وحشت زده و عصبی TSX اینچ با احتیاط بالاتر جمعه در میان coronavirus نوسانات

بازارهای سهام در سراسر جهان در زمان چند مراحل آزمایشی به سبز در روز جمعه دومین روز مثبت در یک ردیف پس از کروناویروس که باعث COVID-19 walloped سهام برای هفته.

تورنتو بورس را معیار و شاخص بود و تا حدود یک درصد یا 165 امتیاز در اواخر روز معاملاتی.

در نیویورک میانگین صنعتی داو جونز بود تا در مورد همان مقدار قبل از تبدیل منفی در بعد از ظهر.

بازارهای اروپایی شد تا آنجا که 4 درصد بالاتر و شانگهای و هنگ کنگ و دیگر بازارهای آسیایی پیشرفته.

کسانی که دستاوردهای ارائه برخی از امداد رسانی پس از فروش گسترده sprees در هفته های اخیر. نوسانات شده است نام این بازی از اواخر سال به عنوان سرمایه گذاران وحشت با هر تلخ قطعه از اطلاعات در مورد کوروناویروس و سپس شکارچیان معامله خرید در بانک مرکزی و دولت اعلام هزینه های عظیم بسته به سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر اقتصادی تاثیر است.

چین که در آن شیوع ویروس شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیرون آمدن از بحران است که خبر خوبی برای کشورهای که در آن فشار پر از پاتوژن هنوز به آمار.

“سرمایه گذاران به نظر می رسد به فکر کردن که اگر چین شروع به بیرون آمدن از طرف دیگر این COVID-19 همه گیر وجود دارد در نهایت می تواند یک نور در انتهای تونل و شاید ما می تواند در نهایت پیدا کردن یک الگو برای چگونه coronavirus پاسخ می تواند در کشورهای دیگر و یا اقتصاد” گفت: Colin Cieszynski ارشد بازار استراتژیست با SIA مدیریت ثروت در تورنتو است.

از لحاظ تاریخی بازار سهام حرکت می کند و کمتر از یک درصد و به طور متوسط در هر روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط S&P جهانی.

به دنبال در 7,500 معاملات روز که قدمت آن به سال 1990 پنج از هشت وشورای روز در بازار بورس آمده اند در سه هفته گذشته این شرکت در روز جمعه گفت.

“تنها قله در نوسانات رخ داده است که در طول بحران مالی 2008 و دیدم چیزی شبیه” گفت: تیم ادواردز مدیر عامل شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P جهانی.

پس از سقوط به پایین ترین سطح خود از سال 2003 در این هفته دلار کانادا تقویت کمی به عقب بر گردیم بالای 70 درصد ما سطح. دلار کانادا بسیج همراه با قیمت نفت کاهش یافت که پیش از آن در هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>