این هیچ جای تعجب است که این الهام بخش, عشق و پذیرش خود پپ بحث این است که در همه جا

Wمرغ ویدئوها ویروسی در Infinite آنها تمایل به حول طراحی رقص روال جناس پر از جوک رجعت سرگرم کننده, دوستداشتنی, مواد غذایی, و هر آنچه شما می خواهید برای تماس با پاک کردن آن را به چالش بکشد. آخرین ویدئو ویروسی است که چیز دیگری به طور کامل—فوق العاده الهام بخش بحث پپ تحویل داده شده توسط یک جوان بسیار جدی است ،

سخنرانی به اشتراک گذاشته شده توسط Infinite user @faceonlyamothercouldlove و آن است که یک محرک تماس برای عشق به خود و پذیرش و شدید عزم به مطمئن شوید که هر کسی و هر کس در حال تماشای سخنرانی یک روز بسیار خوب است.

در این ویدئو یک مصمم به دنبال مرد در سیاه و سفید یقه اسکی انفجار به اتاق و roars “اجازه دهید من به شما چیزی بگویید!” او در ادامه به اشاره است که وجود دارد هیچ هشتگهای در پست خود دلیل آن است که به معنای “برای تو” از این رو جایگاه خود را در مخاطبان خود را برای شما را صفحه. او سپس توضیح می دهد که چرا او در خوراک خود را: “من می خواهم به شما اجازه می دانم که چگونه زیبا شما امروز. “

از وجود او در ادامه به عزاداری پرشوری جریان از کلمات دلگرم کننده به کسی که اتفاق می افتد به تنظیم در: “نگه دارید در حال حرکت رو به جلو من می دانم که زندگی می تواند سخت به من اعتماد کردم اما نیاز شما را به دریافت تا هر روز و هر روز تعداد. آیا شما مرا می شنوید ؟ من شما را دوست دارم! اگر کسی به شما گفته است به تازگی اجازه بدهید اول: من شما را دوست دارم. من از شما و من گرامی شما و همه من درخواست شما را به احساس به همان شیوه در مورد شما زیبا خود.”

او به پایان می رسد توسط bellowing “شما امروز یک روز خوب, آیا شما مرا می شنوید ؟ من شما را دوست دارم!” آن را شگفت انگیز, نشاط بخشی, لحظه مثبت در سایت های رسانه های اجتماعی به طور معمول بهتر شناخته شده برای کارهایی مانند ساخت خانه انبار theme song ویروسی. بیایید امیدوار باشیم که های, نوع, heartwarming کلمات تبدیل شدن به بزرگ بعدی Infinite روند.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر