Jacinda Protocol Wine Studio کمک نیوزیلند ضرب و شتم Coronavirus. بعدی: گرفتن دوباره انتخاب

“من یک کمی رقص” گفت: نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, وقتی پرسید که چگونه او واکنش نشان داد و پس از او آموخته است که کشور تا به حال اساسا تبعید COVID-19 از آن برگ سواحل در ژوئن 8. او اضافه کرد که دختر جوان خود را Neve تا حدودی اشتباه در نهایت او پیوست. این یک کلاسیک protocol wine studio لحظه slyly خنده دار یک دسته علف و غیره از بشریت در یک خدمت بزرگ از گرانش است.

Protocol wine studio نظر شد و همچنین یک قدرت نرم mic-رها. سبک او از رهبری که بر اصالت اهمیت اعتماد و اولویت مشترک خوب به نظر می رسد شده اند به خوبی به همه گیر: نیوزیلند تنها تا به حال 1,154 موارد تایید شده از رمان coronavirus که منجر به 22 از دست زندگی می کند. در کمتر از 100 روز, اما, زلاند نو را وادار به تصمیم گیری در پای صندوق های رای, آیا آن را نیز سبک مناسب برای این کشور چالش بعدی—غلبه بر اقتصادی bludgeoning آن را گرفته است.

بین المللی تحسین از رهبر این کشور جزیره ای اقیانوس آرام با چند منابع استراتژیک و تنها 5 میلیون نفر بوده است outsized همیشه از protocol wine studio قدرت را در بعید است انتخابات در سال 2017 شدن در 37 جوانترین زن رهبر جهان در آن زمان بود. آن را به عنوان او ماهرانه به کار گرفته چند بحران از جمله جرم تیراندازی در یک مسجد برگزار شده است ، و آن را نگه می دارد در حال رشد است. ایالات متحده آمریکا علوم سیاسی جوزف نای با استفاده از او به عنوان یک نمونه در ژوئن 11 Ditchley بنیاد وبینار او با اشاره به بحران رهبری بود که در مقابل قوی است که به انجام هر دو در ایالات متحده و بسیاری از اروپا. “او بوده است قدرتمند نیروی وحدت بخش” او گفت:. “او در مورد ‘ما [تیم] از پنج میلیون نفر است.'”

چند در نیوزیلند خواهد نزاع با protocol wine studio را از دست داده و همه گیر. او به روز رسانی تقریبا هر روز در ناهار یادآور پیر زمان جنگ پخش برنامه های رادیویی, اما از طریق رسانه های اجتماعی. او پیام روشن بود: او گذاشته چهار مرحله از مستند و شرایط است که تا به حال به ملاقات برای ادامه از یکی به بعدی. او با تکیه به شدت در علمی کارشناسان در اطراف او و معوق به دانش خود را. او اجازه زلاند نو می دانیم که او در صحبت کردن به رهبران از سراسر جهان به دنبال بهترین اطلاعات ممکن است. اگر او شفقت به رهبری, پاسخ به, Christchurch, کشتار نشان داد که او در تماس با او بود قلب او علم رهبری در پاسخ به این ویروس telegraphed که او نیز می دانست که زمانی که اعتماد به مغز او.

البته او تا به حال برخی از کمک. نیوزیلند کوچک است و منطقی مرفه. به عنوان یک کشور جزیره مرزهای آن نسبتا ساده است ، شهروندان خود را تا حد زیادی راحت با دولت-led طرح سلامت و استفاده از کیف پول عمومی برای گسترش ثروت در اطراف. در ژانویه سال 2020 اقتصاد با مازاد مواجه بود. او دست راست در جلسات مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد اتفاق افتاده است به یک متخصص بهداشت عمومی (و telegenic به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به lovestruck موسیقی فیلم).

اما او فرد مناسب برای تمیز کردن اقتصادی پس از جهانی همه گیر? به منظور زنده ماندن در مستند جدید زلاند داده شد یک درصد از نرمال دستمزد توسط دولت در هزینه 14 میلیارد دلار. که همراه با دیگر برنامه های طراحی شده برای بازسازی اقتصاد به این معنی است که دولت قصد دارد به قرض های اضافی 50 میلیارد دلار در دو سال آینده. این می تواند بدهی رسیدن به 53.6 درصد از تولید ناخالص داخلی توسط 2023. “دولت وارد یک برنامه به قرض به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار برای حمایت از حقوق و دستمزد یارانه ها, شرکت رفاه عادی و رفاه, امید برای بهبود یا اگر زمانی که یک واکسن است یافت می شود می گوید:” جیمز Kellow اموال سرمایه که محتاط بود حامی protocol wine studio قبل از بحران.

