آن را ممکن است برای استراق سمع در گفتگو صدها نفر از فوت دور — زمانی که یک لامپ در اتاق

راه اندازی HBO Max خیلی مسخره گیج کننده است که بیش از دو هفته بعد WarnerMedia تقلا به همه چیز روشن است. آنها در حال تلاش برای به حداقل.

زمانی که جدید WarnerMedia جریان سرویس HBO حداکثر عرضه در ماه گذشته در آن وجود داشته در کنار HBO Go و HBO در حال حاضر ترک همه مجبور به نگاه کردن, مبین, مقالات در مورد آنچه که دقیقا تفاوت بین این سه است. پاسخ کوتاه: HBO حداکثر Netflix-مانند جریان خدمات با محتوای HBO به علاوه فیلم های دیگر را نشان می دهد و در حالی که HBO Go است که در آن شما جریان فقط محتوای HBO اگر شما مشترک شدن در کانال از طریق کابل و HBO در حال حاضر است که در آن شما می توانید جریان فقط محتوای HBO اگر شما لازم نیست که کابل.

ظاهرا WarnerMedia متوجه شدم که چگونه overcomplicated است که به عنوان روز جمعه شرکت اعلام کرد برخی از تغییرات. اول از همه, آن را کشتن HBO Go و گفت که این برنامه حذف خواهد شد “از اولیه سیستم عامل به عنوان ژوئیه 31.” این شرکت همچنین تغییر علامت تجاری HBO در حال حاضر به طوری که فقط می خواهد به نام “HBO.” HBO حداکثر همان باقی می ماند بنابراین به زودی دو گزینه برای برنامه های: HBO حداکثر و HBO.

اما هنوز هم وجود دارد تن از سردرگمی است. برای یک, آن بود معلوم نیست چه HBO Go کاربران که اصلا دسترسی به HBO Max نرم افزار قرار است به انجام در حال حاضر است. HBO Max, بعد از همه, هنوز, نشده, راه اندازی در Roku یا آمازون آتش تلویزیون با وجود این که دو تا از محبوب ترین جریان سیستم عامل است. اعلام و سپس مطمئن شوید که باعث می شود آن را مانند صدا برای کسانی که استفاده از HBO Go on Fire TV یا Roku این برنامه فقط ناپدید با هیچ جایگزینی.

نیز وجود دارد به احتمال زیاد هنوز هم سردرگمی در مورد اینکه چرا دقیقا “HBO” (که قبلا HBO در حال حاضر) است و حتی یک جداگانه چیز از HBO Max با توجه به اینکه آنها هر دو به همان قیمت. در ارتباط باشید برای دیدن چگونه WarnerMedia می تواند به نوعی, improbably, این را حتی بیشتر گیج کننده است. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>