ژاپنی, بیماری های عفونی متخصص بسیار بدبین’ در مورد شانس برای 2021 المپیک

(توکیو) — یک استاد بیماری های عفونی می گوید او “بسیار بدبینانه” به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک می تواند باز در 15 ماه.

“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده” Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی و کوبه دانشگاه گفت: صحبت کردن در زبان انگلیسی در یک تلفنی. “برگزاری بازی های المپیک دو شرایط; یکی از کنترل COVID-19 در ژاپن و کنترل COVID-19 در همه جا.”

Toshiro Muto مدیر کمیته سازماندهی توکیو ابراز خود را رزرو 10 روز پیش. پس از کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک باید گفت وجود “طرح ب” غیر از کار برای بازی های المپیک باز در جولای 23, 2021.

“من بسیار بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده مگر اینکه شما در برگزاری بازی های المپیک در یک کاملا متفاوت با ساختار جمله هیچ مخاطبان و یا بسیار محدود مشارکت” Iwata گفت: صحبت کردن در یک فروم مرتب توسط خبرنگاران خارجی’ Club ژاپن در توکیو.

“شما باید به دعوت بسیاری از ورزشکاران از بسیاری از مکان هایی است که بسیار سازگار با این COVID-19 عفونت است که باعث یک بیماری همه گیر. ژاپن ممکن است قادر به کنترل این بیماری در تابستان آینده. و من آرزو می کنم ما می تواند. اما من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در همه جا بر روی زمین است.”

ژاپن در امان ماند در طول مرحله اولیه از شیوع کروناویروس. اما موارد در حال حاضر خونتان به خصوص در توکیو و دیگر شهرهای بزرگ. از روز شنبه وجود دارد در مورد 12,000 شناسایی عفونت در ژاپن و حدود 250 مرگ و میر.

Devi Sridhar استاد بهداشت جهانی در دانشگاه ادینبورگ به بی بی سی گفت که بازی های المپیک مارس لولا در پیدا کردن یک واکسن.

“اگر ما یک واکسن در سال آینده پس از آن در واقع من فکر می کنم که (المپیک) واقع بینانه است,” او گفت:. “واکسن خواهد بود این بازی-تعویض — یک راه موثر و مقرون به صرفه در دسترس واکسن.

“اگر ما نمی توانید دستیابی به موفقیت های علمی, پس از آن من فکر می کنم که به نظر می رسد بسیار غیر واقعی است.”

دکتر علی S. خان دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نبراسکا گفت: آسوشیتد پرس در یک ایمیل که حتی بدون یک واکسن ممکن است به جلو بروید.

“پانزده ماه است که مقدار زیادی از زمان برای بهداشت عمومی به بسته بندی کردن در اطراف این مشکل حتی بدون یک واکسن یا دارو” خان گفت: پیشنهاد خلاقیت “medicoindustrial پیچیده” خواهد مقابله با مشکل.

“فکر می کنم دستی, شخصی, دستگاه تست راه ما تست قند خون” خان گفت.

او همچنین گفت که ممکن است برخی از “بازاندیشی” از بازی های المپیک در شرایط “سالن باطن ورزشکاران و تماشاگران است.”

بازی های المپیک قرعه کشی 11,000 ورزشکاران با 4,400 پارا همچنین حضور همه ورزشکاران با کارکنان مربیان, مربیان و تیم پشتیبانی. ورزشکاران به ماندن در یک آلاینده مجتمع مسکونی در توکیو بای. بازی های المپیک قرعه کشی هزاران نفر از بازدید کنندگان خارجی و بستگی مسافرت هوایی و صدها نفر از هتل ها.

عضو کمیته بین المللی المپیک John Coates که نظارت بر فرآورده های توکیو بازی های المپیک گفت: هفته گذشته کمیته ملی المپیک معتقد است که این به خودی خود “را به عنوان زمان زیادی به عنوان امکان پذیر است.” اما او اذعان کرد که امکان تغییرات بی سابقه ای.

“این ممکن است هنوز هم وجود دارد یک مسئله در مورد تعداد افراد تجمع و کسانی که همه چیز تست در ورزشکاران” کوتس گفت. “این خیلی زود است.”

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد یا سازماندهی بازی های المپیک اگر چه دولت حسابرسی هیئت مدیره این رقم را دو برابر آن است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول مالیات دهندگان.

محلی تخمین می گویند به تعویق خواهد هزینه بین $2 میلیارد و 6 میلیارد دلار با دولت چیدن تقریبا تمام صورتحساب.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>