تیاو همان روز که ملت های عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد که بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت می تواند عواقب جدی, کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر اذعان کرد که وجود ذاتی “خطر” در جمهور تهمت فشار آمریکایی ها برای بازگشت به کار.

صحبت به زمان ارشد کاخ سفید خبرنگار برایان بنت به عنوان بخشی از TIME100 مذاکرات سری در شنبه کوشنر گفت: “وجود ریسک در هر چیزی اما رئیس جمهور حمل بار از 30 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست با توجه به این اقدام تاریخی و تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

در مورد خواسته Dr. Anthony Fauci هشدار به قانونگذاران سهشنبه درباره بازگشایی بیش از حد به زودی کوشنر گفت: Fauci است “فوق العاده آگاه” اما این مشاوره باید در کنار عوامل دیگر.

“شما باید بسیاری از سیاستگذاران مانند رئیس جمهور و یا فرمانداران بودند که منتخب مردم در خود آمریکا و در کشور خود برای گرفتن ورودی از کارشناسان و متخصصان و پس از آن تصمیم گیری توزین بسیاری از عوامل مختلف” کوشنر گفت.

کوشنر صحبت به زمان در گسترده, مصاحبه, پاسخ به سوالات در مورد تاخیر در ramping تا آمریکا تست ظرفیت آیا او اولویت قرارداد از متحدان در سفارش لوازم پزشکی برای کشورهای مراقبت عمل می کنند و تهمت مجدد چشم انداز انتخابات در پاییز.

به عنوان از آوریل 12, شده اند وجود دارد نزدیک به 1.4 میلیون تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 81,000 مرگ و میر. بیش از 30 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری پس از همه گیر آمار ایالات متحده

کوشنر نظرات یک روز پس از کاخ سفید برگزار شد یک جلسه به مشتری جلب کردن آن تست ظرفیت طی آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تا به حال “غالب” در تست. و در پایان آوریل کوشنر خود را تا به حال به نام ایالات متحده coronavirus پاسخ یک “داستان موفقیت.”

“من نمی خواهم کسانی که در نظر گرفته شود در یک راه دیگر نسبت به بافت چقدر ما دل شکستن برای افرادی که گذرانده اند و خانواده های آنها” کوشنر گفت که در مورد خواسته آنها را روز سه شنبه. “ما می دانیم که این یک فاجعه وحشتناک و یک زندگی [از دست رفته] به عنوان رئیس جمهور گفت: بیش از حد بسیاری از. اما در مواجهه با قدر چه این همه گیر شد و آنچه در آن می شده اند. این وضعیت می توانست خیلی بدتر است. بنابراین ما واقعا کار بسیار بسیار سخت برای ایجاد یک نتیجه بهتر از می توانست در غیر این صورت.”

ایالات متحده آمریکا به اتمام رسانده است بیش از 9.3 میلیون COVID-19 آزمون به عنوان از آوریل 11 با توجه به کوشنر با هر دولت در مسیر قادر به انجام تقریبا دو برابر تعداد آزمون سرانه از کره جنوبی که در پاسخ به این ویروس شده است در سطح جهانی مورد تحسین قرار گرفته.

که گسترش توانایی خواهد بود یک جزء حیاتی در این کشور بازگشایی مجدد کوشنر گفت. “ما آزمایش به عنوان یکی از کلید برای باز کردن, باز, اما این تنها کلید” مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون گفت: زمان. به عنوان سقوط کوشنر گفت که او امیدوار است برای دیدن چهار چیز است که کمک خواهد کرد که جامعه بازگشایی با خیال راحت: یک “تن” از تست گسترده تصویب کاهش اقدامات مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن; افزایش ظرفیت بیمارستان; و در دسترس بودن گسترده ای از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

در حالی که بسیاری از کشور باقی می ماند قفل شده را کنگره تصویب کرده است یک سری از اقدامات تسهیلی و ارسال چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد به عنوان آن رنج می برد و بدترین نرخ بیکاری سطوح پس از رکود بزرگ. منتقدان باید توجه داشت که مقررات خاصی در مراقبت عمل می کنند مانند مفاصل فرار مالیاتی در بخش 2304 را به طور نامتناسبی به نفع ثروتمند آمریکایی است.

وقتی پرسید که آیا او شخصا می ایستد برای بهره مندی از لایحه کوشنر گفت که او نمی داند که چگونه آن را تحت تاثیر قرار خواهد او را چرا که او نمی خود را به مدیریت امور مالی شخصی و recused خود را از او کسب و کار. “من هیچ آگاهی از هر یک از این بود که طراحی شده برای کمک به من شخصا و یا رئیس جمهور” کوشنر گفت. (کوشنر همچنین تکذیب کرد که داوطلب نیروی او سازمان یافته به کار در تهیه تجهیزات پزشکی نگهداری می شود “V. I. P.” صفحه گسترده به اولویت بندی نکات از متحدان سیاسی همانطور که نیویورک تایمز گزارش کرده بود.)

آمریکایی ها تنگنای اقتصادی می تواند صدمه دیده تهمت انتخابات چشم انداز. کوشنر خودش قبلا گفته زمان که برنده زمین را به رای دهندگان این سقوط بود رفتن به تمرکز بر روی یک اقتصاد پررونق. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در هر دو ملی و نوسان-دولت پای صندوقهای رای است. کوشنر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “منتظر” به مناظره بایدن و رد پای صندوق های رای به عنوان “نادرست است.” کوشنر گفت که او معتقد است این انتخاب در انتخابات پایین خواهد آمد به: “چه کسی به شما اعتماد برای ساخت اقتصاد به عقب؟”

وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد یک فرصت انتخابات ریاست جمهوری می تواند به تعویق افتاد و در ماه نوامبر گذشته 3 با توجه به همه گیر کوشنر گفته است که تصمیم خود را. “من مطمئن هستم که من متعهد می تواند یک راه یا دیگری, اما در حال حاضر این طرح,” او گفت:.

“امیدوارم در زمان ما به سپتامبر, اکتبر, نوامبر, ما انجام داده ایم به اندازه کافی کار با تست و با تمام چیزهایی که ما در حال تلاش برای انجام این کار برای جلوگیری از آینده شیوع قدر که ما را تعطیل دوباره” کوشنر ادامه داد. “من واقعا بر این باورند که پس از امریکا باز می شود آن را بسیار سخت برای آمریکا برای همیشه قفل کردن دوباره.”

نوشتن به تسا در Berenson tessa.berenson@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de