"من گم شده است مراقبت از مردم است.' هزاران نفر از بازنشسته کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کار داوطلبانه برای کمک به مناطق تحت الشعاع Coronavirus

Dr. جین Bedell کمتر از یک ماه به بازنشستگی شد و به دنبال به جلو به پیاده روی و بازدید از پسرش. اما زمانی که ا

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

Dr. جین Bedell کمتر از یک ماه به بازنشستگی شد و به دنبال به جلو به پیاده روی و بازدید از پسرش. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام بازنشسته متخصصان مراقبت های بهداشتی و دانش آموزان برای کمک به مراقبت از این دولت به سرعت در حال افزایش تایید COVID-19 موارد 63 ساله نیویورکر بلافاصله قرار داده و برنامه های خود را در انتظار نگه داشته و امضا برای کمک به.

Bedell یکی از حداقل 52,000 بهداشت حرفه ای در نیویورک — از جمله بیش از 2400 پرستار پزشکان و حداقل 2,265 پزشکان بسیاری از آنها بازنشسته هستند و یا دانش آموزان — که در پاسخ به کومو درخواست. فرمانداران سراسر کشور از جمله در ایالت ایلینوی و کلرادو مشابه ساخته شده اند می پرسد. ایتالیا و انگلیس در تلاش نومیدانه برای درمان عظیم influxes از بیماران هستند که قریب به اتفاق بیمارستان نیز درخواست متخصصان پزشکی به بیرون آمدن از بازنشستگی; هزاران نفر پاسخ داده اند.

با وجود چالش ها و خطرات بالقوه کتی هوارد 71 ساله پرستار بازنشسته در کلرادو مشتاق به بازگشت به کار. او استفاده می شود به فعال بودن—بازی سافتبال و pickleball برای ساعت در هر هفته— و کارت های بازی و یا بیرون رفتن به شام یا فیلم با دوستان خود. اجتماعی اخیر فاصله اقدامات را مختل برنامه خود را. "من می خواهم به نگه داشتن مشغول" هوارد می گوید. "پس از بازنشستگی من, من گم شده است مراقبت از مردم است. این فرصتی است برای من برای کمک به مردم است."

Bedell " نیویورکر است که هیچ غریبه ای به بحران است. او اخیرا بازنشسته از شهر نیویورک وزارت بهداشت و بهداشت روانی که در آن او کار می کرد به عنوان دستیار کمیسر برانکس اداره محله بهداشت. به عنوان بخشی از کار او در پاسخ به قبلی بهداشت و درمان اضطراری در نیویورک از جمله طوفان ایرنه و گرمسیری طوفان سندی بر لژيونلا شیوع بیماری و ابولا. او نیز مشغول به کار در این شهر مشغول درمانگاه سیستم به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه.

و او جان سالم به در سرطان — نبرد او می گوید: به او تصمیم می خواهید برای کمک به حتی اگر سن و سابقه پزشکی می تواند او را در معرض خطر بالاتری برای COVID-19. "من انجام داده ام بسیار بزرگ ارزیابی ریسک از خودم" Bedell می گوید و اشاره کرد که او را بزرگترین نگرانی خود را اگر او می افتد و بیمار است که او را "مسدود کردن تخت بیمارستان." اما او بیش از حد محتاط و اضافه کرد که او "قصد ندارم به کار در موقعیت های خطرناک و بدون تجهیزات مناسب."

فشار بر منابع مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده شده است بیشتر آشکار در نیویورک یک کانون کشور شیوع است که تا کنون گزارش شده بیش از 30000 COVID-19 مورد از این بیش از 17,000 در شهر نیویورک است. کومو را در کنفرانس های مطبوعاتی گرفتار شده اند توجه ملی به عنوان او پنجه نرم می کند با دولت فدرال برای تجهیزات بیشتر از جمله هواکش که نیاز به درمان ديسترس تنفسی ناشی از COVID-19. (هیچ جایگزین خوبی برای فن های که کلید برای برخورد با یک ویروس است که شدت حملات ریه ها.)

کومو نیز تکرار درخواست برای بازنشسته مراقبت های بهداشتی حرفه ای "اینکه آیا یا نه آنها در بیمارستان" برای کمک به, حتی اگر آنها در حال کارکنان در شرکت های بیمه بهداشت یا درمانگاه. او می گوید: "بازگشت کارکنان بانک" ضروری خواهد بود. "ما می خواهیم به کمک طلب کردن به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان ما می توانیم (...) از آنجا که مراقبت های بهداشتی کارگران را مریض و این است که برای رفتن در هفته و شما نمی توانید از یک فرد به کار به مدت 14 روز متوالی و یا در سراسر ساعت شیفت" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

کارشناسان می گویند این مرحله لازم است در این نقطه از وقوع. "شما باید به جلو و از همه متوقف می شود زمانی که شما در حال مقابله با آنچه که ما در حال مقابله با اکنون" Sten Vermund رئیس دانشگاه ییل دانشکده بهداشت می گوید. سوزان Michaels-Strasser استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا با بیش از 25 سال تجربه در پرستاری و بهداشت عمومی موافق است که آن را "مناسب" اندازه گیری در این مرحله است. "این امر مستلزم ما را به استفاده از تمام منابع انسانی" ما می توانیم او می گوید: "ما واقعا همه در این با هم."

داده ها نشان می دهد که بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در حال رسیدن به حداکثر ظرفیت خود را, او توضیح می دهد. "نه تنها ما بیشتر بیماران ما بیشتر بیماران بدحال پس از آن نیاز به یک سطح بالاتر از مراقبت" Michaels-Strasser می گوید. "یک پرستار نمی تواند چهار نفر آنها (اغلب) باید برای مراقبت از یک فرد به خاطر آن زندگی یا مرگ وضعیت است." نه متخصص به یاد می آورد که ایالات متحده در نظر گرفتن چنین گام های جدی در پاسخ به قبلی بیماری های عفونی شیوع اگر چه Michaels-Strasser اشاره می کند که با استفاده از back-up پزشکان و پرستاران در سیرالئون در طول شیوع بیماری ابولا بود "به طور موثر انجام شود."

مایکلز-Strasser نیز امضا برای ارائه خدمات دولت است و تلاش های هماهنگی با دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت به تجمع داوطلبان. او می گوید: او می تواند آماده به کار در خط مقدم حتی با کمبود تجهیزات; او به یاد می آورد کار در زمینه پاسخ در کشورهای آفریقایی با استفاده مجدد قرار دستکش پر از سوراخ است. مایکلز-Strasser اشاره می کند که به انتخاب داوطلب است عمیقا شخصی یکی. او می گوید: رو به کاهش منابع "شرم آور" داده چقدر آمریکایی ها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی. "این باعث می شود من عصبانی," او می گوید.

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

Bedell می گوید او هنوز شنیده می شود در مورد شهر در نظر دارد به استفاده از مهارت های خود را. او را آماده برای کمک به با استفاده از تجربه خود به عنوان یک پزشک یا دستیار کمیسر شهر — کمک به مقابله با بیماران و یا فراموش توسعه جامعه ،

برای برخی از بازنشسته مراقبت های بهداشتی حرفه ای داوطلبانه است نه یک گزینه عملی. آنیتا راینهارت, 70, زندگی در کالیفرنیا و مشغول به کار به عنوان یک پرستار حدود 35 سال است اما می گوید مسائل را با او پشت زانو و قلب او مانع از کمک کردن در حال حاضر. "من دوست دارم برای رفتن و کمک به پرستاران همکار اما من باید واقع بینانه" راینهارت می گوید. "من می توانم کار نمی کنه به خاطر سلامتی من." راینهارت می گوید او 6 ساله نوه که او می خواهد "به صرف زمان با زمانی که این بیش از همه است."

می خواهید دیگران برای کمک به دور از خط مقدم اما مطمئن نیستید که چگونه. Trudy Lechner یک پرستار بازنشسته در پارک, Fla., بیش از پنج دهه پرستاری. "من خوشحالم که به کمک کند اما نه در خط مقدم چون من شرایط اساسی می گوید:" Lechner که می افزاید: او تا به حال سرطان ریه و شش سال پیش. چند هفته پیش Lechner به نام محلی در بخش بهداشت و درمان درخواست او چگونه می تواند کمک کند. Broward County Health Department نظر می رسد "بدون سرنخ" Lechner می گوید.( یک سخنگوی فلوریدا وزارت بهداشت اظهار نظر نمی کنم Lechner فردی وضعیت اما گفت: در یک ایمیل به زمان است که دولت هنوز "ساخته شده است هر گونه درخواست خاص برای بازنشسته بهداشت و درمان حرفه ای برای بیرون آمدن از بازنشستگی.")

Lechner می گوید: اکثر پرستاران بازنشسته احتمالا "نمی تواند مناسب برای کار یک شیفت 12 ساعته" حتی به عنوان آنها ممکن است می خواهم برای کمک به بسیاری مانند او گذاشته شده است با آسیب کمر و یا شرایط دیگر. اما وجود دارد راه آنها می تواند مفید باشد; آنها می تواند برای مثال آیا کوتاه شیفت با غیر coronavirus بیماران. "پرستار بازنشسته می تواند کمک به استحمام بیماران در آن طبقه دیگر را از تخت به رایگان تا دیگر کارکنان, کار در مهد کودک به عنوان راک برای نوزادان, پاسخ, همراه, انجام, کارهای, رفتن به داروخانه و گرفتن علائم حیاتی بود دوستانه بازدید کننده برای بیماران که در حال حاضر مجاز نیست بازدید کنندگان" Lechner می گوید.

Vermund اشاره می کند که اکثر افرادی که پس از بازنشستگی از حرفه پزشکی به احتمال زیاد بیش از سن 60 یا 70. "که دقیقا بالاترین خطر زیرگروه بنابراین شما نمی خواهد بود به احتمال زیاد برای استقرار آنها در خطوط مقدم جبهه به هر حال." نهادی خود را دانش می تواند در راه های دیگر برای از بین بردن این بار در سیستم مراقبت های بهداشتی. آنها می تواند کمک به پیگیری کردن مشکوک COVID-19 موارد یا کار خطوط تلفن. "وجود دارد یک ارتش کوچک از کارهای ما می توانید آنها را انجام دهید که از بین بردن تمرین پزشکان و پرستاران از انجام" Vermund می گوید.

مقامات دولتی نه تنها آنهایی که سازماندهی کمک های اضافی. دیگر تلاش های هماهنگ بودن توسط داوطلب افزایش, یک ابتکار غیر انتفاعی از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت Salesforce.com به صلیب سرخ آمریکا و دیگران است. (زمان متعلق به مدیر عامل شرکت Salesforce Marc Benioff و Lynne Benioff.) برای مثال Vermund کمک به رهبری یک ابتکار به استخدام آموزش و اعزام کارکنان بهداشت جامعه. این داوطلبان می تواند کمک به کارکنان آزمون مراکز تریاژ بیماران در حال انتظار در بیمارستان خطوط و انجام telehealth دنبال یو پی اس با بدون علامت COVID-19 مثبت بيماران است.

کارولین گرانت 63 ساله پرستار که بازنشسته از UW پزشکی/شمال غربی بیمارستان و مرکز پزشکی تا به حال بازنشسته شده است در حدود دو و نیم ماه زمانی که کارفرمای سابق خود پرسید که آیا او می تواند کمک به مدیریت دو COVID-19 تست سایت در پردیس خواص. اعطای 63 گرفته بود داوطلبانه بازنشستگی زود هنگام و تعجب خواهد بود اگر او با قرار دادن خود در معرض خطر اگر او پذیرفته شده است. او موافقت کرد و نه مراقبت و یا آزمایش بیماران است اما نظارت بر فرآیند آزمون برای UW پزشکی کارکنان و بیماران که در آنها آزمون حدود 130-160 کارکنان یک روز و حدود 400 بيمار در هر هفته است. "ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد امن و سالم نیروی کار (...) بنابراین ما می توانیم مراقبت از بیماران در جامعه" گرانت می گوید. "من احساس می کنم به مهارت ها و توانایی های که من می تواند به جدول به ارمغان بیاورد."

Howard پرستار بازنشسته در کلرادو به نظر می رسد مصمم در مورد کار در خط مقدم. او می گوید: او به عنوان یک کنترل عفونت پزشک پیش از آن در زندگی حرفه ای او و که او نمی باید هر گونه شرایط اساسی. هوارد ذکر شده است که اعضای خانواده او نشان داده اند "کمی از نگرانی را در اینجا و یا وجود دارد" اما او می داند که این چیزی است که او می خواهد به انجام است.

"آن را نمی ترساندن من در همه" هوارد می گوید. "من فقط می خواهم به کمک کردن که در آن من می توانم."

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب