ژاپنی, نخست وزیر ژاپن تحت افزایش آتش برای دست زدن به کروناویروس زده کروز

نخست وزیر شینزو آبه تا کنون موفق به حفظ شیوع کروناویروس از آسیب رساندن به خود-برنده رابطه با چین است. آن را حتی سخت تر با هر مورد جدید تایید شده در ژاپن است.

آبه گرفته نرمتر رویکرد به چین بیش ویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توکیو برنده ستایش در پکن. که سازیاموسیقی زنگی با تلاش خود را به پرستار ژاپن در رابطه با آن غول همسایه و بزرگترین شریک تجاری به سلامت پس از او در زمان دفتری در سال 2012 در میان بدترین بحران در دهه.

بر خلاف دیگران از جمله آمریکا و استرالیا و سنگاپور آبه دولت اجتناب پتو ممنوعیت بازدید از آن همسایه به جای محدود کردن ورود از فقط در دو استان. در حالی که به سرعت اقدام به تخلیه شهروندان خود از ویروس کانون هوبئی ژاپن همچنین با استفاده از هواپیما به پرواز در بسته کمک برای چین است.

که در تقابل با ژاپن همتایان خود در ایالات متحده, که سوال در چین تعهد به شفافیت در طول بحران — که منجر به مجادله بین دو طرف است. چین نیز مشتاق به نگه داشتن روابط قوی با آبه میان دردناک جنگ تجاری با ایالات متحده است که کتک اقتصاد آن است.

“ژاپن نگرش شده است بسیار مفید برای چین” گفت: Noriyuki خواهرم و دوستم یک استاد در ناگویا دانشگاه مطالعات خارجی. “چین پاسخ اولیه به این ویروس کافی نیست. سوال این است که چه ژاپن انجام خواهد داد که این مشکلات در معرض. آن را به انتقاد از چین و یا نزدیک آن چشم؟”

چین خود را نشان داده است قدردانی ژاپن رویکرد مارک غیر معمول interlude در یک رابطه بين آسیا دو تا از بزرگترین اقتصادهای طولانی را اختلاف نظر بر تاریخچه و قلمرو. لمس شخصی مانند یک قطعه از چین باستان شعر متصل به بسته کمک از یک گروه و یک تصویری از توکیو مبتنی بر باله گروه آواز چینی سرود ملی برنده ستایش گسترده در رسانه های اجتماعی چینی.

اما به عنوان coronavirus عفونت افزایش در ژاپن آبه است که به احتمال زیاد برای پیدا کردن موقعیت خود را سخت تر به حفظ, به خصوص با توجه به این که زودتر هشدار از چین می تواند به کند شدن روند گسترش این بیماری است. قبل از هشدار جهانی پرچم مطرح شد هزاران نفر از گردشگران چینی بازدید تمام قطعات از ژاپن و پس از مرتبط شده است به موارد انتقال ویروس. سه نفر تا کنون در اثر عفونت در ژاپن است.

‘درختان گیلاس شکوفه’

بازدید کنندگان چینی به ژاپن در ماه ژانویه افزایش یافت 22.6% از یک سال پیش آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد. حتی اگر عفونت اعداد در چین رشد چشمگیری در اواخر ژانویه آبه دولت تنها ورود ممنوع از هوبئی استان در Feb 1.

در حالی که شیوع ویروس در ابتدا به ارائه یک فرصت برای ژاپن برای نشان دادن همبستگی خود را به احتمال زیاد به تداخل با “شینزو آبه” برنامه ریزی برای یک بازدید رسمی رئیس جمهور چین به معنای تاج هفت سال تقلا برای بازگرداندن روابط. ژاپنی مقامات بارها و بارها گفت: هیچ تغییر به برنامه ریزی برای درمان یازدهم با دولت افتخارات “هنگامی که درختان گیلاس شکوفه” در اوایل ماه آوریل است اما هر دو طرف ممکن است پیدا کردن این سفر سخت تر برای مدیریت.

این ویروس همچنین به نظر می رسد دور خوردن آبه طولانی-جامد حمایت رای دهندگان. یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط محافظه کار Yomiuri روزنامه که به طور کلی پشت آبه نشان داد 52 درصد از پاسخ دهندگان ناراضی بودند که راه دولت شده است دست زدن به شیوع. حمایت خود را از نرخ کاهش یافته و در رسانه های نظرسنجی منتشر شده دوشنبه.

مخالفت حزب دموکرات برای مردم خواستار ممنوعیت همه خارجی ها به دیدار از چین است. نخست وزیر سابق Yukio Hatoyama توییتر اعلام کرد که سازمان او سر حال اهدا یک میلیون ماسک برای چین مواجه شد با یک مجموعه از آنلاین انتقاد در میان یک کمبود جدی از جمله موارد در ژاپن است.

سرکوب میاد ؟

برخی در آبه خود حاکم حزب لیبرال دموکرات در مخالفت با دولت یازدهم دیدار تا حدودی به دلیل تهاجم مداوم توسط کشتی های چینی به آنچه در ژاپن می بیند به عنوان آبهای سرزمینی خود در اطراف مورد مناقشه در شرق دریای چین سلیمان.

سالانه نظرسنجی توسط فکر می کنم تانک Genron NPO منتشر شده در اکتبر یافت 46 درصد از چینی تا به حال یک تصور مطلوب از ژاپن به بالاترین سطح خود از این بررسی را آغاز کرد و در سال 2005 به عنوان بیشتر گردشگران تجربه این کشور برای خود. نزدیک به 10 میلیون چینی از ژاپن بازدید سال گذشته است.

تقریبا 85 درصد از پاسخ دهندگان به همان نظرسنجی گفت: آنها تا به حال نامطلوب برداشت از چین است. در مقابل, چین, وزارت امور خارجه, سخنگوی Hua Chunying گفت: قدردانی خواهد آورد و دو ملت با هم.

“پس از شیوع بیماری همه گیر به دولت و مردم ابراز همدردی درک و حمایت از ما,” او به خبرنگاران گفت: Feb. 4. “چه این ویروس انجام داده است و بی رحمانه است و نه آخرین خواهد شد. آنچه مردم انجام داده اند لمس است و خواهد بود برای همیشه به یاد.”

او بعد توییتی در مورد چین ارسال تست کیت به همسایه خود گفت: “هیچ مرزها در مبارزه با ویروس.”

منتقدان اشاره می کنند که وجود دارد هنوز هم اختلافات عمیق بین کشورهای همسایه از جمله بیش از شهروندان ژاپنی بازداشت شده در چین و محدودیت های اعمال شده بر مسلمانان در منطقه غربی سین کیانگ. ارضی اختلاف بر سر دریای چین شرقی سلیمان آورده است که آنها را نزدیک به یک برخورد نظامی در 2012-13 هیچ نزدیکتر قطعنامه.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

“نه طرف آن را کاهش داده است تعداد گشت های نزدیک به سلیمان گفت:” Tsai Hsi-hsun مدیر Tamkang دانشگاه فارغ التحصیل موسسه ژاپنی, سیاسی و اقتصادی مطالعات انجام شده در تایوان. “آنها هنوز هم نمی به یکدیگر اعتماد از نظر امنیت ملی و بی اعتمادی است که عمیقا ریشه دوانده در هر دو طرف و حتی در سطح روابط بهتر به نظر می رسد.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>