IVF قیمت خار سردرگمی

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

IVF قیمت خار سردرگمی
خارج از جیب برای هزینه های کمک باروری می توانید با اضافه کردن گفت: جولیا Rothman و Shaina فینبرگ در نیویورک تایمز. صحبت با پنج خانواده در مورد آنچه آنها پرداخت می شود به یک کودک هزینه های به طور گسترده ای متفاوت برای هر بخشی از این روند است. یک زن و شوهر در پایان کم پرداخت می شود $10,000 برای روش IVF و 3000 $برای پزشکی. یکی دیگر از زن و شوهر که آن را چندین بار صرف $3,800 در یک مشاوره اولیه $7,100 در پزشکی و $10,500 در روش پزشکی. در بسیاری از موارد IVF طول می کشد چند تلاش می کند و زوج می تواند صرف هزاران بدون یک نتیجه موفقیت آمیز. یک زن که موفق به گرفتن باردار در هفت ماه متوجه شدم تنها پس از او تا به حال دوقلوها که هزینه این روش خواهد بود خیره کننده $36,000. “کل زمان من فکر کردم که من بیمه آن را پوشش,” او می گوید: “از آنجا که درمانگاه بود و آن نگاه کردن و گفت:” شما خوب به آن بروید.”

پیشتاز خصوصی سهام فشار
کم هزینه پول-مدیر پیشتاز است راه اندازی یک صندوق سهام خصوصی گفت: سحر Lim در وال استریت ژورنال. صندوق های سهام خصوصی هزینه سرمایه گذاران هزینه سالانه به عنوان بالا که 2 درصد از دارایی ها و 20 درصد سهم از سود پس از این حرکت قابل توجه است برای یک شرکت است که “ساخته شده است یک نام تجاری در بازگشت از بودجه کم هزینه برای هر روز سرمایه گذاران است.” اما در سال های اخیر پیشتاز جذب کرده است $1.6 تریلیون دلار پول از موقوفات و بنیادها و نهادهای دیگر است. در ابتدا پیشتاز خصوصی حقوق صاحبان سهام ارائه شده باز خواهد شد تنها به این نهاد اما پیشتاز “را می بیند باز” برای استراتژی شامل سرمایه گذاری در اوراق بهادار فردی.

ماشین-خرید سرایدار
برخی از نمایندگی های خودرو در حال شجاعانه خلاص شدن از یک بخش مرکزی خودرو-خرید روند گفت: قمر دیوار هوارد در مطبوعات آزاد دیترویت: نمایندگی است. برایان کارول اخراج شد به طور غیر منتظره خود را از موقعیت فروش در نمایندگی در Macomb, میشیگان. “پس از آن یک پسر به نام وعده یک ماشین است.” وقتی “خریدار گفت: او اهمیتی نمی دهند” که کارول دیگر مشغول به کار در یک نمایندگی کارول تصمیم گرفت او را به انفرادی به عنوان مستقل “ماشین دربان” کار با مشتریان برای پیدا کردن دقیقا همان ماشین آنها می خواهند. او شیپور خاموشی شبکه نمایندگی برای “پیدا کردن بهترین قیمت و ارائه گزینه” سپس درایوهای ماشین جدید به هر کجا که مشتریان به آن نیاز دارید درخواست تنها به پرداخت یک کمیسیون فروش. کارول می گوید که او در حال حاضر فروش 30 تا 35 خودرو در ماه انجام بهتر از او در کار است.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>