JAY-Z, Alicia Keys and Meek Mill فراخوان عدالت برای Ahmaud Arbery در نامه سرگشاده

JAY-Z, سرگرمی, شرکت, Roc Nation پیوست, حقوق مدنی وکلا و دیگر هنرمندان در وافرش به نگارش نامه ای سرگشاده به گرجستان مقامات منتخب روز یکشنبه خواستار عدالت در مرگ 25 ساله Ahmaud Arbery. Arbery یک آفریقایی مرد آمریکایی به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در Glynn County, Ga., در ماه فوریه است.

نامه ای منتشر شد به عنوان یک صفحه کامل آگهی در Atlanta Journal-Constitutionو امضا شده توسط Shawn “JAY-Z” کارتر, آلیشا کیز و ماریو “Yo Gotti” میمس و همچنین رابرت “Meek Mill” ویلیامز یک رپر که تبدیل به یک چهره های برجسته برای عدالت کیفری جنبش اصلاحات و حقوق مدنی وکلا لی مریت و بنیامین L. Crump. هنرمندان و وکلا به نام بر گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ دادستان کل کریستوفر کار و منطقه وکیل تام Durden به اطمینان حاصل شود که این دو مرد سفید که دستگیر شده و به اتهام قتل برای Arbery مرگ گریگوری و تراویس McMichael دریافت “محاکمه عادلانه.”

“در حال حاضر همه ما شاهد جرم و جنایت را نگران کننده تصویری بنابراین حقایق در اینجا و نه در شک: او غیر مسلح و بی گناه و قربانی یک جنایت نفرت” در این نامه گفت. “به همین دلیل است که ما بر شما امروز به عنوان رسمی رهبران دولت بزرگ گرجستان و با کل جهان, تماشای, به اطمینان حاصل شود که یک محاکمه عادلانه انجام شده است که تنها می تواند منجر به مناسب محکومیت جنایت از هر دو McMichaels.”

هنرمندان پیوستن به یک گروه کر از خشم و انزجار در مورد شرایط Arbery مرگ و شکست دولت را تعقیب McMichaels تا ماه پس از تیراندازی که اتفاق پس از اخلال فیلم از تیراندازی آنلاین ارسال شده. معترضان با تجمع در گرجستان و در جای دیگر با برخی از معترضان می گوید پوشیدن ماسک برای محدود کردن گسترش COVID-19 خواستار اجرای عدالت در مورد. چهره های عمومی ابراز خشم و انزجار خود را با شهردار آتلانتا Keisha لنس کف توصیف این حادثه به عنوان یک “مجازات” در روز یکشنبه.

این نامه در مجله-قانون اساسی نامیده می شود بر این مقامات به اتهام مردی که فیلم برداری, تیراندازی, ویلیام برایان به عنوان یک مسلح همدست در این حادثه و برای دادستان منطقه Durden به recuse خود را از این مورد است. در این نامه گفت که Durden است “روشن تضاد منافع” چون گرگوری McMichael یک افسر سابق پلیس.

“به عنوان یک جامعه ما دیگر نمی توانیم وانمود کنیم که نابرابری نژادی که وجود دارد در هر جنبه از زندگی ما نیست همواره منجر به پایین مسیر به فقر و خشونت و مرگ است. حتی فکر شکستن این چرخه ما نیاز به شما برای محافظت از این روند و حفظ عدالت از دادگاه” در این نامه گفت.

Roc Nation نیز توییتی عکس Arbery با مادرش واندا کوپر-جونز و اشاره کرد که Arbery متولد شد و در روز مادر.

“ما به فکر شما در این روز به عنوان ما همچنان به مبارزه برای عدالت برای Ahmaud” این صدای جیر جیر گفت: پرداختن کوپر-جونز.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>