جو بایدن متعهد به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور

جو بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا اگر او برنده نامزدی حزب دموکرات. حریف خود را برنی ساندرز نیست یک تعهد شرکت اما گفت که “در تمام احتمال” انجام همان.

Frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روز یکشنبه متعهد به نامگذاری یک زن به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری اگر او بودند به پیروزی حزب نامزدی.

“اگر من رئیس جمهور منتخب من در کابینه دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من در واقع تعیین یک زن به معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت: در یک مناظره تلویزیونی با حریف خود سناتور برنی ساندرز.

او همچنین با تکرار تعهد او ساخته شده در طول ماه گذشته بحث انتصاب یک زن به دیوان عالی ایالات متحده اگر او بودند به این شانس را به عنوان رئیس جمهور.

دموکراتیک اولیه مسابقه تبدیل به یک مرد مسابقه بین بایدن و ساندرز هر دو مردان سفید در دهه هفتاد خود را.

ادامه مطلب: Coronavirus: آمریکا به تعویق انداختن انتخابات مقدماتی

ساندرز’ پاسخ

در حالی که بایدن قبلا اشاره چیدن یک زن و یا یک فرد از رنگ خود را به عنوان در حال اجرا همسر او ساخته شده یک تعهد قطعی برای اولین بار در طول چهار بحث است. او این ادعا را در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه او را تحمل زنان و مسائل مربوط به سلامت.

ساندرز از سوی دیگر نمی توان تعهد شرکت وقتی پرسید که آیا او خواهد همان را انجام دهید. “در تمام احتمال, من خواهد شد. به نظر من این فقط نامزد یک زن آن است که مطمئن شوید که ما مترقی و وجود دارد مترقی زنان وجود دارد. بنابراین من بسیار قوی تمایل به حرکت در این جهت است.”

ممکن است انتخاب

این مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات آغاز شده به عنوان یکی از متنوع ترین, از جمله شکستن رکورد شش زنان بسیاری از آنها می تواند در میان بایدن را انتخاب کند.

ادامه مطلب: جو بایدن برنده چهار ایالت آمریکا در ‘تالار سه شنبه’ می رسد به برنی ساندرز

خواسته در یک مبارزه توقف در ماه نوامبر در مورد در حال اجرا همسر نامزد او می خواهم نظر او ذکر چند نام اما اضافه کرد که آن را زودرس. “من می توانم شروع به نامگذاری افراد, اما مطبوعات فکر می کنم که که من برداشت می شود.” او, با این حال نام استیسی آبرامز سابق گرجستان نماینده مجلس که از دست فرماندار نژاد در سال 2018 است.

تنها دو انتخاب شده اند به عنوان در حال اجرا آمپول برای ریاست جمهوری نامزد از دو عمده ما احزاب است. در سال 1984 نامزد دموکرات Walter Mondale برداشت جرالدین فرارو خود را به عنوان همسر در حال اجرا در حالی که در سال 2008 جمهوریخواه جان مک کین انتخاب سارا پیلین به در بلیط با او. هر دو خود را از دست داده انتخابات است.

در سال 2016 هیلاری کلینتون شد اولین زن به ریاست جمهوری نامزد عمده ما حزب سیاسی. او از دست رفته در انتخابات به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

adi/روپیه (AP, AFP رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>