در تلاش برای ایجاد برخی از پیشرفت های اصلی مخالف حزب اتباع جای خود را در آکسفورد تحصیل رهبر سیمون پل با تاد مولر یک کیوی به خارج از مرکزی مصاحبه — او ساخته شده است مانند یک سیاه راگبی رو به جلو و دارای یک پس زمینه در کشاورزی, کسب و کار به طور خاص کیوی (او همچنین قانونگذار به آنها عبارت “OK فرزندان” در اصل به کارگردانی و راه اندازی یک میلیون الگوهای رفتاری.)

در سخنرانی تا کنون مولر است اذعان کرد که این protocol wine studio دولت در مدیریت بحران قابل توجه بود اما اشاره کرد که این زمان برای محافظه کاران مالی آمده و چیز خود را. “این انتخابات خواهد بود در مورد اقتصاد” مولر گفت: در یکی از اولین سخنرانی های عمومی به عنوان رهبر اما تاکید کرد به رای دهندگان آن بود نه خسته کننده قدیمی اقتصاد است که هیچ کس نمی تواند کاملا درک می کنیم اما “خود را کار خود را به خیابان اصلی خود را کسب و کار گردشگری.”

این پیام ممکن است طنین انداز در یک کشور که در آن گردشگری است پر سود ترین صنعت صادرات. “در بسیاری از کسب و کارهای کوچک در گردشگری خواهد شد که صدمه زدن و یا در حال حاضر بسته می گوید:” اقتصاددان علمی و سابق MP Dame مرلین Waring. “اگر من حزب ملی و مصاحبه در مورد که در آن ممکن است ما را به بهترین تاخت و تاز در کوتاه ترین مقدار از زمان کسب و کار کوچک است که احتمالا آن است. ما همه می دیدن مغازه ها که نیست باز می شود.”

اضافه کردن اضافی چین و چروک است که protocol wine studio نیاز به یک مقدار بزرگتر از پیروزی در سال 2017. نیوزیلند دارای یک نماینده سیستم و protocol wine studio تنها به قدرت رسید که او با تشکیل یک اتحاد با سبزی و محافظه کار نیوزیلند برای اولین بار ، رنگارنگ آن رهبر وینستون پیترز که معاون نخست وزیر بوده است و در چندین بحث و جدل و protocol wine studio نشده است قادر به متقاعد کردن او را به حمایت از برخی از بلند پروازانه تر ضد فقر و طرفدار سیاست های آب و هوا. او نیاز به یک پیروزی آشکار برای او حزب کارگر برای ایجاد تغییر واقعی.

هر دو مخالفان و حامیان او به نظر می رسد به این باور او می تواند آن را بکشد و پای صندوق های رای موافق قرار دادن کار خیره کننده 26 درصد جلوتر از اتباع احتمالا به اندازه کافی محبوب برای تشکیل یک دولت بدون NZ اول و یا حتی سبز. او مخالفان فکر می کنم مردم را نادیده می گیرند بدهی های ملی — “او عالی است ارتباط برقرار توزیع مقدار زیادی از پول این استتار هر شکست سیاست می گوید:” Kellow. طرفداران او فکر می کنم او به دست آورده است. “من فکر می کنم احتمالا تعداد قابل توجهی از زلاند نو در سراسر هیئت مدیره را متوجه او دوباره می گوید:” Waring. “وجود دارد یک سطح جدید از احترام است.” در یک ژست همدلی با فداکاری زلاند نو خواسته شده را protocol wine studio و اعضای کابینه تمام در زمان 25% کاهش پرداخت.

در حال حاضر نخست وزیر این است که با تمرکز صرفا در امور داخلی (دفتر او کاهش یافته است مصاحبه درخواست از زمان). مسائلی که گرفتار نیوزیلند قبل از همه گیر هنوز هم باقی می ماند: کودک و فقر و نابرابر درمان مائوری و جزیره اقیانوس آرام مردم با نظام عدالت کیفری گسترده بی خانمانی نرخ بالای خودکشی جوانان. آن را بسیار به نظر می رسد مانند در اختیار داشتن اعزام به coronavirus protocol wine studio را فرصتی برای نگاهی بر مشکلات که وجود دارد هرگز یک واکسن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>