هیچ کس انتظار در آغوش گرفتن گروه پس از سن. میت رامنی سخنرانی احساسی و عاطفی در کف سنای آمریکا اعلام کرد او می تواند رای گیری برای حذف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. اما تردستی با آن یوتا سناتور بود و هر دو منزه و تخطئه را نشان می دهد اعماق سیاسی کشور قبیله گرایی.

مخالفان او را به نام “درد بازنده” حسادت شکست خورده ریاست جمهوری, نامزد های فرصت طلب تلنگر-flopper تلخ backstabber یک یهودا یک Brutus یک بندیکت آرنولد و اکثر bizarrely یک “pu_ _y” که مادر شلوار لی می پوشد.

در چشم خود را مدافعان رامنی بود چیزی کمتر از یک “میهن پرست” یک “پروفایل شجاعت” “یک قهرمان آمریکایی” یک مرد از ایمان و وجدان و اصول که آنچه را که خود همکاران جمهوری خواه در مجلس سنا بودند بیش از حد ناجوانمردانه را انجام دهد.

پس از آن وجود دارد کسانی که احساس او سزاوار نه قهرمان و نه pariah وضعیت و نیز هیچ اعتباری برای مرگ-تخت تبدیل است که می تواند هرگز دور گناهان هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست.

آنچه که قطعا درست است که به عنوان تنها حزب جمهوری خواه به رای در برابر یک رئیس جمهور از حزب خود او — دو بار اگر شما تعداد تماس خود را برای بیشتر شاهد — رامنی است عملا مهندسی شده خود را تبعید از آن حزب.

“او خواهد بود در اصل طرد از محافظه کار جنبش حداقل برای زمان حال از آنجا که در حال حاضر جایگاه خود را در حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش وابسته است در یک چیز و تنها یک چیز است که وفاداری خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: چارلز سایکس یک مفسر سیاسی هرگز Trumper و سردبیر در این سایت محافظه کار که سنگر.

رامنی بعید است که به صورت عواقب در سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان باید نازک 53-47 اکثریت و نیاز به رای خود و یا هر حزب رسمی سرزنش اما از حملات خود شخصیت و انگیزه های خود را مطمئن شوید که برای ادامه.

یک نیاز نگاه هیچ بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به ببینید که چگونه حزب دستگیره مخالفت. استقرار جمهوری خواه بود و تمسخر و تخطئه در طول استیضاح محاکمه اساسا گفت: آنچه قانون گذاران بوده است شنوایی برای ماه: که تهمت برگزار می شود تا کمک به اوکراین برای فشار آوردن به این کشور رئیس جمهور به اعلام تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی.

سناتور. میت رامنی پرواز بازگشت به خانه اش در ایالت یوتا در روز پنج شنبه به توضیح خود استیضاح رای به قانون گذاران و ترکیبات خود را. (این Deseret News/آسوشیتد پرس)

که در امتداد همان جاده دروغ مشاغل سیاسی از پوسته پوسته شدن جف, Bob Corker و بن Sasse — مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان درون حزب ایم که یا سمت چپ و یا کاهش یافته است خاموش.

“این رفتن به تند و زننده [برای رامنی] گفت:” Sykes. “هر آنچه که شما فکر می کنم آن را برای رفتن به آن را احتمالا ممکن است بدتر شود چرا که با توجه به ماهیت سیاست ما این حملات خواهد بود هر دو سیاسی و بسیار شخصی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات رامنی صداقت

در عرض دو ساعت از رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح — سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره — رییس جمهور تا به حال توئیت کردن یک حمله ویدئو برچسب رامنی جمهوری خواه پرچمدار و فرماندار سابق ماساچوست یک “دموکراتیک راز دارایی.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به نام برای اخراج او از حزب — اگر چه برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا خندید کردن این ایده با سن. John Cornyn گفت تلافی نبود نام و رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت که او “شگفت زده و نا امید” توسط رامنی رای که سناتور یوتا شد حمایت از “بیشتر از همه چیز ما سعی کرده ایم به انجام رساندن است.”

حزب جمهوری خواه ایالت یوتا قرار دادن یک بیانیه گفت: آن را به شدت به مخالفت با رامنی و بصورتی پایدار و محکم ایستاده بود پشت رئیس جمهور.

