جارد کوشنر قرار ده داوطلبان جوان مسئول پیدا کردن PPE. آن رفت و ضعیف 1 گزارش.

این تیم از بخش خصوصی و دولتی و متحدان کاخ سفید مشاور Jared کوشنر مونتاژ در ماه مارس به دوباره پر کردن coronavirus-تخلیه فدرال ذخایر از ماسک و دستکش و سایر وسایل حفاظت فردی شامل یک دوجین یا بیشتر داوطلبان جوان استخدام کوشنر از سهام خصوصی سرمایه و شرکت های مشاور. این داوطلبان عمدتا در 20s و برخی مستقیم از کالج “تا به حال کمی به هیچ تجربه با دولت روش های تهیه و یا تجهیزات پزشکی” نیویورک تایمز گزارش.

“ماهیت و مقیاس پاسخ به نظر می رسید به شدت ناکافی” یکی داوطلب سابق که با ارسال whistleblower شکایت به خانه نظارت کمیته 8 مارس گفت: بار. “این چرخه اداری از هرج و مرج است.” این تیم کوچک مشغول به کار “12+ ساعت در روز و هفت روز در هفته اما رک و پوست کنده است و به آن” شکایت گفت. عناصر کلیدی بودند تایید توسط تایمز و واشنگتن پستکه اولین گزارش خلاف کاران ایران در روز شنبه بعد از ظهر.

این سرپرست موقت از داوطلبان راشل Baitel سابق کاخ سفید دستیار به Ivanka Trump, کوشنر ، این گروه قرار بود به رسم خود قرارداد ساخت مهارت به دامپزشک و پیگیری هزاران نفر از راهنمایی های ارائه شده به FEMA یا دست را از بالاتر یو پی اس در کوشنر وظیفه نیروی Baitel دستور داوطلبان را در اولویت قرار نکات از لحاظ سیاسی متصل “افراد برجسته” ردیابی در یک ویژه گسترده با توجه به خلاف کاران و اسناد دیده می شود توسط پست و بار.

افراد برجسته که توجه ویژه ای شامل رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade و جانین Pirro — که با موفقیت لابی به ماسک تحویل به یک مورد علاقه بیمارستان سابق شاگرد اونا که صندلی زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فعال چارلی کرک پنسیلوانیا دندانپزشک است که آمیخته با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو و کالیفرنیا مهندس Yaron Oren-سنبه که unvetted تعهد 1000 هواکش منجر به $69 میلیون ایالت نیویورک قرارداد افتضاح. داوطلبان منفجر کردن یک کارولینای جنوبی, دکتر, که نشان داد که او تا به حال یک خط بر روی میلیون ها نفر از N95 ماسک صورت از چین و در نهایت ارسال آنها را به دولت های ایالتی و بیمارستان ها.

کوشنر تلاش کنار چاشنی اضطراری-پاسخ مقامات بر این نظریه که بخش خصوصی vim خواهد انجام یک کار بهتر از دولت بوروکرات ها در مواقع اضطراری از این محدوده. “قدیمی وجود دارد گفت: در مدیریت اضطراری — فاجعه است زمان اشتباه به تبادل کارت های کسب و کار” تیم منینگ یک معاون سابق مدیر در FEMA گفت: بار. “و این کاملا اشتباه زمان به روش های جدید.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>