جارد کوشنر ویژه مشاور رئیس جمهور تهمت ارائه شده به شورای امنیت سازمان ملل متحد با آنچه ما به نام یک طرح صلح خاورمیانه است. او همچنین متهم فلسطینی جمهور محمد عباس برای افزایش خشونت است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر ملاقات با امنیت سازمان ملل و اعضای شورا در روز پنج شنبه پشت بسته-درب به مختصری از آنها را در آمریکا به طرح صلح خاورمیانه است.

این طرح اجازه می دهد تا برای اسرائیل به حفظ حاکمیت بر تمام شهرک های یهودی نشین و استراتژیک دره اردن. تازگی ایجاد شده فلسطین باقی خواهد ماند بی ربط دولت تحت شدت انتقاد ما طرح.

در این پیشنهاد برای نزدیک به سه سال کوشنر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی ستاد طرح با هدف پایان دادن به مناقشه اسرائیل و فلسطین.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد این طرح به عنوان “معامله قرن” فلسطینی ها در حال حاضر آن را رد کرد و گفت: آنها هرگز گنجانده شده در این مذاکرات در وهله اول. اتحادیه اروپا نیز انجام می دهد و ما طرح گفت: پیشنهاد حرکت از تاسیس و موافقت نامه های بین المللی.

کوشنر به خبرنگاران گفت: پس از این جلسه است که او مقصر فلسطینی جمهور محمد عباس برای افزایش خشونت در اسرائیل در روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این طرح است.

“او تماس برای روز خشم در پاسخ گفت که حتی قبل از او را دیدم طرح” کوشنر گفت.

بیشتر بخوانید: یک اسرائیل و فلسطین با طرح صلح بدون فلسطینی ها?

جانبداری با اسرائیل

مغلوب ساختن پیشی جستن که پرده برداری از طرح خاورمیانه در ژانویه 28, شد, انتقاد طرفدار اسرائیل بیش از مسائل از جمله مرزهای شهرک های یهودی نشین و وضعیت اورشلیم ،

فلسطینی ها خواستار یک دولت مستقل و خواستار تمام مناطق تصرف شده توسط اسرائیل در سال 1967 و شش روز جنگ از جمله همه از کرانه غربی و شرق اورشلیم ،

فلسطینی ها نیز به دنبال dismantlement از بیش از 700 ، 000 مهاجر اسرائیلی از این مناطق است.

فلسطینی ها در حال حاضر به وضوح

روز دوشنبه اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی را رد کرد کوشنر را “صلح دید.”

با توجه به آسوشیتد پرس. فلسطینی حامیان گردش اند پیش نویس قطعنامه سازمان ملل متحد که رد ما پیشنهاد کرد و گفت آن را نقض قوانین بین المللی است.

شورای امنیت سازمان ملل متحد خواهان راه حل دو دولت بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 جنگ و مذاکرات مستقیم بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است.

آمریکا قطعنامه می تواند قرار دادن یک رای در فوریه 11, زمانی که محمود عباس قرار است برای مذاکره با اعضای شورای امنیت و بیان دولت فلسطینی را رد طرح است.

آمریکا احتمال وتوی این قطعنامه است.

ادامه مطلب: نظر: نتانیاهو قمار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نتیجه معکوس در خانه و خارج از کشور

خشونت خوشه پس از سرگرفته خواهد شد

خشونت فوران کرده است پس از اعلام اسرائیل و حمایت از ابتکار عمل.

نیروهای اسرائیلی به کشته شدن دو فلسطینی در درگیری در کرانه در روز پنج شنبه و یک سوم فلسطینی در بیت المقدس پس از اخراج او در پلیس.

همچنین در روز پنج شنبه یک ماشین ناودان به دوازده سرباز اسرائیلی و دو غیر نظامی. اسرائیل این است که درمان این حادثه به عنوان یک حمله تروریستی با توجه به بیانیه ای.

خاورمیانه طرح “ایجاد این محیط تنش و تشدید” نبیل ابو Rdeneh سخنگوی عباس گفته این مقام فلسطینی اعلام کرد.

mvb اد/اس ام اس (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de