جیم اردن باز می شود بر شنوایی بسیار طولانی انتخابی ویرایش ویدئو از سراسر کشور تظاهرات

چند خوش شانس هنرمندان در مورد قرار دادن هر کس دیگری را قرنطینه بهره وری به shame با پیروزی یک MTV Video Music

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

چند خوش شانس هنرمندان در مورد قرار دادن هر کس دیگری را قرنطینه بهره وری به shame با پیروزی یک MTV Video Music Award به طور کامل از صفحه اصلی.

MTV در روز پنج شنبه اعلام کرد که نامزد این فیلم جوایز موسیقی است که هنوز هم برگزار می شود در ماه آینده میان COVID-19 بیماری همه گیر. به وضوح هر چند که نشان می دهد خواهد شد در نظر گرفتن محل کاملا غیر معمول سال به عنوان آشکار توسط نامزد خود را. MTV این زمان در اطراف اضافه شده جدید جوایز بهترین قرنطینه عملکرد و بهترین موزیک ویدیو از صفحه اصلی.

اولین (و امیدوارم گذشته) تا کنون نامزد سابق دسته هستند چوپان زن و هلی CNCO DJ D-Nice, John Legend, لیدی گاگا و پست مالون در حالی که در رده دوم نامزد در 5 ثانیه از تابستان برای "Wildflower," آریانا گراند و جاستین بیبر برای "گیر با تو" blink-182 برای "مبارک روز" دریک برای "دهنی, اسلاید," John Legend برای "بزرگتر عشق" و بیست و یک خلبان برای "سطح نگرانی"در انواع.

دل شکسته و گراند رهبری نامزد با نه هر که Billie Eilish و Weeknd هر دو برداشت تا شش نامزد تیلور سویفت کردم پنج بسته بندی گزارش. اتمام لیست کامل نامزد اینجا.

2020 MTV Video Music Awards مجموعه را در مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) اعلام کرد در ماه گذشته اگر چه وجود خواهد داشت هر دو محدود و یا بدون مخاطب و آن را از ویژگی های "اجرای برنامه های مختلف از مکان های یاد در طول بروکلین و منهتن و ملکه برانکس و استاتن آیلند" با توجه به MTV. نشان می دهد که مجموعه ای برای Aug. 30. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب