جو بایدن Dodges سوال در مورد اینکه آیا Klobuchar خواهد بود خود را در حال اجرا-Mate

Joe بایدن روز پنجشنبه گفت او می داند چه ویژگی او را به دنبال خود را در معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید اما تاکید کرد که او به دور از تصمیم گیری.

“من صادقانه به خدا نمی دانم که من به شما قول می دهم — در حال حاضر,” او گفت: CBS “The Late Show with Stephen Colbert.”

خواسته در مورد گزارش داد که سناتور ctq از مینه سوتا توافق کرده بود vetted بایدن گفت: “هیچ کس را بررسی شده است و در عین حال توسط این تیم است.”

بایدن گفت: وکلا در جستجو در حال بسته بندی تا فرایند رسیدن به یک “لیست اولیه از مردم” به “از آنها بپرسید سوالات عمومی” از جمله “آنچه آنها در علاقه مند هستند چرا که آنها را علاقه مند به کار و یا علاقه مند در کار است.”

فشرده توسط میشل در مورد اینکه آیا Klobuchar است در لیست کوتاه بایدن پاسخ داد که او “برای اولین بار رای” اما گفت که او “به” که در آن او می ایستد در این فرآیند است.

به گفته وی بررسی صلاحیت که او قرار گرفتند در سال 2008 برای تبدیل شدن به باراک اوباما همسر در حال اجرا به عنوان “بسیار تهاجمی روند” از نگاه کردن به گذشته رای صورتهای مالی و پرونده سلامت. او پیشنهاد کرد که یکی از دلایلی که چرا او نمی خواهد داوطلب یک لیست از نام تحت بررسی است “چرا که اگر کسی انتخاب نشده فرض است و نه لزوما درست است که باید وجود داشته باشد چیزی اشتباه است.”

بایدن گفت که به نظر او انتخاب خود او است نگه داشتن در ذهن او مشاوره دریافت شده از یک مشاور اوباما. “بهترین راه برای قرار دادن آن چیزی است که یکی از باراک نزدیک مشاوران, که همچنین یک دوست گفت:” فکر می کنم به خودتان: شما باید یک تصمیم مهم است که آخرین فرد شما می خواهید در دفتر بیضی شکل به صحبت کردن با شما؟”

بایدن گفت: برای انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور.

دیگران اعتقاد بر این بود در کشاکش هستند کالیفرنیا سناتور کامالا هریس, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن و سناتور کاترین کورتز متن ترانه مست و. و صبح روز پنج شنبه فلوریدا نماینده وال Demings گفت: او در بایدن را “لیست کوتاه است.”

جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام گفت: او خواسته شده است برای مراجع و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer گفت: ان بی سی “امروز نمایش” روز سه شنبه که او می خواهم باز گفتگو با کمپین در مورد پیوستن به بلیط.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>