‘آن را بدتر.’ خانه سالمندان کارگران مقابله با خطرات در امکانات ویران Coronavirus

Days قبل از او آزمایش مثبت برای COVID-19 در اوایل ماه آوریل تانیا Beckford شد و در حال حاضر نگران مرگ به دلیل شرایط در کانکتیکات, پرستاری در خانه که در آن او کار می کرد برای 23 سال است. او به خوبی احساس و می گوید که او و همکاران او در مواجهه با کمبود ماسک و دستکش و لباسهای آغاز شده بود با پوشیدن پلاستیکی کیسه زباله بیش از لباس خود را برای حفاظت عنوان از آنها برای ساکنان آلوده.

Beckford, a certified nursing assistant (CNA) در آلزایمر واحد در Newington بهبود سریع مرکز نوتوانی در Newington, کانکتیکات, تا به حال اجرا شده است و تب با درجه پایین اما می گوید: این تسهیلات تنها فرستادن کارگران خانه اگر درجه حرارت خود رسیده 100.4 درجه فارنهایت — در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل. در تلاش برای اطمینان از وجود کارکنان به اندازه کافی برای مراقبت از تمام ساکنان Beckford می گوید: کارکنان گفته شده بود آنها مجاز نیست به هر بیشتر ،

“من رفتم به مدیر مانند” من بیمار هستم و شما هنوز هم نگه داشتن من در اینجا من اصلا مناسب PPE (personal protective equipment) برای کار با در حال حاضر من فقط نمی خواهم به مرگ” می گوید: “Beckford, 48. روز بعد او آزمایش مثبت برای COVID-19.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است خانه های پرستاری در سراسر کشور است. شده اند وجود دارد بیش از 35,000 COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به آسوشیتد پرس — یک شکل است که حدود یک سوم از این کشور coronavirus مرگ و میر. صنعت شده است به شدت انتقاد شده توسط بستگان مرده ایم که متهم به خانه های سالمندان از آهسته به اقدام در برابر ویروس ها و تلاش برای طفره رفتن از مسئولیت برای عزیزان خود مرگ. اما خانه سالمندان کارکنان که به صورت جدی خطرات شغلی حتی در غیر بیماری همه گیر بار می گویند که آنها در یک وضعیت غیر ممکن است و اینکه مقصر برای مشکلات ریشه در امریکا شکست خورده سالمند-مراقبت از سیستم است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

آنها در حال تلاش برای محافظت از خود و حمایت از خانواده های آنها در نوکر حقوق در حالی که مراقبت از یک جمعیت است که در میان آسیب پذیرترین به COVID-19. خانه سالمندان کارکنان که قرارداد COVID-19 مجبور به استفاده از خود را محدود بیمار زمان و یا زمان تعطیلات بدون پرداخت و یا از دست دادن شغل خود را به طور کامل. از طریق آن همه آنها در برخورد با غم و اندوه و ناامیدی به عنوان سالمند ساکن به آنها تبدیل شده ایم عاطفی متصل تبدیل به بیمار با COVID-19 و می میرند.

“بدترین چیز این است که من ناراحت است شنیدن واژه, قهرمان, قهرمان, قهرمان پرتاب در اطراف ما. و هیچ یک از درمان است ما را به عنوان چنین است. ما احساس بی احترامی می گوید:” Beckford شده است که از مرخصی استعلاجی از آوریل 10 و هنوز دوره نقاهت بعد از پنومونی ناشی از ویروس است. “من دوست دارم برای دیدن آنها را در اختیار ما مناسب PPE که ما نیاز داریم به ما نوعی جبران و به خاطر خوبی من لازم نیست که هر تعطیلات و یا بیمار زمان حال و سال تازه شروع شده است. به من نوعی از جبران خسارت قرار داده است ،

Newington بهبود سریع مرکز نوتوانی را انکار می کند Beckford را از اتهامات از جمله این که کارمندان مجبور به استفاده از کیسه های زباله برای حفاظت از. “در هیچ زمان کارکنان ما شده است و بدون PPE مناسب. ساختمان شده است به درستی کارکنان در طول بحران” آن را در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد: “ما شده اند به شدت زیر CDC پروتکل برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.” هنگامی که او بهبود Beckford برنامه ای برای بازگشت به کار وجود دارد.

اما اخیر پرونده های حقوقی — آورده توسط بستگان از خانه سالمندان کارگران که درگذشت COVID-19 و سابق خانه سالمندان کارکنان — نقشه کشی توجه به شرایط در برخی از امکاناتی که کارگران می گویند آنها قرار داده و بیماران در بالا و نامعقول خطر است.

Carlenia Milanes یک پرستار عملی مجاز صرف هفته ناخواسته مراقبت از COVID-19 بيمار در Alaris سلامت در همیلتون Park in Jersey City, N. J., در حالی که این تسهیلات در ابتدا ممنوع کارکنان از پوشیدن ماسک با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 22. با توجه به ادعاهای خانه سالمندان مخفی coronavirus موارد از کارکنان “حاضر به تست بیماران و کارکنان تحت فشار به کار می کنند حتی اگر آنها به حال نشانه های بسیار مسری و کشنده بیماری در حالی که همه بیماران و کارکنان به طور یکسان در حال مرگ بودند از COVID-19.”

در آوریل 3, Milanes ارسال یک ایمیل به نیوجرسی مسئولان شهرستان صدایی زنگ و گفت: خانه سالمندان استراتژی “است که برای قرار دادن blinders حتی در هزینه های زندگی انسان است.” “چیزی است که باید انجام شود و یا بیشتر مردم و کارکنان بیمار و احتمالا مرگ” Milanes نوشت: با توجه به طرح دعوی در دادگاه. “من به کمک شما نیاز دارند.”

Milanes 28 ساله به نام بیمار برای روز بعد پس از توسعه علائم COVID-19 اما او کت و شلوار مدعی است که او گفته بود او را اخراج می شود اگر او در حال حاضر یک پزشک داشته باشید. در طرح دعوی در دادگاه Milanes همچنین مدعی تسهیلات مجاز به ظاهر سالم ساکنان برای به اشتراک گذاشتن اتاق با ساکنان که تا به حال علائم COVID-19.

توسط مه 27 وجود دارد 110 COVID-19 نفر از میان تسهیلات ساکنان از جمله 31 کشته و 42 COVID-19 نفر از کارکنان از جمله دو مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده به دولت است. Milanes بود میان بیاورد و کارکنان ؛ COVID-19 آزمون او در مارس 6 آمد مثبت است.

“من نمی ترسم به کار می کنند. من به مراقبت از هر کسی, اما اگر من بیمار هستم چگونه من رفتن به هر یک خوب برای یک بیمار می گوید:” Milanes یک مادر تنها که 7 – و 10 سال دختران را پس از نشان داده شده است علائم COVID-19 به عنوان به خوبی. “من کسی را. من کسی هستم خواهر. من کسی هستم دختر. و اعطا بله این چیزی است که من برای امضا اما حفاظت از من است.”

LaDawn چاپمن, CNA در همان مرکز نیز طرح دعوی در دادگاه در برابر Alaris در تاریخ 22 آوریل که انعکاس بسیاری از Milanes اتهامات از جمله که فاقد امکانات کافی دنده محافظ برای کارکنان و آگاه نیست در مورد کارکنان coronavirus موارد است. طرح دعوی در دادگاه می گوید چپمن به احتمال زیاد در معرض COVID-19 از طریق یک بیمار و متعدد همکاران و تا به حال توجه داشته باشید دکتر مشاوره خود به خود جدا برای دو هفته. او گفته بود که مگر او تا به حال علائم بیماری او تا به حال برای رسیدن به محل کار او طرح دعوی در دادگاه مدعی.

زنان می گویند که آنها از کار اخراج شدند اما Alaris سلامت این را انکار می کند. پنج روز پس از مناسب بودند واصل Alaris سلامت فرستاده هر زن یک نامه گفته آنها “اشتباه” در مورد اخراج و راه تاریخ است که هر بود و انتظار می رود به بازگشت به کار. در یک بیانیه Alaris سخنگوی مت استانتون نیز رد دعاوی دیگر اتهامات.

“من می توانم به شما بگویم که هر آنچه در این مورد نادرست است,” او گفت:. “هیچ کارکنان پایان داده شد. در هیچ زمانی اطلاعات نکردن از کارکنان ما ساکنان و یا خود را دوست دارد آنهایی که [sic]. خوشبختانه کافی PPE هرگز یک موضوع در هر یک از امکانات ما. در واقع Alaris مورد نیاز N95 ماسک و PPE برای تمام کارکنان به خوبی قبل از (نیوجرسی وزارت بهداشت) و CDC داد. در نهایت هیچ کارکنان شد و تا کنون تحت فشار به کار در حالی که بیمار است. کارکنان نشان COVID-19 علائم به خانه فرستاده شدند و نیاز به رعایت دقیق بازگشت به کار به عنوان پروتکل های منتشر شده توسط NJ DOH.”

در تگزاس موریس Tauk یک CNA در غرب اوکس پرستاری و مرکز توانبخشی در Austin, درگذشت مارس 17 پس از عقد قرارداد COVID-19. مادرش شکایت کرد خانه سالمندان در مارس 13, آن را متهم به عدم ارائه کارکنان با تجهیزات حفاظتی و افشای کارگران و بیماران مبتلا به “بی دلیل خطرات ناشی از آسیب جدی.” یک سخنگوی غرب اوکس گفت Tauk “لمس زندگی های بی شماری بود و مورد احترام و آرامش حضور” است اما به نظر در انتظار دادخواهی.

رهبران در دراز مدت صنعت مراقبت استدلال کرده اند که خانه های سالمندان نیاز به حمایت و کمک های مالی از دولت های ایالتی و فدرال. و صنعت به دنبال مصونیت از پتانسیل پرونده های حقوقی مرتبط با این بیماری همه گیر اما قوانین اجرایی و دستورات آنها را با اعطای مصونیت از مسئولیت مدنی در برخی از ایالت ها از جمله نیوجرسی ممکن است از آنها محافظت نمی کند از تمام دعاوی حقوقی.

“در حالی که من درک می کنم که شما نمی توانید قضاوت یک خانه سالمندان است که در میان همه گیر توسط همان استانداردهای شما را در یک روز به طور منظم آن را نمی دهد این خانه های پرستاری مجوز یا حق رفتار بی پروا و یا شرکت در سوء رفتار عمدی می گوید:” لایحه Matsikoudis یک وکیل است که به نمایندگی از خانه سالمندان کارگران و ساکنان در پرونده های حقوقی علیه Alaris سلامت در همیلتون پارک.

‘آن را بهتر از آن بدتر’

کنترل عفونت شده است از یک چالش در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن دست در مراقبت از یک ضرورت است و همه گیر را تشدید کرده است که مشکل است. دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی در یک گزارش منتشر شده در مارس 20, گفت که 82 درصد از خانه های سالمندان مورد مطالعه از سال 2013 تا 2017 شد ذکر شده برای پیشگیری از عفونت و کنترل کمبود.

در ضمن متوسط پرداخت برای دستیاران پرستاری $بود 29,640 سال گذشته — فقط بالاتر از سطح ملی به سطح فقر برای یک خانواده چهار است که $26,200. مقایسه متوسط حقوق و دستمزد به صورت تمام وقت کارگر در سال گذشته حدود $49,000 با توجه به درآمد هفتگی از داده های اداره آمار نیروی کار. در بخشی از آنجا که حقوق پایین و بسیاری از خانه سالمندان, کارکنان, کار و شغل دوم در, که خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به ویروس و ناخواسته حمل آن به ساکنان.

