ژاپنی, نخست وزیر می دهد برای اولین بار نکات توکیو بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد

Japanese نخست وزیر شینزو آبه شروع به تغییر خود پیام های توکیو بازی های المپیک در یک نشانه ممکن است او را پذیرفته اند که کشنده coronavirus آن را لازم برای به تعویق انداختن این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع در ماه جولای.

آبه و کابینه خود را به عنوان به خوبی به عنوان سازمان دهندگان و توکیو فرماندار Yuriko Koike بود تا روز قبل بوده است به اتفاق آرا و در صورت اصرار این بازی خواهد بود صحنه به عنوان برنامه ریزی شده. اما پس از یک G-7 رهبران ویدئو کنفرانس در coronavirus دوشنبه آبه اجتناب از اظهار نظر در این زمان از این رویداد.

“من می خواهم برای برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک کاملا به عنوان اثبات این که نژاد بشر را تسخیر جدید کروناویروس و من به دست اورد پشتیبانی که از G-7 رهبران” او به خبرنگاران گفت: پس از این رویداد.

رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده است به نام خاموش با تاخیر و یا برگزار شد بدون تماشاگر از آنجا که از virus بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا این امر می تواند امن را به صدها نفر از هزاران نفر از ورزشکاران و مقامات و تماشاگران هم در توکیو. هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد توکیو المپیک باید تحت فشار قرار دادند یک سال است.

پرسید که آیا در زمان این رویداد مورد بحث قرار گرفت آبه تکرار همان عبارات بدون پاسخ به طور مستقیم. او همچنین با استفاده از کلمات مشابه در مورد این موضوع در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ،

آبه در نظرات آمده پس از یک نظرسنجی نشان داد که تقریبا دو سوم از رای دهندگان فکر المپیک باید به تعویق افتاد با توجه به همه گیر. نخست وزیر ژاپن بوده و ارتباط تنگاتنگی با توکیو میزبانی بازی — پرواز به بوئنوس آیرس در سال 2013 به ایجاد یک پیشنهاد برای ژاپن مورد در فرد ظاهر می شود و در بخش پایانی مراسم برای ریو بازی های چهار سال پیش در لباس پوشیدن به عنوان سوپر ماریو بازی ویدیویی شخصیت برای ترویج توکیو 2020.

“سیاست به تأخیر انداختن بازی منتقل کرده اند. در روزهای اولیه بحران به تاخیر انداختن شده اند پذیرش که آبه به حال موفق به آن را مدیریت کند. در حال حاضر که آن را یک بحران جهانی به تأخیر انداختن ممکن است آنچه را لازم است برای دفاع از مردم ژاپن” توبیاس هریس, یک, ژاپن, تحلیلگر Teneo اطلاعاتی در واشنگتن در توییتر نوشت.

اقدام به برنامه ریزی شده است ؟

با تعداد فزاینده ای از مقدماتی حوادث در حال حاضر لغو تابستان شروع تاریخ است که به دنبال به طور فزاینده ای غیر عملی. توکیو کمیته خواسته است که تماشاگران دور ماندن از ژاپن رله مشعل آغاز و در پایان ماه Kyodo News در گزارش یک رویداد معمولا انتظار می رود به درام هیجان برای بازی.

بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو بعد انکار کرد که آبه نظرات به معنای هر گونه تاخیر به این رویداد است.

“برگزاری آن را کاملا به معنی آماده سازی به درستی به آن را نگه دارید به عنوان برنامه ریزی شده و با هم کار برای رسیدن به این هدف” او گفت:. رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga نیز وجود دارد گفت: هیچ تغییر به ژاپن آماده سازی.

فرانسه المپیک رئیس کمیته گزارش شده است عنوان کرد و گفت قبل از این که ویروس باید در افول اواخر ممکن است اجازه می دهد تا توکیو بازی ها را در ماه جولای.

در پاسخ هاشیموتو تصریح کرد که کمیته بین المللی المپیک تا به حال قدرت تصمیم گیری کند.

“من آگاه هستم مختلف عقاید فردی اما موقعیت دولت را به ارائه پشتیبانی در همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک, کمیته سازماندهی و Tokyo metropolitan government,” او گفت:.

بازی های المپیک شده اند لغو شد از تابستان سال 1944 زمانی که آنها به نام خاموش با توجه به جنگ جهانی دوم.

–با کمک از Emi Nobuhiro.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>