جیم Clyburn می گوید او cringed بیش بایدن را ‘you ain’t سیاه” اظهار

“این عجیب و غریب, روز یادبود,” جیمی کیمل ” در روز سه شنبه Kimmel Live. “من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند: زوم کباب خورد. این آخر هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غیر مجاز ریاست جمهوری منظور ساخته گسترده اعلامیه به باز کردن تمام کلیساها و معابد و عبادتگاه ها در تلاش برای مطمئن شوید که بیشتر از مؤمن آمریکایی ها می تواند یک شانس برای قرارداد coronavirus بیش از حد.” و مغلوب ساختن پیشی جستن “انسان و ایمان” او deadpanned صرف صبح یکشنبه گلف.

“شما می دانید که مردم می گویند او را نالایق به رئیس جمهور — آنها را فراموش کرده ام او را به سختی حتی مناسب برای بازی گلف” کیمل گفت. “به نظر می رسد بد برای رئیس جمهور به گلف با 100 ، 000 آمریکایی کشته و یک مادر اقامت در خانه سفارش در محل, اما سعی کنید توضیح اپتیک به یک مرد که خیره شد به طور مستقیم به یک گرفتگی,” او اضافه کرد: نمایش “بی پروایی نشان دادن نفاق” از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس و دوستان وقتی که می آید به ریاست جمهوری گلف.

همراه با گلف تهمت صرف آخر هفته روز یادبود “تویت مهره-شغل تئوری های توطئه و تمسخر جو بایدن برای پوشیدن ماسک برای یادبود روز واقعه” کیمل گفت. او نشان داد برخی از صحنه های ماسک-کمتر جمعیت در سواحل, سواحل بیشتر و در یک “صفر اردک با توجه به” استخر پارتی در, Lake of the Ozarks در میسوری به علاوه یک جزیره استاتن بن بست که در آن خریداران مواد غذایی فریاد زد: یک ماسک-کمتر زن از فروشگاه.

“من باید بگویم از تمام مبارزه ما تا به حال بیش از چند سال گذشته این یکی باعث می شود که حداقل حس” کیمل گفت. “این اشتباهترین بست تا کنون. ما همه می خواهم به بازگشت به کار همه ما می خواهید به بیرون رفتن برای غذا خوردن, ما همه می خواهم به اویختن هیچ یک از ما می خواهم برای دیدن مردم می میرند. بنابراین اگر با پوشیدن یک ماسک می تواند کمک کند به ویروس و ما به عقب بر گردیم به حالت عادی دیر, چرا یک ماسک? این خیلی خودخواه. این افراد نیز به دلیل خودداری از شستن دست های خود را? و یا این است که برای wussies بیش از حد؟”

نمایش روزانه‘s مایکل Kosta صحبت کرد در هفته گذشته با ساحل فلوریدا “grim reaper” دانیل Uhlfelder که خوفناک تظاهرات در حمایت از اجتماعی فاصله دارد او امیدوار است به یاری ماسک-پوشیدن اکثریت دلسرد کننده و کاهش معترضان. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>