“این مانند یک تاسیسات.’ چگونه رهبران مذهبی در حال کمک به مردم همیشه در ارتباط ماندن در زمان جداسازی

تیاو coronavirus نمی ترساندن ارشد گروه در فریمانت کلیسای پروتستان در ساکرامنتو, کالیفرنیا. برای جنگ جهانی دوم جانبازان و بازماندگان از افسردگی شیوع به نظر می رسید مانند یک نسبتا حوصله تهدید. اما بابی Trask وزیر عضو مراقبت توضیح داد که برای کمک به شکست این ویروس در آنها نیاز به نشان می دهد “یک نوع متفاوت از قدرت است.”

“شما در حال حاضر بکشید تا از درون شما همان نوع از شجاعت است که شما را تجربه کرده اند از طریق رکود بزرگ از طریق جنگ … همراه با همان حس قربانی. چرا که اگر شما مریض شما در حال رفتن به علت دیگران به بیمار” Trask می گوید: او گفت: او در عبادت. “و با آن, آنها می دانستند که چگونه به تجمع. آن را مانند, ‘ok ما می توانید این کار را برای خوب بیشتر.'” در نظر او اعتماد او ساخته شده است با جماعت — هر دو به عنوان یک رهبر کلیسا و دوستان که آگهی آنها در مطالعه کتاب مقدس — به او کمک کرد تا به خانه اهمیت احتیاط.

“آنها می دانند که چقدر چگونه من آنها را دوست دارم” می گوید Trask. “من فکر می کنم که نه تنها خودم بلکه کلیسا ما ساخته شده است تا اعتبار از مراقبت با آنها به طوری که آنها به ما اعتماد.”

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

در حالی که شرکت در مراسم دینی و مراسم مذهبی در کلیساها و کنیسه ها و مساجد و در اطراف میز آشپزخانه به مدت طولانی کمک به ایجاد ارتباط بین مردم coronavirus همه گیر تبدیل کرده است این سنت به تهدیدات بالقوه برای کل جوامع است. به دلیل انبوه تجمعات می تواند سرعت بخشیدن به گسترش COVID-19 جوامع مذهبی در سراسر کشور مجبور به لغو فرد خدمات و برای قرار دادن همه چیز را از تعمید به نوار و بت mitzvahs به مراسم عروسی در خود نگه دارد. (برخی از رهبران مذهبی باید بحث برانگیز ادامه داد: در فرد خدمات یک حرکت است که کارشناسان بهداشت می گویند مردم نهاد در خطر غیر ضروری.)

اما به جای رفتن به خواب زمستانی برای مدت زمان از شیوع بسیاری از جوامع مذهبی باید به جای گسترش نقش خود را در زندگی از اعضای خود و جامعه گسترده تر شدن با هم آنلاین در گوشی و در جسمی دیگر دور و در عین حال احساسی متصل راه. به عنوان بسیاری از آمریکایی ها تا حد زیادی جدا شده در صفحه اصلی با توجه به همه گیر هر دو رسمی و غیر رسمی گروه های مذهبی در حال پیدا کردن راه های جدید برای دیدار با روحانی و روانی و حتی روز به روز نیازهای فیزیکی خود را در عبادت.

دنیس سسو ارشد خاخام در جماعت بث-ال Zedeck در ایندیاناپولیس ایندیانا معتقد است که او دارای دو نقش اصلی در طول COVID-19 بحران: مطمئن شوید که او در حال عبادت برای مراقبت عاطفی و معنوی و یادآوری آنها را به زیر کارشناسان بهداشت’ احكام است. جماعت خود را به جریان مذهبی خدمات و حتی صحبت کردن با یک متخصص سلامت.

“به عنوان یک ایمان رهبر چه می گویم به جامعه است گوش دادن به پزشکی و مشاوره علمی” می گوید: سسو. دنبال تمام پروتکل های. به دنبال دستورالعمل که ما را سالم نگه دارید. علم و پزشکی به ما کمک خواهد کرد کشف درمان است. هدف از دین و ایمان است که به ارائه شفا که جامعه و عقل و سنت می تواند به ارمغان بیاورد.”

برای بسیاری از جماعت گسترش دیجیتال خود برسد بوده است که بخش مهمی از کمک خود را به عبادت به متصل باقی می ماند. دنیس Fredrickson عضو vestry در سنت اندرو در کلیسای اسقفی در Yardley, پن., می گوید که او کلیسا شده است و انتشار همه آن مذهبی خدمات آنلاین و همچنین به عنوان بسیاری از فعالیت های سکولار از جمله یوگا و خوانش شعر. کلیسا و حتی برنامه ریزی برای انجام دیجیتال عملکرد شکسپیر King Lear. با توجه به Fredrickson برخی از موعظه و حوادث را به خود جذب صدها نفر از مردم در Facebook — به مراتب بیشتر از به طور معمول حضور در کلیسا فعالیت در فرد نشان می دهد که به طور معمول نمی شرکت خدمات در حال تبدیل شدن به دین در زمان بحران.

“آن را مانند یک نجات” گفت: Fredrickson. “از آنجا که شما را درک نمی کنند, گاهی, چگونه بسته و خاموش تبدیل شده است. اما این بوده است که راه را برای همه ما به تعامل برای دیدن چهره به پست چگونه ما احساس و واقعا ارتباط برقرار کند.”

دیگران را در بر داشت راه خود را شخصی مذهبی و یا فرهنگی شیوه های آنلاین در مقیاس کوچکتر راه. کتی Costin و دوستان او را جمع آوری با هم به جشن شبات برای تقریبا 25 سال اما این در ماه مارس اولین بار بود که گروه تصمیم به برگزاری شام آنلاین. Costin می گوید که در حالی که او را باور نمی کند خدا او تجربه به خصوص قدرتمند — به ویژه به دلیل بسیاری از این گروه بزرگسالان و کودکان شرکت کننده در شام با وجود زندگی در دور متحده است.

“چیزی در مورد آن دسته از روایات می گوید:” Costin. “چیزی در مورد نور آن شمع و نوشیدن آن شراب و برکت نان است که فوق العاده آرامش در یک زمان مثل این”.

مکان های عبادت نیز پیدا کردن راه هایی برای سازماندهی پشتیبانی برای افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. رهبران مذهبی در Trask را فرمونت کلیسای پروتستان را داوطلب خدمت سربازی بسیاری از جوان عبادت به حمایت از کلیسا بزرگان, به عنوان مثال. یک گروه از دانشجویان ارائه مواد غذایی و درایوهای مردم به دکتر قرار ملاقات. درایوهای مردم به فوری پزشک قرار ملاقات. میانسال عبادت تماس سالمندان یک بار در هفته برای بررسی و ارائه فرصت را به گپ زدن. و جماعت بسیار جوانترین عضو شده اند ارسال سالمندان نقشه ها و کارت های که کمی مسن تر کودکان قرار داده و در پاکت و تحویل به صندوق پستی.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

این عبادت’ ایمان Trask می گوید: بدان معنی است که آنها “قرار است به مرحله و کمک کند.” “ما قرار است به انجام این کار تمام وقت,” او می افزاید: “اما به خصوص در این شرایط و به ویژه هنگامی که ترس یک عامل بزرگ. از آنجا که ما در حال نشان دادن ایمان است.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>