ژاپن هل Avigan مواد مخدر در برابر COVID-19

ضد آنفلوانزا مواد مخدر نشان داده است برخی از وعده در مبارزه با COVID-19 اما کارشناسان هشدار می دهند که آن را شناخته است عوارض جانبی وجود دارد و آن این است که کافی داده های بالینی برای استفاده از آن. جولیان Ryall گزارش از توکیو است.

دولت ژاپن به طور فعال ترویج Avigan برای مبارزه با رمان coronavirus همه گیر و حتی برخی از خود مشاوران هستند هشدار می داد که بیشتر تست های بالینی مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که این ضد آنفلوانزا مصرف دارو را به طور کامل امن است.

در هفته بلافاصله پس از coronavirus تایید شد به گسترش فراتر از مرزهای چین که در آن برای اولین بار ظهور در اواسط ماه دسامبر چند دولت ها تبدیل شده به پزشکی خود را از کارشناسان بپرسید که چگونه به زودی درمان یا واکسن ممکن است توسعه یافته است. و آن زمانی آشکار شد که هدف از داروها ممکن است یک سال یا بیشتر به توسعه کارشناسان شروع دوباره بررسی داروهای موجود برای تعیین اینکه آیا هر که در حال حاضر در انبار ممکن است مستقر در برابر این بیماری است.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

در ژاپن یکی از اولین مواد مخدر در نظر گرفته شد Favipiravir که در اصل توسط تویاما شیمیایی بخشی از Fujifilm منابع Corp. کنگلومرا و تصویب شد در سال 2014 برای فروش در داخل کشور تحت نام تجاری Avigan. تست در مراحل توسعه نشان داد که این دارو می تواند در نتیجه اوریک خون بالا سطح و باعث ناهنجاری متولد نشده جوان از حیوانات.

بر اساس این نتایج این شرکت هرگز انجام آزمایش های بالینی از Avigan در زنان است که شناخته شده و یا مشکوک به باردار معنی که ممکن است اثرات شناخته شده نیست.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

اثر مثبت

قبل از ظهور coronavirus پژوهش پیشنهاد کرد که Avigan تا به حال یک درجه اثربخشی در برابر ابولا در موش اگر چه تاثیر آن بر بیماری در انسان ثابت نشده است. به طور مشابه, پزشکی یک درجه اثر در تست های مربوط به حیوانات آلوده به ویروس نیل غربی به ویروس تب زرد پا و دهان بیماری و Zika ویروس و همچنین هاری.

Avigan ذکر شد در یک سری از سطح جلسات دولت در ماه مارس به عنوان درمان بالقوه با گزارش های رسانه ها نشان می دهد که نخست وزیر شینزو آبه به خصوص مشتاق به شروع به استفاده از ذخایر خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید: ژاپن از دست دادن صبر و شکیبایی با دولت بیش از COVID-19 پاسخ

که ملاقات با یک درجه مقاومت از وزارت بهداشت, کار و رفاه با بوروکرات اشاره به مواد مخدر سابقه از عوارض جانبی و عدم وجود مطالعات بالینی که اثبات قطعی آن است که موثر در برابر coronavirus.

“دولت ژاپن شده است به شدت توصیه Avigan اما ما احساس می کنیم که ما هنوز هم نیاز به شواهد بیشتری برای نشان دادن اثر خود گفت:” Kazuhiro Tateda رئیس جمهور از ژاپن انجمن بیماری های عفونی و عضو کمیته ویژه تنظیم شده توسط دولت برای مبارزه با گسترش ویروس.

“دولت می گوید که مواد مخدر خوب است چرا که گزارشهایی وجود دارند که نشان می دهد آن موثر است اما ما همچنین می دانیم وجود داشته است عوارض جانبی در گذشته با سقط جنین و آسیب به کودکان متولد نشده است,” او گفت: DW.

“از سوی دیگر این گروه از افراد بیشتر در معرض خطر از coronavirus هستند و افراد مسن وجود دارد نگرانی کمتری در مورد نقص های هنگام تولد با آن گروه سنی” او گفت:.

با این وجود دولت مشاور پزشکی هنوز هم امتناع توصیه می کنند که Avigan توان به طور گسترده ای استفاده می شود از آنجا که هنوز هم کمبود داده های بالینی.

ادامه مطلب: چرا جهان گرسنه است برای یک coronavirus مواد مخدر ساخته شده در هند

رقابت با چین

Tateda معتقد است ممکن است یکی دیگر از انگیزه های دولت برای حمایت از Avigan.

اشاره به این که تعدادی از کشورهای دیگر – از جمله محلی رقیب چین – نیز ظاهرا در آستانه توسعه و گسترش مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس او اعتراف کرد: “این مواد مخدر ساخته شده توسط یک شرکت داروسازی بنابراین ممکن است مسائل سیاسی پشت این تصمیم است.”

دولت ژاپن تایید کرد که آن را دریافت کرده است درخواست “از حدود 30 کشور” برای تامین Avigan و دارو ارائه خواهد شد به ایالات متحده است که می خواهید آن را رایگان از هزینه است.

ادامه مطلب: Coronavirus: می توانید ژاپن ‘نرم مستند’ توقف COVID-19?

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد Fujifilm اعلام کرد که آن را گسترش ظرفیت تولید به “افزایش” و خروجی که از آن انتظار تولید شده 100,000 دوره درمان توسط ژوئیه. این رقم افزایش خواهد یافت به 300,000 دوره های سپتامبر آن را در بیانیه ای گفت که این شرکت در حال مذاکره برای مشارکت با شرکت در ژاپن و خارج از کشور برای انجام فرآیندهای تولید و برای تولید مواد خام مورد نیاز برای مواد مخدر است.

آن اضافه شده است که آزمایش های بالینی در حال وقوع در افرادی که قرارداد coronavirus در ژاپن و چین و ایالات متحده است.

‘وضعیت جدی تر’

“وضعیت در ژاپن به نظر می رسد جدی تر پس از آن را خوب به تحولات مثبت مانند Avigan گفت:” یوکو Tsukamoto یک استاد در علوم سلامت دانشگاه هوکایدو است که دارای تخصص در کنترل عفونت برای پرستاران.

“من تو را دیدم که آزمایش های بالینی در چین نشان داده اند که این دارو موثر است در حدود 70% موارد,” او گفت:. “این منطقی است که یک دارو این است که در انبار موجود بوده است برای برخی از زمان و نشان دادن نتایج خوب باید به افرادی که به آن نیاز دارید. آن است که مناسب برای دولت به ترویج Avigan.”

Tsukamoto همچنین پایین عوارض جانبی احتمالی این دارو بر این اساس است که کسانی که بیشترین نیاز به دارو – سالمندان – بعید است که باردار است.

دولت ژاپن انتظار نتایج در حال انجام آزمایش است اما انتظار می رود به طور رسمی تایید این دارو برای استفاده در برابر coronavirus در این تابستان.

ادامه مطلب: Coronavirus: توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد تا 2021

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>