شغل: تذکر بازیابی یا تصویری بر روی صفحه رادار در داده ؟

13 ژوئن 2020 باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب: اقتصاددانان انتظار می رود

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

اقتصاددانان انتظار می رود که یک "قطار خراب" در هفته گذشته گزارش اشتغال حیرت زده شد برای دیدن اقتصاد اضافه کردن 2.5 میلیون شغل در ماه مه گفت: اردن Weissmann در تخته سنگ. این یک نشانه است که چند بخش از اقتصاد را "revved تا بیت" در ایالات متحده است که باید برداشته مستندات هر چند "خرد کن تعداد آمریکایی" هستند و هنوز بیکار است. رئیس جمهور تهمت بود سریع برای به دست گرفتن اعتباری گرفتن اعداد به عنوان یک پیام که به شکل V بازیابی قریب الوقوع میان هفته از ناآرامی و خشم. در یک کنفرانس مطبوعاتی او اشاره جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس مشتعل در سراسر کشور تظاهرات گفت: "امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: این یک چیز بزرگ است."

آخرین اطلاعات آورده رسمی نرخ بیکاری را به 13.3 درصد از 14.7 درصد است اما تعداد واقعی در واقع می تواند به طور قابل توجهی بالاتر گفت: هدر طولانی در واشنگتن پست. شغل گزارش وارد شده است از یک نظرسنجی از حدود 60000 خانوار در هر ماه; بسیاری از "اصرار آنها فقط "وجود ندارد' از کار در طول بیماری همه گیر." دولت از اقتصاددانان بر این باورند که بسیاری از کسانی که پاسخ دهندگان به طور موثر بیکار. بدون که "طبقه بندی خطا" بیکاری شده اند که در 16.3 درصد ممکن است — و افتضاح 19.7 درصد برای ماه آوریل است. هر کدام از شماره شما استفاده تیتر نرخ بیکاری "را بگویم کل بیکاری در داستان" گفت: Alicia Parlapiano در نیویورک تایمز. اضافه کردن در کسانی که "از کار غایب احتمالا در اخراج" کار پاره وقت به دلایل اقتصادی و یا نمی تواند کار "به دلیل ترس از بیمار شدن یا مسئولیت مانند مراقبت از کودکان" و به اشتراک گذاری از بزرگسالان ایالات متحده از کار جهش به 27 درصد است. و در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به طور کلی از آن بدتر برای آمریکایی های سیاه و سفید.

بله غوطه در اقتصاد است "شده است سریع ترین و عمیق ترین در رکورد" گفت: وال استریت ژورنال در سرمقاله اما "اقتصاد و آمار پایین است و در راه بازگشت به رشد است." شماره های جدید به نظر می رسد حتی بهتر از زمانی که شما در نظر است که این بررسی در نظر گرفته شد در اواسط ماه مه قبل از بسیاری از مستندات کاسته شد. چک حفاظت از برنامه "موفق شد در آن هدف اصلی از گرفتن کسب و کارهای کوچک به حفظ کارگران" و کمک به بهبود "به دست آوردن سرعت در ماه ژوئن است." دموکرات ها می خواهند و در عین حال یکی دیگر تریلیون دلاری نجات بیل اما جدید "صرف شراب خواری ممکن است مورد نیاز است."

که فرض می تواند به اثبات خطرناک گفت: درک تامپسون در اقیانوس اطلس. مطمئن شوید که این ممکن است آغاز یک بازیابی — و یا آن را می تواند فقط به عنوان به خوبی می شود صرفا "یک مرده-cat bounce." در عین حال جمهوری خواهان در حال حاضر "پشتوانه دور از محرک بیشتر" و برنامه ریزی برای اجازه گسترش مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. این اشتیاق به نوبه خود صفحه نتواند تصویر بزرگتر گفت: نیل ایروین در نیویورک تایمز: اقتصاد هنوز هم "تجربه حماسی سقوط از تقاضا است." برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی اما کسب و کار و مصرف کنندگان را قطع کرده و به طور چشمگیری در خرید. "هنگامی که وجود دارد عمیقی ریپ در اقتصادی, پارچه, آنها را تعمیر نیست یک کار ساده نیست و حتی آنچه به نظر می رسد مانند یک پاسخ بزرگ اغلب کافی نیست."

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب