جو بایدن و برنی ساندرز می دانید که چگونه آنها می خواهم رسیدگی Coronavirus پاسخ —و آن را نگاه کنید هیچ چیز مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Joe بایدن شروع سخنان خود در مارس 12 با کلمات آشنا که اغلب در دیدار با آمریکایی ها در لحظات ترس و بحران: “من همکار آمریکایی است.”

برای 18 دقیقه آینده دموکراتها مدعی پیشرو برای ریاست جمهوری ارائه شده آمریکایی ها یک لباس تمرین برای این کار او امیدوار است تا ژانویه. خواندن از آماده اظهارات در مورد چگونه جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس او به دنبال برای اطمینان دادن به مردم و بازارها و متحدان آن است که ایالات متحده پیروز خواهد شد—همه در حالی که ظاهر می شود غیر قابل انکار ریاست جمهوری. پس از سخنرانی #PresidentBiden روند در توییتر.

حدود یک ساعت و نیم بعد برنی ساندرز که به طور قابل توجهی مسیرهای بایدن برای نامزدی حزب دموکرات را زده شبیه تن. در مواجهه با جهانی همه گیر او گفت: آمریکایی ها باید در عمل و نه برای خود بلکه در خدمت دیگران است. “در حال حاضر زمان برای همبستگی. در حال حاضر زمان به آمده است همراه با عشق و محبت برای همه است.”

دو دموکراتیک رقبای سخنرانی های جدا از یکدیگر است. بایدن تاکید بر شایستگی و تجربه در حالی که ساندرز بارها و بارها به نام برای همبستگی. اما هر دو یک نقطه افتراق خود را بیشتر به طور قابل توجهی از رئيس جمهور واقعی است.

در برنامه ریزی اظهارات از دفتر بیضی در مارس 11, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bungled پیام خود اعلام کرد که ایالات متحده در یک طرفه مبارزه با یک “خارجی ویروس” و به طور تصادفی اعلام کرد بان کی مون در تمام سفر و تجارت با اروپا است. (کاخ سفید بعد آن را روشن بود که تنها سفر غیر آمریکایی و که تجارت میان آمریکا و اروپا ادامه خواهد داد.)

که در آن تهمت مشخص مبارزه با COVID-19 به عنوان یکی که در آن ایالات متحده مواجه خاموش در برابر جهان بایدن و ساندرز توصیف ریسک به عنوان یکی که در آن انسان شد و متفقین با یک دیگر: این ویروس باید کشتی به مهار از طریق همکاری های بین المللی. “Coronavirus ندارد وابستگی سیاسی” بایدن گفت: ایستاده در مقابل یک پس زمینه از پنج پرچم ایالات متحده در هتل du Pont در ویلمینگتون ،

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان در تاریخ معاصر کشور ما هنگامی که ما همه در این با هم, این است که در لحظه” ساندرز گفت: قبل از یک دیوار و گچ بری با مبارزات انتخاباتی خود, آرم, آمریکایی پرچم و یک ورمونت پرچم در برلینگتون ورمونت.

هر دو بایدن و ساندرز انداخته پژمرده انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران تا کنون. “متاسفانه این ویروس گذاشته لخت شدید کاستی های جاری دولت می شود.” “نگرانی های عمومی هستند که مرکب فراگیر عدم اعتماد به رئیس جمهور این سوخت خصمانه رابطه با این حقیقت که او همچنان به اند.”

“ما یک دولت است که تا حد زیادی بی کفایت و که بی کفایتی و بی مبالاتی را تهدید زندگی بسیاری از مردم در کشور ما” ساندرز گفت.

هر دو مردان نیز ارائه شده رای دهندگان یک نگاه اجمالی از خود coronavirus پاسخ طرح—نقشه برای آنچه انجام می دهد اگر آنها رئیس جمهور. بایدن پیشنهاد تأکید خود را تجربه عمیق در کاخ سفید است. وی یادآور شد آمریکایی ها از صندلی های ردیف جلو در طول بحران ابولا زمانی که او رئیس سابق کارکنان و در حال حاضر مشاور ران Klain led واکنش دولت اوباما. او سپس به ارائه مناجات از راه حل های که پیش نویس با ورودی از یک میزبان از کارشناسان برجسته از جمله Klain, bioethicist Zeke Emanuel و سابق کاخ سفید امنیت ملی رئیس لیزا موناکو: رایگان و در دسترس تست کاهش موانع برای آزمایشگاه آزمایشات بر روی یک واکسن اقتصادی برای کمک به کسانی که تحت تاثیر و افزود: ظرفیت بیمارستان از جمله موقت سایت. در میان دیگر او توصیه شد یک تماس برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به مجموعه ای از استانداردهای روشن برای زمانی که برای بستن مدارس و دیگر ترافیک بالا سایت.

ساندرز طرح بازتابی از مبارزات انتخاباتی خود را که متمرکز بر تاشو به حاشیه رانده شده مردم به سیاست است. پاسخ مناسب به او گفت: که شامل اعلام اضطراری ملی دسترسی به تست و نهایی درمان یا واکسن رایگان و فشار برای دولت ملی و خطوط تماس ویژه ای برای پاسخ به پرسش ها با اطلاعات دقیق. او را مدافع برای پرداخت خانواده و ترک های پزشکی تماس بگیرید برای یک مهلت قانونی برای اخراج سلب حق مالکیت و ابزار shutoffs در طول این شیوع و تقاضا است که کارگران در اجرای اقتصاد اجازه داده می شود به فایل برای بیکاری.

“Coronavirus در حال حاضر باعث بحران اقتصادی جهانی است که تأثیر مردم در سراسر جهان و در کشور خود ما” ساندرز گفت. “و آن را خطرناک به ویژه برای اقشار کم درآمد و خانواده های طبقه کارگر افرادی که امروز قبل از بحران در حال مبارزه اقتصادی است.”

در حالی که هر دو بایدن و ساندرز زده یادداشت همدلی برای مردم آمریکا مبارزات انتخاباتی خود را نیز عامل از مکان ها از عدم قطعیت است. به عنوان تهدید تر شد بشدت آشکار هر مقیاس بزرگی-فرمت مبارزات و گفت: کارکنان به محل کار از خانه.

در حالی که بایدن پدید آمده در روزهای اخیر به عنوان روشن جلو-دونده مبارزات انتخاباتی خود باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است. در روز پنج شنبه او نصب شده سوم بالا aide با نهایی می گویند او تا به حال در یک سال است. جنیفر اومالی Dillon, یک مرد 43 ساله سیاسی طرفدار است برای تبدیل شدن به مدیر جدید در کمپین فیلادلفیا ستاد. اومالی دیلون بدون مزخرف کارفرما که عملیات دقیق و کمپین امیدوار است او را بیاورید که نظم و انضباط به یک کمپین است که اغلب احساس مانند آن را ambling.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

در ضمن ساندرز کمپین رو به طور فزاینده ای بعید است که چشم انداز برای نامزدی حزب دموکرات باقی مانده محکم بر روی پیام: خوب رهبری باید منعکس کننده نیازهای همه مردم زندگی در درون مرزهای ایالات متحده. در سخنرانی روز شنبه, Sanders تأکید کرد که این کشور در یک نقطه ضعف به دلیل آن را تضمین نمی کند مراقبت های بهداشتی برای همه است. تعداد بیمه و یا underinsured مردم ذاتا یک مسئولیت به این کشور در کنترل coronavirus چرا که آنها نمی توانیم به دنبال مناسب توجه پزشکی است.

برای هر دو نامزد coronavirus بحران ارائه می دهد یک فرصت به نمایش گذاشتن سبک های رهبری—اگر در درجه اول به عنوان یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]time.com و Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>