جنی Offill آب و هوا است که روز قیامت رمان همه ما می تواند مربوط به

راوی از جنی Offill آخرین رمان, آب واضطراب است در مورد بسیاری از چیزها است. وجود برادر نقاهت معتاد به مواد مخدر که درج خودش را به زندگی او را به طور مداوم او را از بین ببرد. وجود دارد او زودرس پسر جوان که به تازگی تغییر مدارس ابتدایی به یکی که اجازه نمی دهد پدر و مادر به راه رفتن فرزندان خود به داخل ساختمان. و سپس البته از وجودی ترس است که همراه با کار برای یک پادکست که در آن میزبان پاسخ پارانوئید شنوندگان’ سوال در مورد چگونه به آماده شدن برای پایان جهان است.

هر چند جهان ممکن است پایان کاملا رتبهدهی نشده است آن را اغلب احساس می کند مانند آن را برای کتابدار لیز بنسون. در سال 2014 آمار Dept. از حدس و گمان, Offill متحرک او را تحت الشعاع شخصیت از طریق کوتاه, پر انرژی, صحنه که تصرف ironies از زندگی مدرن و او همچنان در این حالت به اثر بزرگ در آب و هوا. در یک چنین صحنه لیز پاک مدفوع موش از او spice rack با حوله کاغذی. اما پس از آن, لادن با احساس گناه بیش از ضایعات کاغذ او اظهارات “من در حال حاضر بازگشت همه خوب من می خواهم انجام شده در جهان تا به حال.”

پس از سال 2016 انتخابات لیز عصبی انرژی است که تنها تکثير به عنوان شنوندگان پادکست ارسال به طور فزاینده فوری سوال در مورد چگونه به آماده خود را برای قریب الوقوع روز قیامت. خود را نگران کننده سوالات پراکنده در سراسر آب وافزایش آن در حال حاضر اتشی ساختار. اثر یک ترسناک واقعی انعکاس آنچه در آن احساس می کند مانند به وجود داشته باشد در یک حباب از nonstop اطلاعات است.

به عنوان Offill به نمایش در Dept. از حدس و گماناست که کالبدشکافی پیچیدگیهای ازدواج بیش از چند سال او را با قدرت می آید از او تنگ یدکی نثر. این ثابت می کند به ویژه تند و تلخ هر زمان که لیز تعامل با پسرش که باعث می شود لذت مشاهدات در مورد جهان او را از آمدن به درک. به عنوان دو می رود به غذا خوردن در یک رستوران, آنها با دیدن یک نشانه که هیچ حیوانات مجاز است. “اما ما در حال حیوانات درست است ؟” پسر خود می پرسد ،

طرح تشدید با خانوادگی, درام, فیلم به عنوان لیز برادر خواسته های بیشتری از او حمایت است که در نوبت قرار می دهد فشار بر برخی از مهم ترین روابط است. و به عنوان این درام بازی آب و تکامل می یابد از یک آینه خنده دار تفسیر در زنده ماندن در قرن 21 به یک بی انتها بررسی چالش های است که با عشق و زندگی با مردم ما نزدیک است.

این به نظر می رسد در 17 فوریه سال 2020 موضوع از زمان.

نوشتن به Annabel Gutterman در annabel.gutterman@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر