جو بایدن انتظار دارد به نام یک معاون ریاست جمهوری بررسی صلاحیت کمیته هفته آینده

جو بایدن چهره مهم ترین تصمیم گیری خود را از پنج دهه فعالیت سیاسی: انتخاب یک معاون رئیس جمهور.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری انتظار دارد به نام کمیته به دامپزشک بالقوه در حال اجرا آمپول در هفته آینده با توجه به سه دموکرات ها با آگاهی از این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد برنامه های داخلی.

بایدن یک معاون سابق رئیس جمهور خود را متعهد به چیدن و گفت: اهدا کنندگان این هفته که تیم خود را مورد بحث و بررسی نامگذاری یک انتخاب و جلوتر از کنوانسیون دموکراتیک در ماه اوت است.

انتخاب همسر در حال اجرا است که همیشه مهم برای یک کاندیدای ریاست جمهوری. اما آن را به ویژه فوری محاسبه برای 77 ساله بایدن که اگر او برنده خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور آمریکا در تاریخ است. تصمیم حمل اضافه وزن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که فراتر از مرگ آن عوارض را تهدید به نابودی اقتصاد جهانی و تعریف یک آینده نگر بایدن دولت.

“ما هنوز در حال رفتن به در بحران و یا بازیابی و شما می خواهید یک معاون رئیس جمهور است که می تواند مدیریت کند که گفت:” کارن Finney دموکراتیک استراتژیست که کار را برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016. “این به نظر می رسد مانند بسیار تصمیم مهم تر از معمول است.”

مقدار زیادی از نکات

بایدن چهره فشار در چند جبهه. او باید با در نظر گرفتن خواسته های خود را از لحاظ نژادی قومی و مذهبی متنوع حزب به خصوص زنان سیاه رو که نامزدی خود را. او باید تعادل این نگرانی با اعلام تمایل برای یک حاکم شریک است که “simpatico” و “آماده می شود رئیس جمهور در یک لحظه متوجه است.”

کمپین مشاور عمومی, دانا ریموس و سابق کاخ سفید مشاور باب بائر در حال مدیریت اوایل فرایند جمع آوری اطلاعات در مورد چشم انداز. دموکرات ها نزدیک به چند فرض مدعی می گویند آنها هنوز رتبهدهی نشده است تماس گرفت.

بایدن ارائه کرده است مقدار زیادی از نکات در مورد تفکر خود را. او گفت که او می تواند به راحتی نام 12 تا 15 زنانی که دیدار با معیارهای اما به احتمال زیاد به طور جدی در نظر بگیرید در هر نقطه از شش تا 11 نامزد. او داده شده هیچ نشانه ای از اینکه او را نگاه به سنا گذراند شش نظر به فرمانداران و یا در جای دیگر.

برخی از بایدن مشاوران گفت: کمپین شنیده است از بسیاری از دموکرات ها که می خواهند یک زن از رنگ. زنان سیاه و سفید کمک کرد تا نجات بایدن انتخاباتی پس از یک شرم آور شروع عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر. هنوز هیچ توافق شرکت در این کمپین که بایدن باید از آن مسیر بروید.

“بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای همه اقشار مردم است به نفع خود گفت:” بایدن کمپین co-رئیس Cedric, Richmond, لوئیزیانا کنگره و رئیس سابق کنگره سیاه حزبی. “او نشان داده است تعهد به تنوع از ابتدا. اما این است که بر اساس مانند معاونت می گوید که به او اعتماد دارد.”

“من آینده را برای شما بچه’

بایدن به طور منظم ستایش کالیفرنیا سن. کامالا هریس سابق رقیب که تایید شده او در ماه مارس و مبارزه برای او. هنگامی که او معرفی کرده و او را در جمع آوری کمک در این هفته بایدن را tamp پایین گمانه زنی ها در مورد چشم انداز.

بایدن به طور منظم ستایش کالیفرنیا سن. کامالا هریس سابق رقیب که تایید شده او در ماه مارس است. (اسکات مورگان/فردا نیوز)

“من در آینده برای شما, بچه,” او گفت:.

او همچنین گفتاری مثبت از استیسی آبرامز که به دقت از دست رفته تبدیل شدن به اولین زن آفریقایی آمریکایی و فرماندار در تاریخ ایالات متحده زمانی که او از دست رفته 2018 گرجستان فرماندار مسابقه.