رامنی خود را خواهرزاده فاصله خودش و استادانی fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز پنج شنبه تهمت مورب به نام رامنی مورمون در هر دو حزب ملی نماز و صبحانه. “ما متحدان ما باید دشمنان است. گاهی متحدان دشمنان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت, ابراز دوست نداشتن خود را برای “کسانی که با استفاده از ایمان به عنوان یک توجیه برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.”

بعد در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دامان ستایش با نام مجلس “رزمندگان” که به او کمک کرد تا شکست استیضاح و castigating و مسخره کردن کسانی که نمی. در اینجا دوباره از او سوال رامنی انگیزه و اشاره به ناموفق 2012 ریاست جمهوری اجرا که تهمت تایید شده در زمان.

“شما باید برخی از استفاده می شود که دین به عنوان چوب زیر بغل,” او گفت: ستایش جمعیت. “هرگز از او شنیده می شود استفاده از آن را قبل از. … اما شما می دانید, آن را یک شکست خورده ریاست جمهوری نامزد بنابراین همه چیز می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما موفق به شدت در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

سازمان دیده بان | برگ برنده را از تماس برخی از کسانی که مشغول به کار به استیضاح او:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در طول کاخ سفید سخنرانی پیروزی. 1:01

مهم نیست که به عنوان رامنی خود گفت: او رای دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر مسائل — و در برخی مانند مهاجرت طول می کشد و حتی سخت تر از خط. که نمی خواهد کمک تلقیح او گفت: Ryan Williams, یک استراتژیست جمهوری خواه با شرکت هدفمند پیروزی که در خدمت به عنوان رامنی معاون وزیر مطبوعات در دوران ریاست جمهوری خود را اجرا کنید.

“این تهمت را به حزب جمهوری خواه … [رامنی] حمله به رئیس جمهور و رای خود را در استیضاح اساسا او را شخص غیر قابل قبول با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. آنها هرگز او را ببخش برای این است.”

توسط پنجشنبه شب وجود دارد گزارش قصاص برای Lt.-سرهنگ الکساندر Vindman که شهادت در خانه جلسات و خاص در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پیروزی و همچنین برای کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney بود که در میان اولین سهوا تایید بجای.

چرا او این کار را کرد

رامنی گفت که او هدایت شده توسط خدا و شواهد ارائه شده در استیضاح محاکمه در ساخت تصمیم خود را برای رای به محکومیت سوء استفاده از قدرت شارژ. او همچنین گفت که او انتظار می رود “به شدت محکوم” برای آن از سوی رئیس جمهور و حامیان او.

“آیا کسی به طور جدی بر این باورند که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواسته از من ؟” او گفت: در سنا.

سازمان دیده بان | رامنی توضیح می دهد که چرا او رای گیری را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت:

جمهوری خواه ایالت میت رامنی توضیح می دهد که چرا او را با خود و رای به محکوم کردن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت. 3:17

اما او نیز ممکن است به فکر میراث او نیز که خود را پدر مرحوم سابق فرماندار میشیگان که در یک زمان نیز با شکست حزب جمهوری خواه بیش از آن انتخاب نامزد ریاست جمهوری.

رامنی نمی خواهید به فقط سناتور دیگر گفت: Ray لا رجا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ماساچوست امهرست.

داشتن در حال حاضر ساخته شده است یک نام تجاری به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد برخورد علنی با او در طول سال و حتی شروع یک راز توییتر حساب کاربری که با آن به ترول رئيس جمهور و ترویج خود رامنی ممکن است به دنبال کنار هم خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن گل نشسته مدافع در سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر اکثریت.

“رامنی طرح است که به یک از پیش برجسته سناتور است که خود را پایگاه قدرت گفت:” لا رجا. “مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برنده نیست [نوامبر] بنابراین در حال حاضر که برای رفتن به یک بازیکن محوری اگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری? آن را به کسی که ایستاده بود تا برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او شگفت زده و نا امید رامنی رای می دهند. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

محاسبه ریسک

اگر رامنی تصمیم گیری شد یک حرکت سیاسی آن را یک بد گفت ویلیامز.

“او بیگانه نیست فقط رهبر حزب اما کل پایه حزب جمهوری خواه. او را طرد, برخی برای تصمیم گیری خود را و آن را دنبال خواهد کرد او در طول هر آنچه مانده از فعالیت های سیاسی است,” او گفت:.

عملا صحبت از خطر سیاسی برای رامنی نسبتا کم است. او 72 نه برای انتخابات مجدد تا 2024 با یک پایه محکم از حمايت شدت مورمون دولت است که در حالی که رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است bristled در برخی از جنبه های شخصیت خود را و ممکن است به نظر نمی آید بیش از حد مهربانی بر حملات خود را بر رامنی ایمان است. (تهمت برنده دولت با 45.9 درصد از آرا در سال 2016; رامنی کردم 62.6 درصد در سال 2018 است.)

رامنی پرواز را به یوتا پنج شنبه به توضیح تصمیم خود را به او constitutents و قانونگذاران ایالتیحداقل یکی از آنها به نام برای او به شدت انتقاد شده است. تا کنون به نظر می رسد رامنی حداقل حمایت جزئی در خانه خود دولت است.

“او وضعیت برای انجام این کار. مصرف آن را خطر اگر چه من فکر می کنم آن را بسیار خطر محاسبه شده,” La Roja گفت.

ساکن نشسته لیک سیتی مرکز ایالت یوتا بیانگر حمایت از رامنی. (آسوشیتد پرس)

ایالات و یا مغلوب ساختن پیشی جستن-شلاق?

جمهوری خواهان که ممکن است احساس همدردی برای رامنی به احتمال زیاد به دفاع از او publicly. میانه رو مانند سوزان کالینز که رای رامنی در پاسخ به سوال از شهود در دادگاه, هنوز هم نیاز به پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه به انتخاب مجدد.

“یکی از اهداف Trumpworld خواهد بود به رامنی به عنوان مثال به طوری که دیگر خواهان وسوسه نیست و به دنبال او سرب” Sykes گفت.

سناتور. سوزان کالینز رای رامنی در پاسخ به سوال از شهود اما تلفظ تهمت گناه نیست در هر دو اتهامات عنوان شده علیه. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

متی Continetti ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه در واشنگتن فکر می کند وجود دارد اتاق را برای سیاست اختلافات در درون حزب از مغلوب ساختن پیشی جستن — نه فقط در مورد مسائل مانند استیضاح.

“در حزبی سوال من فکر می کنم که حزب جمهوری خواه است که به عنوان متحد آن را به عنوان تا به حال شده است,” او گفت:. “و من فکر می کنم که مشکل جادوها برای دموکرات ها در پاییز, چرا که در حال حاضر دموکرات ها تقسیم می شوند و این بخش به نظر می رسد تنها به بدتر شدن اوضاع در ماه های آینده.”

میراث استیضاح

برای دموکرات رامنی رای بریدن از نور در غیر این صورت تاریک و ناامید کننده به پایان استیضاح محاکمه.

“من نمی خواهم ادای احترام به میت رامنی گفت:” رهبر اقلیت سنا جوجه شومر پس از رای نهایی روز شنبه. “فشار در هر جمهوری خواه شده است. هر جمهوری خواه می داند که این رئیس جمهور است که کینه جو کینه توز باطل و گاهی اوقات آنها نمی خواهند به مخالفت با او.”

معمولا آتشین آمریکا رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نظر می رسید نژند بعد از ظهر چهارشنبه در پی رای acquitting تهمت و حمله کردن در جمع خبرنگاران با تمرکز بر سیاست و نه ماده از محاکمه. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

در داخل ساختمان کاپیتول این اقدامات از گذشته دو هفته و نیم جدی احساس پرشوری و مهم. اما در پایان حتی معمولا خستگی ناپذیر شومر نگاه را شکست داد.

“شما همه این درخواست سیاسی, سوالات,” او جامعی در جمع خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی خود نهایی از دادگاه. “بروید بپرسید میچ مک کانل. او علاقه مند در سیاست از این. ما علاقه مند به پیدا کردن چیزی که حق, حقیقت, خوب است؟”

اتفاق نظر میان صاحب نظران در ضمن این است که استیضاح نمی خواهد واقعا تاثیر انتخابات. افکار عمومی به سختی budged پس از شروع به محاکمه و این موضوع به ندرت ذکر شده در کمپین بلیزرز در آیووا — دیگر از شکایت در مورد دادگاه با در نظر گرفتن زمان و دور از مبارزات انتخاباتی.

“مسئله این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Continetti. “این که آیا شما مانند او و یا او بیزار است — این سوال بسیار مهم در سیاست آمریکا خواهد بود و او این موضوع را در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im