در طول زمان با وات شورش در اواسط دهه 1960 و 1968 ترور نامزد رابرت کندی, اولین مبارزات سیاسی او داوطلب در. قبل از فعالیت های سیاسی او به عنوان یک دستیار پزشک و جامعه سازمان.

تشکر. Val Demings

(مندل فا نگن/آسوشیتد پرس)

این Floridian Demings, 63 کرده است مشخصات خود را به طور قابل توجهی در سال گذشته با خدمت در دو کمیته که نقش حیاتی بازی در خانه را استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوه قضاییه و هوش پانل.

Demings جوانترین از هفت فرزند بود یک مددکار اجتماعی قبل از پیوستن به آکادمی پلیس افزایش از طریق صفوف و تبدیل شدن به اورلاندو اداره پلیس اولین زن رئیس در سال 2007. این یک چالش پست و یکی از مستعد ابتلا به نقد به عنوان نیروی دست و پنجه نرم با سابقه طولانی بیش از حد نیروی اتهامات از جمله در طول دوره تصدی خود را که به پایان رسید در سال 2011.

دومین نرم افزار در تلاش برای یک صندلی در آمریکا خانه او برنده در سال 2016.

او همچنین یک افسر سابق پلیس است که شهردار اورنج کانتی در مرکزی فلوریدا. به عنوان آن شده است از سال 2000 فلوریدا است که انتظار می رود به شدت مورد اعتراض آن 29 کالج انتخاباتی رای سوم-بیشترین مسافت از هر دولت است.

سناتور. Tammy Duckworth

سناتور ایالات متحده Tammy Duckworth (D-IL) می رسد برای روز چهارم مجلس سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره در واشنگتن, ایالات متحده, ژانویه 24 (ارین اسکات/فردا نیوز)

Duckworth, 52, یک فوتی و فوری داستان شخصی کمک خواهد کرد تقویت بایدن کمپین امنیت ملی اعتبار. او قلب بنفش گیرنده که از دست او زمانی که ارتش هلیکوپتر که او co-خلبانی به ضرب گلوله کشته شد در عراق در سال 2004.

متولد در تایلند از وجود Duckworth زندگی است اوباما مانند جغرافیایی مسیر حرکت به اندونزی, هاوایی, و ایلینوی.

سازمان دیده بان l تهمت بایدن تجارت barbs:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را متهم به رقیب دموکرات جو بایدن بودن نرم در چین به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد اجرایی جهت است که او گفت: پکن برگزار خواهد شد مسئول آن اقدامات ظالمانه علیه مردم هنگ کنگ. در اوایل روز شنبه بایدن حمله مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر متهم به رئیس جمهور ارائه آمریکایی ها با یک انتخاب نادرست بین حفاظت از سلامت خود و حفاظت از اقتصاد است. 1:45

او خدمت در هر دو ایالت ایلینوی و دولت اوباما در پست های مختلف قبل از راه اندازی موفق یک پیشنهاد برای خانه های صندلی در سال 2012 بیشتر از پیروزی چهار سال بعد از دیدن او را در رسیدن به مجلس سنا.

در حالی که چیدن Duckworth می کند که انتقاد دموکرات ها از “ساحلی نخبگان” ایلینوی با خیال راحت در دموکراتیک ستون در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1992 و Duckworth شده است در خط مقدم عمران و عدالت مسائل مانند هریس و باس.

در حالی که برخی از معاونت داوطلبان باید نوه Duckworth مادر است به دو کودکان زیر سن شش سالگی.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام

(ادی مور/The Albuquerque Journal/آسوشیتد پرس)

در حالی که او دریافت نکرده توجه به همان اندازه به عنوان برخی از نامزدها Lujan گریشام است به عنوان واجد شرایط به عنوان هر گونه.

جدید مکزیک فرماندار پس از 2019 او قبلا به عنوان دولت, وزیر بهداشت, به طور بالقوه ساخت یک نقطه کلیدی فرد در واشنگتن دولت است که هنوز به صورت متمرکز در coronavirus. در بین کسانی که وظایف دولت, او در دی سی به عنوان یک عضو از خانه در ایالات متحده بین سال های 2013 و 2018 از جمله دو سال زمانی که او به رهبری آمریکا هیسپانیک حزبی.

مرکز تحقیقات پیو برآورد تعداد واجد شرایط رای دهندگان لاتین این سال است انتظار می رود برای رسیدن به 32 میلیون با حضور قابل توجهی در رقابتی فلوریدا و آریزونا. مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت فقط هشت درصد از آرا در سال 2016 اما در زمان سالم و 28 درصد از رای لاتین, ساخت Lujan گریشام, 60, یک برنامه به طور بالقوه ادراک استراتژیک انتخاب است.

Lujan گریشام داستان شخصی از persevering پس از فاجعه خواهد به احتمال زیاد با طنین بایدن که از دست همسر اول خود و نوزاد دختر در یک سال 1972 ماشین تصادف. Lujan گریشام شد پدر و مادر تنها پس از شوهرش فرو ریخت در حالی که آهسته دویدن در سال 2004 در حال مرگ از یک آنوریسم مغزی در 45.

سناتور. کامالا هریس

(الکساندر Drago/آسوشیتد پرس)

هریس jousted با زور و اجبار با بایدن در اوایل بحث ریاست جمهوری سال گذشته است. اما پس از حذف از مسابقه او به نظر می رسد با او در آنلاین جمع آوری اعانه و به تازگی در راس یک مراسم انتخاباتی در کارولینای شمالی یک میدان جنگ که در آن دولت هریس دو درخواست تجدید نظر به رای دهندگان و کالج, تحصیل زنان سفید می تواند افزایش دموکراتیک چشم انداز.