هنوز آن دو زنان برجسته بایدن را tightrope. در 55 هریس است با استعداد و محبوب دموکراتیک اهدا کنندگان یک کالای با ارزش برای یک نامزد با جمع آوری کمک های مردمی ضعف است. اما او همچنین دادستان سابق که چهره همان شک و تردید در میان ترقی خواهان به عنوان بایدن. در ضمن خانه خود دولت است که در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در دموکراتیک ستون و می تواند او را به یک هدف آسان برای جمهوری خواهان مشتاق به انفجار حزب به عنوان بیش از حد لیبرال.

آبرامز, 46, یک ستاره برای بسیاری از جوان دموکرات یک گروه بایدن در تلاش برای برنده شدن بیش از در اصلی. و او می تواند کمک به نوبه خود گرجستان به یک اصل چرخش دولت است. اما بالاترین پست او تا کنون برگزار شده است از رهبر اقلیت در مجلس گرجستان از نمایندگان ممکن است آسیب پذیری در زمان بحران.

استیسی آبرامز است با استعداد و محبوب دموکراتیک اهدا کنندگان یک کالای با ارزش برای بایدن که یک نامزد با جمع آوری کمک های مردمی ضعف است. (جان Amis/آسوشیتد پرس)

پل mls australia, یک ناظر انتخابات دموکراتیک مستقر در میدان نبرد ایالت ویسکانسین گفت: از آن خواهد شد غیر ممکن است برای بایدن کسی را انتخاب کنید که هر کس لطفا.

شما می توانید بپرسید بیش از حد معاون رئیس جمهور انتخاب به پل همه چیز — ایدئولوژی نسل شکاف جنسیتی نژاد تجربه. وجود دارد رفتن به چیزی اشتباه است با هر یک از این انتخاب.– پل mls australia دموکراتیک ناظر انتخابات

“شما می توانید بپرسید بیش از حد معاون رئیس جمهور انتخاب به پل همه چیز — ایدئولوژی نسل شکاف جنسیتی نژاد, تجربه,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به چیزی اشتباه است با هر یک از این انتخاب.”

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام است که دموکراتها تنها nonwhite زن فرماندار. سابق رهبر اکثریت سنا هری رید نوادا به گزارش vouched برای دولت, لاتین, سناتور, کاترین کورتز متن ترانه مست و. ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth کهنه است که از دست اندام در مبارزه با. او از تایلندی میراث فرهنگی و به ویژه jousted با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و تشکر. Val Demings سیاه و سفید با کنگره از نوسان ایالت فلوریدا کمک کرده و منجر مجلس استیضاح تلاش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

در عین حال همه چهار زن هستند نسبی گمنام در سراسر کشور.

بایدن می تواند فراتر از واشنگتن به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان یکی از سه دریاچه های بزرگ ایالات متحده است که تحویل تهمت خود را در کالج انتخاباتی اکثریت در سال 2016. او برنده ستایش دیگران در طول همه گیر و مش با بایدن را عملی احساسات برنده پست خود در سال 2018 با وعده “رفع لعنت به جاده ها است.”

اما روشن نیست که یک زن 48 ساله زن سفید از غرب به ارمغان می آورد بایدن مزایای او ندارد و در حال حاضر و یا می توانید به جای دیگر پیدا کند.

سناتور. ctq تایید بایدن زمانی که او کاهش یافته است در خارج از مسابقه به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری. او می تواند در ترکیب به عنوان برداشت خود را در حال اجرا همسر. (Gretchen Ertl/فردا نیوز)

رای دهندگان باید به “اعتماد” مسنجر

این یک شبیه معمای برای دیگران از جمله ایالت مینه سوتا ctq سابق رقیب که متناسب با یکپارچه با بایدن سیاست. ماساچوست ایالت الیزابت وارن در ضمن می تواند پلی برای ترقی خواهان اما چند دموکرات گفت: او در سن 70 است بزرگتر از مسئولیت بالقوه تفاوت سیاست با بایدن.

شاید کمک بایدن چند آفریقایی طرفداران و رهبران مترقی گفت دموکراتیک بلیط و سیاست های همدلانه تجدید نظر هستند و آنچه مهم است.

سیاه رای دهندگان “را به اعتماد رسول گفت:” آدریان Shropshire, مدیر اجرایی, سیاه, PAC و “یک زن سیاه و سفید می تواند ایستادن و اقتدار اخلاقی به سرب در آن مسائل پیش روی کشور در حال حاضر است.”

اما Shropshire ادامه داد: این بدان معنا نیست که یک آسیایی یا آمریکای لاتین معاون ریاست جمهوری نامزد نمی تواند “صحبت به مسائل سیستماتیک به مسائل ساختاری است که اجازه می دهد برای نابرابری باقی بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر