On چهارشنبه شب ما ضبط آخرین نمایش خود را در استودیو ما تهیه کننده اجرایی بیرون آمد و در زمان یک عکس از بسته بندی جمعیت. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از وجود مخاطب در اینجا دوباره,” او گفت:. من تا به حال هرگز دیده می شود اخبار تغییر به عنوان به سرعت به عنوان آن را در آن روز: مرز تعطیلی خاموش شدن ناگهانی و وحشتناک آمار. در آن زمان من آمد خانه به همسر و فرزندان آن شب این احساس کاملا متفاوت جهان است.

در ابتدا ما فکر کردن در مورد چگونه به انجام این کار نشان می دهد ما بدون مخاطب است. اما پس از آن در عرض چند ساعت مشخص شد تمام کارکنان The Late Late Show حتی نمی تواند در همان اتاق دیگر. من می دانم که چقدر مهم است, هنر و سرگرمی ها: من می گویم این را به عنوان کسی که تماشا به عنوان خوب به عنوان آن می شود سه شب در یک ردیف—چه شاهکار این فیلم است. ما نیاز به کسانی که وسایل رفاهی بیشتر از همه زمانی که مردم در غم و ترس و اضطراب به عنوان همه ما هستند. بنابراین ما می خواستیم به انجام چیزی است که می تواند مردم را از همه نسل ها با هم در حالی که نگه داشتن آنها را با خیال راحت از هم جدا. این که چگونه ما برای اولین بار تصور Homefest, ویژه شامل مهمانان و هنرمندان رادیو و تلویزیون از خانه های خود را—و هنگامی که از آن پخش شده در مارس 30, آن را واقعا جهانی: من در خانه من رفتن به خانه از نوازندگان در سراسر جهان از Andrea Bocelli در ایتالیا به BTS در کره جنوبی به دعا Lipa در بریتانیا.

ما صحبت های زیادی در مورد آنچه کمدی ما می خواستیم برای نوشتن نشان می دهد. در نهایت ما به این نتیجه رسید که بهترین کاری برای انجام به عنوان معتبر. به سادگی می گویند: “این است که چگونه من احساس و این همه حق را به احساس می کنید که راه.” با همه چیز در وقفه این احساس می تواند وجود دارد هیچ روز دیگر: شما فقط بیدار و شما در حال خواب. دوست خوب من از دست شوهر خود به تازگی در همان روز که یکی دیگر از دوستان نزدیک آمد خود را ونتیلاتور کردم و به خانه بروم. من احساس باور نکردنی و دور از خانواده و دوستان من در انگلستان اما وجود دارد هیچ چیز دیگری شما می توانید بروید. بنابراین شما نیز ممکن است حل و فصل و بدانید که هر چه شما احساس فقط یک مهمان که ظاهر دور و که آن را بیش از حد خواهد شد.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

تا به این لحظه در زمان ساخته شده و مردم در آرزوی یک جمعی را تجربه کنند ؟ بسیاری از آنچه که ما انجام دهد و مصرف است انفرادی—همه چیز را به تنهایی بر روی تلفن های ما. شما آمده است به کار می کنند و می گویند: “اوه ، نمی به من بگویید من فقط در قسمت 5.” اما برای اولین بار با این همه ما واقعا در چیزی با هم. در واقع من فکر می کنم آن را خواستار اجتماعی فاصله یک اشتباه—که مدت نمی تواند اشتباه است. ما از لحاظ جسمی فاصله. اجتماعی, من نمی دانم اگر من تا کنون احساس متصل به دوستان و خانواده. من شده است با دعوت مردم من صحبت نکرده به در سال فقط به این دلیل آنها پاپ را به سر من و من فکر می کنم “من می خواهم به بررسی کنید و ببینید که چگونه آنها در حال انجام است.”

به عنوان من احساس می کنم ما عجله به سمت تجربه جمعی-از بودن در میان یک دیگر حتی عملا از هم جدا شده توسط بسیاری از مرزها—از آن رخ می دهد به من که قدردانی ممکن بود که ما را متحد می سازد بسیاری حتی در میان بسیاری از تلفات غم انگیز. من می توانید ببینید در حال حاضر که من گرفته ام بنابراین بسیاری از چیزهایی که برای اعطا چیزهایی که برای من در حال حاضر بشدت ممنون. زمانی که همه چیز برگرداندن به نوعی از حالت عادی هر زمان که من امیدوارم که من فراموش نکنید که این احساس.

من هرگز کمتر احساس الهام گرفته و یا خلاق—اما نشان می دهد باید در. که درست از آنچه که ما ایجاد می کنیم اما این هم درست است از ما چگونه برای مراقبت از کسانی که نزدیک به ما. آنچه مهم اکنون این است که به دنبال پس از مردم شما را دوست دارم و برای آنها وجود دارد. و وقتی که همه چیز قدرت خوب نفس عمیق, خندیدن با یک دوست و یک لیوان شراب هرگز نباید دست کم گرفت.

این مقاله بخشی از یک سری خاص در مورد چگونه به کروناویروس در حال تغییر زندگی ما با بینش و مشاوره از زمان 100 جامعه است. ثبت نام برای دسترسی به زمان 100 مذاکرات ما مجازی سری رویداد شامل مکالمات زنده با نفوذ خبرسازان.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im