(Saša Petricic)

مانند نمادین شکوفه ها که پر توکیو هر بهار — رنگ صورتی ساکورا — بسیار ژاپن در حال حاضر در خارج از مرزهای. طناب خاموش بسته و یا در غیر این صورت غیر قابل قبول تلقی را ببینید. اما بر خلاف مقامات در جاهای دیگر در جهان که در ژاپن متوسل به پیشنهادات خود را به جای دستورات. نقض آنها می تواند به افراد نگاه استرن کسب و کار عمومی بشود اما به ندرت خوب است. اعلام یک دولت ملی اضطراری شد به منظور ارسال یک سیگنال اما تغییر شده است افزایشی.

(Saša Petricic)

روال رفتار

فیزیکی فاصله یک هدف است نه یک وسواس ملی — تا حدودی به دلیل آن اجرا می شود تا در برابر ژاپن را سفت و سخت کار فرهنگ است که معمولا نیاز به ساعت های طولانی در دفتر. توکیو صبح ساعت شلوغی سبک تر است در حال حاضر حدود 30 تا 50 درصد از نرمال در قطار به مرکز شهر. اما مسافران هنوز مالش آرنج روی نیمکت پله برقی و سیستم عامل.

(Saša Petricic)

چه چیزی در پشت این نگرش آرام در ژاپن در خیابان ؟ عفونت اعداد است که هنوز هم نسبتا کم با استانداردهای جهانی اگر به طور پیوسته در حال رشد. فقط بیش از وجود دارد 13,500 موارد در سراسر کشور کمتر از یک سوم از این تعداد در کانادا. این حتی اگر ژاپن جمعیت بیش از سه برابر جمعیت کانادا. مجموع مرگ و میر در سراسر 375 کمتر از نیویورک در حال تجربه روزانه در حال حاضر. تست نیز پایین تر در اینجا به ژاپن قرار داده است بیشتر تاکید بر روی سیستم خود را از هدفمند تماس با ردیابی.

سرمایه گذاری کسب و کار

(Saša Petricic)

در مواجهه با کم که احساس خطر کسب و کار مانند Daisuke Shimazaki را در توکیو نوار سوشی را انتخاب کنید برای باز باقی می ماند. “البته من می ترسم” او گفت: “اما من باید به غذا خوردن. من مجبور به پرداخت صورتحساب من و کارکنان است.” بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها و کافه ها را بسته و برای چند هفته اما معلوم نیست که آیا آنها خواهد ماند بسته اگر دولت گسترش آن فرمان اضطراری حتی اقتصادی بسته حمایتی به ارزش بیش از $1.6 تریلیون دلار کانادا.

(Saša Petricic)

ماهیگیری شده است ضربه سخت با مقدار کاهش تقاضا در توکیو به طور معمول شلوغ بازار ماهی. ارزش bluefin tuna — ژاپنی اصلی — دارای سقوط 30 تا 40 درصد است. که باعث شد برخی از ماهیگیران را به ماندن در ساحل در حالی که دیگران — از جمله کسانی که در Onjuku بندر — به خاطر ابتلا به گونه های دیگر از جمله yellowtail هر کس در حال انتظار برای زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی و تقاضا به افزایش به سطح نرمال.

زندگی روستایی

(Saša Petricic)

“این کار سخت است اما من از ذهن نیست گفت:” زن stooped به گیاه برنج در نزدیکی روستای Kamifuse. به جز ماسک های مردم می پوشند, زندگی در روستا به نظر نمی آید بسیار متفاوت در میان coronavirus. عفونت سطوح بسیار پایین تر از عمده مراکز مانند توکیو یا اوزاکا — به طوری که افرادی که در شهرستانها خواسته شده است به دور ماندن از مناطق روستایی ژاپن برای حفظ این ویروس از گسترش.

اختلاف سن

(Saša Petricic)

در سراسر ژاپن و آسیب پذیر ترین و ترین ترس — سالمندان هستند. شما نمی بینید بسیاری از در خیابان های توکیو حتی اگر کشور دارای قدیمی ترین مردم روی زمین, با بیش از یک چهارم افراد مسن تر از 65. حداقل 220 از مجموع 375 مرگ و میر در این جمعیتی بنابراین بسیاری از افراد مسن در خانه بماند.

(Saša Petricic)

بسیاری از افراد جوان از سوی دیگر هنوز انجام آنچه آنها معمولا انجام دهد. هنوز از گشت و گذار در استان چیبا در شرق توکیو در یک بعد از ظهر یکشنبه. فقط “نگاه” گفت: Akira ساتو به عنوان او آمد بیرون از آب با یک دوست “خطر بسیار کمی برای ما است.” شاید در آب, اما اعداد در سراسر کشور نشان می دهد کسانی که در 20s خود را به یکی از گروه ها را با بالاترین سطح از عفونت است.

(Saša Petricic)

به آرامی مردم در ژاپن در حال دست خوش پیشامد میشه دور از یکدیگر انجام می دهند بیشتر به منزوی کردن در سواحل در چیبا در مرکز شهر توکیو است. اما حس بحران دیده می شود در جای دیگر در سراسر جهان فقط بر روی صفحه نمایش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im