ژاپن با تکیه بر اطاعت از خیابان روشن به عنوان Coronavirus موارد افزایش

Jأپن را coronavirus تعداد اند تیک تاک تا جرقه زنگ که می تواند آینده کشور مهم به دیدن یک پرش به مواد منفجره در عفونت. آن را نیز در بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا توکیو که در آن موارد باید سه برابر بیش از 10 روز گذشته است که در مورد رفتن به یک سبک اروپایی مستند — گمانه زنی های دولت در تلاش است به کدو. حتی اگر نخست وزیر شینزو آبه اعلام شرایط اضطراری به دلیل آزادی های مدنی مندرج در ژاپن پس از جنگ قانون اساسی دولت نمی تواند ارسال پلیس برای روشن شدن مردم از خیابانها به عنوان اتفاق افتاده است در مکان هایی از جمله فرانسه و ایتالیا و انگلستان در این کشور قوی ترین اجرای اندازه گیری می تواند در مکان اطاعت و که به اندازه کافی ممکن است.

1. این است که ژاپن در مورد به اعلام اورژانس ؟

ژاپن حزب حاکم سیاستمداران می گویند: “هیچ.” به عنوان چهارشنبه و ژاپن تا به حال بدترین تایید عفونت در میان گروه هفت اقتصادهای در حدود 2000 –نسبت به مورد 188,000 در آمریکا — با وجود اینکه یکی از اولین کشورهای خارج از اصلی کانون چین به موارد تایید شده. آبه در دولت گفت: آنچه که می تواند نکته مقیاس خواهد بود عفونت شماره تیراندازی و گونه ظاهر می شود در سیستم پزشکی. در حالی که توکیو فرماندار Yuriko Koike به نام برای دولت به یک تصمیم آبه گفت: هیچ نیاز به اعلام شرایط اضطراری در این نقطه است.

2. چه خواهد اضطراری اعلام معنی است ؟

اگر آبه بودند به اعلام اورژانس در یک منطقه خاص اصلی اثر خواهد بود به افزایش اختیارات استانی فرماندار. شیوع این ویروس به طور گسترده ای متفاوت در میان 47 استان. تحت شرایط اضطراری فرماندار خواهد بود قادر به اصرار مردم محلی غیر ضروری برای جلوگیری از گردش اما ساکنان را حق چشم پوشی از درخواست و هیچ مجازات برای نافرمانی. پلیس نمی خواهد درگیر در اجرای به گفته وکیل Koju نگی از پاسخ قانون کار در کوبه. در حالی که Koike هشدار داد در هفته گذشته که در یک “مستند” می تواند آینده او می تواند در واقع محدود کردن افراد حرکات. کسب و کار می تواند خواسته را تعطیل و دستور داد به انجام این کار اگر آنها نمی مطابق با درخواست ولی دوباره هیچ مجازات برای عدم رعایت. مجازات هستند اما مشخص شده برای تعداد کمی از جرائم از جمله پنهان کردن لوازم شده اند که requisitioned توسط مقامات محلی است.

3. مردم را به اطاعت از درخواست ؟

فرمانداران توکیو و اطراف استان خواسته مردم که نمی باید به ماندن در خانه در آخر هفته گذشته و بسیاری نه تنها که. یک نظرسنجی منتشر شده توسط روزنامه Nikkei دوشنبه نشان داد 83 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند اجتناب از بیرون رفتن در مقایسه با 43% یک ماه پیش. خیابان ها اکثرا خالی در پایتخت. سینما تعطیل و کسب و کار است که می ماند باز دیدم کمتر مشتریان. در آنچه دیده می شود می تواند به عنوان یک موفقیت نسبی تعدادی از مسافران در Yamanote line اجرا می شود که در اطراف مرکزی توکیو کاهش یافت 70 ٪ در سال, روزنامه Nikkei گزارش شده است. البته بودند افرادی که نادیده گرفته درخواست تأکید بر محدودیت قدرت اجبار در بحران بهداشت عمومی.

4. چه چیزی می تواند اقتصادی رسید ؟

بخشنامه هفته گذشته led شرکت ها از جمله استارباکس شرکت خرده فروشی غول ابدیت Co. فیلم و تئاتر اپراتور Toho Co. به طور موقت تعطیل برخی از رسانه ها. بیشتر کسب و کار به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار اگر درخواست دوباره آمد اما وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا در روز سه شنبه هشدار داد که یک مستند از توکیو یا اوزاکا خواهد برخورد یک ضربه به اقتصاد است. منطقه شهری توکیو به تنهایی حدود یک سوم از این کشور به تولید ناخالص داخلی است که آن را به جهان 11 بزرگترین اقتصاد است. بانک ها انتظار می رود برای باز باقی می ماند تحت هر شرایط اضطراری اعلام و بورس سهام توکیو گفت: آن را ادامه خواهد داد به کار گیرند.

5. می تواند ژاپن در نهایت یک خط سخت تر?

در حالی که انگلستان به تازگی معرفی شده خوب در حدود $75 برای افراد مستند نقض قوانین و هنگ کنگ هشدار داد ساکنان پیگرد قانونی برای نقض قرنطینه اقدامات هر گونه تلاش برای اضافه کردن دندان به ژاپنی افزایش خواهد hackles در کشور که در آن خاطرات دردناک از اوایل قرن 20th استبداد ماندند. ژاپن فدراسیون انجمن های نوار مخالف این قانون که تحت آن شرایط اضطراری می توان اعلام کرد حتی بیشتر از آن مقررات نمی تواند اجرا شود. “موقعیت های اضطراری شد سوء استفاده یک معامله بزرگ در ژاپن قبل از جنگ گفت:” وکیل نگی. “ژاپن صدمه دیده بود که در گذشته است. آزادی های محدود شد و پس از آن آزادی محدود, آن را سخت به آنها بازگرداند.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>