هریس 55 به دست آورده شهرت برای موثر بازجویی از تمایلی شهود در مجلس سنا در جلسات کمیته بازتاب قانونی و پس زمینه. قبل از آمدن به واشنگتن به عنوان سناتور در سال 2017, او به عنوان کالیفرنیا دادستان عمومی و سان فرانسیسکو دادستان منطقه. که می تواند او را فقط به عنوان معتبر یک نامزد برای آمریکا و دادستان کل به عنوان معاون رئیس جمهور.

دختر از پدر و مادر از جامائیکا و هند هریس صرف دبیرستان سال در مونترال.

سوزان رایس

سازمان دیده بان l سوزان رایس در زندگی حرفه ای اش اتصال به باربارا Frum:

سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی سوزان رایس معتقد است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز در دفتر شماره و کانادا است که درست بود به دستگیری Huawei اجرایی Meng Wanzhou در دستور ایالات متحده 12:00

وجود ندارد و بیشتر نامزد از نظر درک که چگونه یک دولت ایالات متحده آمریکا می تواند از برنج که در واشنگتن با پدر و مادر که مشغول به کار در دولت و فکر می کنم تانک نقش.

در اواسط 1990s او نامزد دریافت جایزه بود به عنوان دستیار وزیر امور خارجه در امور آفریقایی وزارت امور خارجه با رئیس جمهور بیل کلینتون دولت. برنج, 55, پس از صرف چهار سال اول دولت اوباما به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل و سپس به عنوان مشاور امنیت ملی co-ordinating از نزدیک در بسیاری از مسائل با بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور.

همانطور که با هر نامزد بایدن به ارزیابی خطرات و اشکالات خود را انتخاب است. در برنج مورد او هرگز یک سیاستمدار منتخب و بیش از هر زن در این لیست شده است از یک میله رعد و برق برای جناح راست چهره های رسانه ها که به دنبال متهم کردن او و دولت اوباما از تخلف در کشنده لیبی سفارت حمله و در تعقیب تهمت کاردانی مایکل فلین.

برنج نیز یک کانادایی در ارتباط است. قبل از سرویس سیاسی او بین سال های 1990 تا 1992 در McKinsey & Company در تورنتو با او در حال حاضر شوهر ایان کامرون یک تولید کننده که در آن زمان برای CBC میزبان باربارا Frum.

برنج گفت: CBC News در سال گذشته که Frum مدت کوتاهی قبل از مرگ او در ماه مارس سال 1992 تشویق ارتباط با کامرون در یک لحظه تاثیرگذاری: “او واقعا یک کاتالیزور در فکر من چه اهمیت ندارد.”

الیزابت وارن سناتور.

(Jonathan ارنست/فردا نیوز)

وارن یک سناتور ماساچوست پیشرو و مترقی نیز رقابت به طور مستقیم در برابر بایدن در این انتخابات ریاست جمهوری چرخه مصرف چند هفته به تایید او پس از رکوع خارج از مسابقه است.

هر گونه شک و تردید از یک شکاف را آنجا گذاشته شده است ، وارن غالبا میزبان رویدادهای کمپین برای بایدن از جمله یکی از های اخیر جمع آوری کمک آورده است که در 6 میلیون دلار آمریکا.

دیرین دانشگاهی و پیش ثبت نام جمهوری خواه — وارن رز به شهرت از حضور به عنوان کارشناس امور مالی شخصی در Dr. Phil و در کنگره سوالات. او مشتاق تمرکز کیف بغلی مسائل و کمک به الهام بخش ایجاد و از مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

Warren, 71, داد و ستد کلامی jabs با مغلوب ساختن پیشی جستن — او حمله کرده و او را برای بودن “سرحال مستبد” در حالی که او را تمسخر او ادعا می کند به بومی و نسب. او عذرخواهی کرد برای به اشتباه بد نمایش دادن و نسب خود را در اوایل زندگی; یک تجزیه و تحلیل DNA نشان داد شواهد بومی جد تا آنجا که 10 نسل به عقب.

در حالی که وارن دهه های اخیر صرف شده در دانشگاه هاروارد یا در کاپیتول هیل او مطرح شد در یک churchgoing Methodist خانواده در اوکلاهما.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer

(میشیگان دفتر فرماندار/آسوشیتد پرس)

Whitmer, 48, مطرح شده است و او مشخصات ملی با قدرت دفاع از او را ایالت میشیگان در طول زود پر هرج و مرج روز از این بیماری همه گیر. او با انتقاد از تهمت مدیریت پاسخ در ارائه تجهیزات پزشکی و لوازم و همواره به ثمر رساند بالاتر از رئیس جمهور در تصویب رتبه بندی اندازه گیری رهبران اقدامات در طول بحران بهداشت و درمان.

به عنوان با Lujan گریشام, ممکن است او را آزار دولت شهروندان به او را ترک برای واشنگتن تنها پس از تبدیل شدن به یک فرماندار در ژانویه 2019. و او نمی باید او نیومکزیکو آمریکا را resumé با گسترده تجربه سیاسی در دولت و نه در سی

اما بر خلاف Lujan گریشام, Whitmer می آید از یک دولت است که در هوا برای دموکرات ها در Nov. 3. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میشیگان با حاشیه کمی کمتر از 11,000 آرا در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet