ژاپن از دست دادن صبر و شکیبایی با دولت بیش از COVID-19 پاسخ

نخست وزیر ژاپن متهم شده است که توسط منتقدان اولویت اقتصاد و بازی های المپیک بیش از رفاه عمومی ژاپنی. خود را به عنوان تایید رتبه سقوط تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش است.

ژاپنی عمومی به نظر می رسد به از دست دادن صبر و شکیبایی با این دولت بیش از آن لرزشی پاسخ به کوروناویروس. همراه با جدید سنبله در COVID-19 موارد و مرگ و میر وجود دارد به طور فزاینده ای استارک نشانه آن است که ژاپن بهداشت مقامات در حال تلاش برای ماندن در بالای شیوع.

بیش از 80 درصد از مردم در پاسخ به یک نظرسنجی انجام شده در روز دوشنبه توسط Kyodo News گفت: دولت اعلام وضعیت اضطراری در این کشور را بزرگترین شهرستانها در مارس 7 خیلی دیر آمد.

ادامه مطلب: Coronavirus: می توانید ژاپن ‘نرم مستند’ توقف COVID-19?

دولت را به طور کلی تایید امتیاز کاهش یافت و بیش از 5 درصد در این نظرسنجی به حاشیه بالای 40 درصد است.

قریب به اتفاق 82 درصد از کسانی که در نظر سنجی همچنین تاکید کرد که دولت نیاز به حمایت مالی برای شرکت هایی که در حال مبارزه با توجه به دولت توصیه به توقف عملیات. نخست وزیر شینزو آبه تا کنون در برابر درخواست کمک مالی اقدامات است.

عمومی, خشم و ترس نیز دامن زده توسط گزارش های نگران کننده ای از خط مقدم در مبارزه با ویروس.

وجود دارد 482 مورد جدید گزارش شده در جمعه آوردن مجموع در سراسر کشور به 8,173. نوزده نفر از این ویروس در جمعه آوردن تعداد کل مرگ و میر به 174.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

تخت, کامل, لوازم, در حال اجرا پایین

نه از ژاپن 47 استان نزدیک به پر کردن تمام اورژانس بیمارستان تخت کنار برای coronavirus موارد با توجه به ملی پخش NHK از جمله توکیو و اوزاکا, Hyogo و فوکوئوکا که تحت وضعیت اضطراری در نامگذاریهای.

دولت شهر اوزاکا در روز سه شنبه با صدور درخواست از ساکنان برای اهدای ضد آب کت به بیمارستان ها به عنوان کارگران بهداشت و درمان در حال اجرا هستند از لباس های محافظ که نشان می دهد coronavirus در حال گسترش است سریع تر از پیش بینی و تحریک بیشتر در انتقاد از دولت مرکزی در پاسخ.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه اوزاکا شهردار Ichiro ماتسوی گفت: پزشکان و پرستاران در تعدادی از بیمارستان ها مجبور به پوشیدن کیسه زباله زمانی که آنها در درمان بیماران است. این شهر درخواست کمک مالی استفاده نشده بارانی و خواسته تولید کنندگان محلی از لباس های مشابه به گام تا تولید و فروش تجهیزات به شهرستان در نمایشگاه از نرخ بازار است.

ادامه مطلب: Coronavirus: در حال ژاپن تعطیلی مدارس یک حرکت سیاسی برای صرفه جویی در بازی های المپیک ؟

“دولت به سادگی نمی شده است به اندازه کافی جدی در مورد چگونه به آن نیاز دارد به انجام خود را در زمان هایی از این گفت: Noriko حماة, یک استاد اقتصاد در کیوتو را در کورس آموزش لیدرشیپ دانشگاه اضافه کرد که ترس از اشتباه را نگه می دارد مقامات از اقدام قاطعانه برای جلوگیری از بدتر بحران است.

“مردم عصبانی هستند” گفت: حماة و اضافه کرد که ” شینزو آبه “را درک نمی کند” که مردم عادی هستند “صدمه زدن به.”

“آنها در حال زندگی در اضطراب و درد و رنج عمیق مشکلات اقتصادی.”

“آنها همچنین متوجه می شوند که کسب و کار هستند که به جای محافظت از مردم عادی, اما به خصوص کسب و کار است که به صورت پایگاه حمایت از حاکم حزب لیبرال دموکرات” او گفت:.

“در حالی که این بخش در حال دریافت حمایت mom-and-pop گوشه و فروشگاه ها و شرکت های کوچک و مردم عادی در حال گرفتن نزدیک به اندازه کافی کمک.”

PM Abe has been accused by critics of prioritizing the economy and the Olympics over the public well-being

ساعت Abe متهم شده است که توسط منتقدان اولویت اقتصاد و المپیک بیش از عمومی و رفاه

بازی های المپیک شد, اولویت

آبه نیز برای انتقاد از تاخیر در اعلام وضعیت اضطراری تا بعد از کمیته بین المللی المپیک به این نتیجه رسیدند که در این تابستان توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک نمی تواند احتمالا پیش بروید.

“هیچ رهبری نشان داد که در ژاپن امروز” گفت: Mieko Nakabayashi سابق سیاستمدار با حزب دموکرات ژاپن در حال حاضر استاد دانشگاه توکیو در دانشگاه واسدا. “قطعا آبه است که ورزش نمی, هر, رهبری, و من می خواهم بگویم که این بحران نشان داده تا کمبود خود را از ستون فقرات.”

ادامه مطلب: توکیو 2020 به تعویق افتادن شمار بسیار نیرومند مالی چالش

Nakabayashi می گوید دولت او به خطر اندازد توکیو برای میزبانی المپیک شد که با توجه به باز در اواخر ماه جولای به عنوان نخست وزیر به حال بنا بسیار اقتصادی خود شهرت عظیم ثروت باد آورده است که صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان خارجی را در حالی که بازی نیز مورد استفاده قرار گیرد به چرم گاومیش تصویر و شهرت از شرکت های ژاپنی است.

“المپیک” شینزو آبه “آخرین راه از محور خود Abenomics’ سیاست” گفت: Nakabayashi با اشاره به بلند پروازانه اقتصادی تجدید حیات اقدامات پرده برداری توسط نخست وزیر در اجرا تا انتخابات خود را در سال 2012 اما که پس از foundered.

“اقتصاد شده است در حال رشد نزدیک به عنوان سریع به عنوان آنها را پیش بینی و المپیک بودند به معنای آوردن گردشگران به اندازه کافی است که او قادر خواهد بود برای اعلام سیاست های خود شده اند به یک موفقیت چشمگیر قبل از پله به عنوان نخست وزیر” او گفت:.

و این امکان وجود دارد که این وضعیت ممکن است حتی بدتر برای دولت است.

سازمان دهندگان بازی های المپیک بستری در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه وجود دارد که هیچ اضافی مجدد برنامه در محل اگر بیماری همه گیر کوروناویروس کاسته نشده این زمان در سال آینده. باید که اتفاق می افتد تصمیم گیری ممکن است به ضایعات این رویداد به طور کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>