جیم اردن تلاش می کند و موفق به دریافت Fauci به معترضان می گویند باید دستگیر و برای جمع آوری در طول همه گیر

با تشکر از کمک برخی از قند خواهر کوچک Sistas قادر خواهد بود برای خدمت به خود و دسر خلاقیت. Zyaire Hawkins, 11

توسط PATRIS-FUN در 13 مرداد 1399

با تشکر از کمک برخی از قند خواهر کوچک Sistas قادر خواهد بود برای خدمت به خود و دسر خلاقیت.

Zyaire Hawkins, 11 و Charl'Les Hawkins, 9, لذت بردن از پخت و آمد تا با یک دستور برای یخ مخروط کرم پر شده با پنیر. آنها آزمایش با طعم و اضافه کردن sprinkles و دیگر توپینگ. در ماه ژوئن خواهر از ارتفاعات در مرتع پرورش احشام, کلرادو, شروع کسب و کار خود را کمی Sistas رفتار شده اند و در حال انجام تحقیقات در مورد نحوه اجرای موفق دسر شرکت.

مادر خود را ماریتا Hawkins رفت و به شکر خواهر نانوایی در قلعه سنگ به انتخاب کنید تا یک کیک و گفت: صاحبان مولی Witt و Rebekah Lydon در مورد دختر خود را. او پرسید که آیا او می تواند در یک روز برای دریافت برخی از راهنمایی و ببینید که چه کسب و کار خود را ممکن است به نوبه خود به, و وقتی که آنها آمدند به دیدن آنها شوکه شده بودند به یاد بگیرند که Witt و Lydon به آنها هدیه $1,015 به کمی Sistas رفتار کردن زمین.

ماریتا گفت KMGH او خیلی هیجان زده بود و سپاسگزار. "من فکر می کنم آن را یک درس بزرگ به من: وقتی که شما به آن به شما می آید," او گفت:. دختران نیز هیجان زده شده اند و با الهام از Witt و Lydon به رشد کسب و کار خود را به شامل یک کامیون مواد غذایی; آنها همچنین امید به استخدام سایر دختران جوان است. "کمی Sistas و شکر خواهر" Lydon گفت. "این فقط به معنای." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن