جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول دستگیر

Ghislaine ماکسول یک شخص مقتدر در جامعه که متهم شده بود توسط بسیاری از زنان برای کمک به تهیه زیر سن قانونی شرک

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

Ghislaine ماکسول یک شخص مقتدر در جامعه که متهم شده بود توسط بسیاری از زنان برای کمک به تهیه زیر سن قانونی شرکای جنسی برای جفری اپستین دستگیر شد پنج شنبه در نیوهمشایر اف بی آی گفت.

ماکسول که زندگی سال با اپستاین و مکرر خود را همراه سفر خود را در سفر در سراسر جهان گرفته شده است به بازداشت حدود 8:30 صبح گفت: FBI سخنگوی مارتی Feely.

اپستاین کشته های خود را در یک فدرال بازداشتگاه در نیویورک در تابستان گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول متهم شد توسط بسیاری از زنان از استخدام آنها را به اپستاین ماساژ, که در طی آن تحت فشار بودند و به جنسیت. کسانی که اتهامات تا به حال هرگز منجر به اتهامات جنایی. جزئیات اتهامات عنوان شده علیه او نیست بلافاصله نشان داد.

پیام های فرستاده شده بودند روز شنبه به چند تا از ماکسول وکلای مدافع به دنبال نظر. او قبلا بارها و بارها تکذیب تخلف و نام برخی از ادعاهای او را در برابر "مطلق زباله."

در میان پر شور ترین اتهامات یک ادعا توسط یکی اپستاین قربانی ویرجینیا رابرتز Giuffre که ماکسول مرتب برای او به داشتن رابطه جنسی با بریتانیا پرنس اندرو در لندن خانه شهری. Giuffre تقویت اتهامات او را با یک عکس از او اندرو و Giuffre که او گفت:, گرفته شده در آن زمان است.

اندرو را رد کرده است.

ماکسول توصیف شد در یک طرح دعوی در دادگاه توسط یکی دیگر از اپستاین قربانی سارا Ransome به عنوان "بالاترین رتبه کارمند" از اپستاین را به اتهام قاچاق جنسی سازمانی. او نظارت و آموزش دیده استخدام, توسعه, استخدام برنامه و کمک به پنهان کردن فعالیت از اجرای قانون طرح دعوی در دادگاه ادعا.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب