جو بایدن متعهد به 3 بحث اما تهمت کمپین می خواهد 1 بیشتر

(واشنگتن) — جو بایدن کمپین گفت: presumptive دموکراتیک نامزد خواهد متعهد به شرکت در سه بحث و ناودان فشار توسط رئیس جمهور تهمت مشاوران اضافی برای بحث به عنوان “تلاش برای تغییر موضوع است.”

“موضع ما این است ساده و روشن است: جو بایدن را قبول کمیسیون بحث در کمیسیون خرما تحت کمیسیون تاسیس فرمت و کمیسیون مستقل انتخاب مدیران گفت:” بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون در نامه ای به کمیسیون در بحث ریاست جمهوری این گروه غیر انتفاعی است که حامیان کلی بحث انتخابات بود که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس باید همان را انجام دهید.”

“هر” بحث طرح’ در جای که فقط تلاش برای تغییر موضوع و جلوگیری از بحث و یا ایجاد مانع به مناظره مورد بحث’,” او اضافه شده است.

در این نامه که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست در آمد و در پاسخ به درخواست های ساخته شده توسط تهمت مدیر کمپین براد Parscale و سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی برای اضافه کردن یکی دیگر از آن بحث به برنامه فعلی از سه. آنها همچنین پیشنهاد شده است که هر انتخاباتی باید یک نقش را در انتخاب بحث مدیران.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم غایب اشاره کرد و پست الکترونیکی رای گیری در حال گسترش است به دلیل COVID-19 همه گیر و ابراز نگرانی کرد که برخی از برگه های رای — به خصوص کسانی که توسط افراد مسن رای دهندگان بیشتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس می تواند بازیگران قبل از اول بحث است. این اولین بار است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 29 در دانشگاه نوتردام در ایندیانا دوم در 15 اکتبر در دانشگاه میشیگان در آن آربور و سوم برای یک هفته بعد Oct. 22 در بلمونت در Nashville, Tenn.–ظاهری پذیرش است که تعداد زیادی از این سال را به رای خواهد بود بازیگران با ایمیل نشانه یک تغییر برای مبارزات انتخاباتی. هر دو جولیانی و تهمت به انتقاد گسترده پست الکترونیکی رای گیری و بدون ادعا شواهدی وجود دارد که ایمیل های رای رسیده برای تقلب.

در دوشنبه نامه اومالی دیلون همچنین با اشاره به این که تهمت کمپین درخواست برای بیشتر بحث مشخص شده تغییر از ماه دسامبر زمانی که مشاوران تهدید شد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است جست و خیز بحث در دسترس نباشد.

که تغییر می آید به عنوان برگ برنده انتخاباتی شده است به دنبال به رنگ بایدن به عنوان ذهنی نامناسب برای ریاست جمهوری با اشاره به برخی از کلامی flubs در کمپین بلیزرز و lambasting معاون سابق رئیس جمهور برای مبارزه “از زیرزمین” در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی خود را برای اولین تجمع در طول همه گیر این آخر هفته گذشته.

در بیانیه ای در بایدن کمپین امتناع از شرکت در بحث اضافی تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh متهم است که دستیاران او بودند “ترس” برای ارسال دموکرات در unscripted شرایط اشاره کرد این است که بیش از 80 روز پس از بایدن در کنفرانس مطبوعاتی.

“زودتر و دیگر بحث برنامه لازم است تا آمریکایی ها را می توانید پاک کردن تفاوت بین رئیس جمهور تهمت پر جنب و جوش رهبری و بایدن را اشتباه meandering” او گفت:.

در دوشنبه نامه اومالی نیز خواسته است که CPD تایید می کنند که آن را تدوین برنامه های ایمنی برای اطمینان حاصل شود که این بحث را در وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس و بحث دوم برگزار شد در تاون هال فرمت که اجازه می دهد رای دهندگان به پرسش از هر نامزد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیشنهاد استادانه درست شده برای مذاکرات صرفا تلاش برای طفره رفتن از نمایشگاه حتی دست بحث” اومالی دیلون نوشت.

تماس با ما در [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>