جیمی کیمل معذرت خواهی برای خود 1990s Blackface Impersonations

(نیویورک) — جیمی کیمل عذرخواهی شنبه برای خود 1990s blackface برداشت از بازیکن NBA کارل مالون و دیگر سیاه مشاهیر اما گفت: تاخیر در رسیدگی به موضوع در آمد بخش برای جلوگیری از توزیع یک پیروزی به دشمنان خود را.

“من عذر خواهی به کسانی که واقعا صدمه دیده و یا جرم آرایش من عینک و یا کلمات من صحبت کرد” ABC اواخر شب ستاره در بیانیه ای گفت.

آن را بخشی از سرگرمی های جهان در ادامه حساب باعث اعتراضات به رفتار پلیس آمریکایی های سیاه و سفید. روز دوشنبه چهار قسمت از این کمدی “30 راک” کشیده شد از گردش زیرا آنها به ویژه شخصیت های نمایشی در blackface.

کیمل را جعل هویت از مالون که او در آغاز در رادیو و آورده و سپس به تلویزیون در Comedy Central بود و اغلب مورد انتقاد توسط Fox News Channel را Sean Hannity, در میان دیگران.

کیمل گفت که او تا به حال مدت طولانی است که تمایلی به پرداختن به موضوع “به عنوان من می دانستم که انجام این کار خواهد بود به عنوان جشن پیروزی توسط کسانی که در برابر عذر خواهی با ضعف و برای تشویق رهبران که با استفاده از تعصب به تقسیم.

“که تاخیر یک اشتباه بود,” او گفت:.

“30 راک” پخش NBC از سال 2006 تا 2013 اما قسمت هنوز در حال نشان داده شده در تلویزیون پیوند و در جریان خدمات از جمله Hulu آمازون نخست آیتونز و طاووس.

نشان می دهد خالق Tina Fey, که همچنین ستاره دار به عنوان لیز لمون در این مجموعه در مورد صحنه جهانی از تلویزیون نشان می دهد گفت: در یک یادداشت به توزیع کنندگان است که “من درک می کنم در حال حاضر که ‘قصد’ است نه یک پاس رایگان برای مردم را به استفاده از این تصاویر است.”

“من عذر خواهی برای درد آنها ناشی از” فی نوشت. “رفتن به جلو بدون کمدی-عشق بچه واقعا نیاز به تلو تلو خوردن بر اين گرايشات و گزیدگی توسط زشتی خود را.”

نمونه های دیگر از چه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات نهفته سرگرمی شامل لغو طولانی در حال اجرا نشان می دهد تلویزیون “پلیس” و به طور موقت حذف از “بر باد رفته” از HBO حداکثر خدمات.

دو تا از چهار حذف “30 راک” قسمت در اصل پخش در سال 2010 با دیگران اولین بار نشان داده شده در سال 2008 و 2010. آنها عبارتند از: East Coast نسخه از قسمت اول نشان داده شده است زندگی می کنند. سری به طور منظم جین رسمی و مهمان ستاره جان هام به نظر می رسد در blackface.

2012 قسمت با هام نیز شامل “امشب” میزبان نمایش جیمی فالون به عنوان یک مهمان. فالون که به نظر نمی رسد در چنین آرایشی در “30 راک” عذرخواهی ماه گذشته پس از آنلاین گردش زودتر “شنبه شب زنده” skit که میپوشید blackface به رابجای دیگری جا زدن Chris Rock.

___

آسوشیتد پرس TV نویسنده لین Elber کمک به این گزارش از لس آنجلس.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>