تپش باران که در حال حاضر ناشی از سیل مرگبار در جنوب ژاپن در حال حرکت بود شمال شرقی چهار شنبه, ضرب و جرح مناطق زیادی از ژاپن جزیره اصلی تورم بیشتر رودخانه ها باعث رانش زمین و تخریب خانه ها و جاده ها. حداقل 58 نفر کشته شده اند در چند روز از جاری شدن سیل.

توسط صبح روز چهارشنبه بخش های از ناگانو و گیفو در مرکزی ژاپن شد و سیل عظیم بارندگی است.

فیلم در تلویزیون NHK نشان داد متورم رودخانه درآوردن به خاکریزی از بین بردن یک بزرگراه در حالی که در شهر Gero, افزایش, رودخانه, جریان بود, درست در زیر یک پل.

در کوهستانی شهر Takayama چندین خانه شد ضربه توسط گلرود ساکنان خود را همه با خیال راحت نجات داد.

در Kagoshima یک وانت بود ضربه توسط گلرود و سقوط به اقیانوس اما راننده بود airlifted و با یک ضربه به سر, با توجه به Fuji Television. در یکی دیگر از شهر در اوئیتا دو برادران در 80s بودند حفر زنده توسط امدادگران پس از گلرود شکست را در دامنه کوه, خانه, NHK گفت.

از صبح روز چهارشنبه شمار تلفات ناشی از باران های سنگین شروع بیش از آخر هفته افزایش یافته بود به 58 بسیاری از آنها از سخت ترین ضربه کوماموتو استان. چهار نفر دیگر در بر داشت در فوکوئوکا دیگر استان در کیوشو ژاپن سومین جزیره است.

لابی یک هتل بهار پوشیده از گل پس از جاری شدن سیل ناشی از باران های سنگین در هیتا شهر اوئیتا استان جنوب غربی ژاپن در روز سه شنبه. (Miyuki سایتو/Kyodo News/آسوشیتد پرس)

در سراسر کشور حدود 3.6 میلیون نفر از مردم توصیه می شود برای تخلیه اگر چه تخلیه اجباری نیست و تعداد زیادی از مردم که در واقع در زمان پناهگاه ارائه نشده است.

باران فروکش توسط چهار شنبه بعد از ظهر در بسیاری از مناطق که در آن ساکنان مشغول تمیز کردن خانه های خود و محل کار.

در Gero, یک مرد شسته گل در ورودی از رودخانه خانه با وجود تخلیه مشاوره. “به من گفته شد برای اجرای دور و همسایه ها همه رفتند ولی من ماندم” او گفت:. “من نمی خواهم به خانه من شسته شوند در من نبود.”

در اوئیتا معلمان در مهد کودک و مدرسه بودند پاک کردن کف و خشک کردن خیس مبلمان. “من امیدوارم که ما می توانیم بازگشت به زندگی عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” اصل یوکو Kitaguchi گفت: NHK.

باران و جاری شدن سیل مانع تلاش های نجات

هر چند باران باعث شد تازه سیل تهدیدات در مرکزی ژاپن و جاری شدن سیل شد و هنوز هم تحت تاثیر منطقه جنوب. و عملیات جستجو و نجات ادامه داد: در کوماموتو که در آن 14 نفر هنوز مفقود هستند.

دهها هزار نفر از نیروهای ارتش و پلیس و دیگر کارگران نجات بسیج از سراسر کشور برای کمک و نجات عملیات شده اند مانع از باران های سیل رانش زمین و مختل ارتباطات است.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga خواست ساکنان به استفاده از احتیاط. “حوادث ممکن است رخ دهد و حتی با کمی باران که در آن زمینه را سست از قبلی گونو” او گفت:.

Suga متعهد ادامه جستجو و نجات, تلاش, و همچنین به عنوان دولت:s بودجه اضطراری برای مناطق آسیب دیده.

ژاپن در معرض خطر سنگین باران در اوایل تابستان که گرم و مرطوب هوا را از شرق دریای چین جریان به یک فصلی باران جلو بالای کشور است. در ماه جولای سال 2018 بیش از 200 نفر حدود نیمی از آنها در هیروشیما درگذشت از سنگین باران و جاری شدن سیل در جنوب غربی ژاپن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de