“اگر مشاوران پرداخت شد دستمزد زندگی می کنند آنها نمی خواهد نیاز به مشاغل متعدد می گوید:” جوآن Spetz مدیر سلامت نیروی کار مرکز تحقیقات مراقبت دراز مدت در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “است که نیروهای کارگران برای قرار دادن خود در معرض بیشتر و بیشتر خطر برای حمایت از خود و نیز قرار می دهد مشتریان خود را در معرض خطر و ساکنان خود را در خطر است.”

و در حالی که کمبود کارکنان مدت طولانی است که یک موضوع را در خانه های سالمندان مشکل بدتر می شود زمانی که کارگران ماندن در خانه بیمار است. به عنوان همکاران خود را در کار اضافی مراقبت و زمان آنها قادر به ارائه بیماران رنج می برد.

“بسیاری از خانه های سالمندان نگران هستند می گوید:” دیوید Grabowski استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد که تمرکز بر مراقبت طولانی مدت. “که مراحل را در اینجا ؟ شاید گارد ملی شاید قرارداد پرستاران. اما آن را مانند این مکان بزرگ فهرستی از مردمی آماده برای پلاگین به این موقعیت.” در شهر نیویورک در مارس 20, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهرستان را فراهم کارکنان برای پر کردن در برای خانه سالمندان کارگران که قرارداد COVID-19 و باید در خانه بمانند.

تمام این نشان می دهد که بلندی کمبود مراقبت از سالمند کارگران در ایالات متحده است به احتمال زیاد به بدتر در حال حاضر که همه گیر شده گذاشته لخت بسیاری از مشکلات در این صنعت است. “این یک خیابان دو طرفه است. ما نیاز به آنها را به پرداخت نرخ متناسب با همه ما در حال درخواست از آنها و حمایت از آنها” Grabowski می گوید. “در غیر این صورت آنها نمی شود وجود دارد برای انجام این کار است.”

پاسخ به شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان متنوع توسط دولت است. در مریلند— که در آن ساکنان خانه سالمندان و کارکنان حساب برای بیش از نیمی از دولت coronavirus مرگ و میر — رژیم صهیونیستی. لری هوگان مورد نیاز در اوایل ماه آوریل که تمام خانه سالمندان کارگران پوشیدن ماسک در همه زمان ها و سپس دستور داد تا تست از تمام ساکنان و کارگران که آیا آنها نشان داد علائم یا نه. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو موظف به تازگی دو بار در هفته COVID-19 تست از خانه سالمندان کارگران است. اما او نیز مواجه انتقاد از خانه سالمندان صنعت و ساکنان در اصل برای هدایت تسهیلات مراقبت دراز مدت به قبول بازگشت coronavirus بیماران از بیمارستان مرخص. او راه می رفت که سیاست در مارس 10 نگرانی که این امر باعث می شود ویروس به گسترش بیشتر در خانه های سالمندان.

در مارس 5, ایلینوی, Rep. Jan Schakowsky و نیوجرسی بهداشت ، کوری بوکر معرفی قانون که نیاز به خانه های پرستاری برای ارائه به کارگران با آموزش در مورد چگونه به اجتناب از COVID-19 قرار گرفتن در معرض کافی تجهیزات حفاظت شخصی, افزایش تست و حداقل دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی. بخش هایی از این لایحه بودند گنجانیده شده جدید از 3 تریلیون همه گیر بسته امداد که گذشت اما این قانون بعید است برای تبدیل شدن به قانون به عنوان آن مواجه قریب به اتفاق اپوزیسیون جمهوری خواه در مجلس سنا.

پس شکایت در مورد عدم شفافیت در خانه های سالمندان مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که در حال حاضر نیاز به آنها را به گزارش coronavirus موارد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین به ساکنان و خانواده خود را. ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) — که دریافت کرده است حداقل 230 COVID-19 شکایات مربوط به خانه های سالمندان — منتشر راهنمایی در 14 ماه مه با هدف کاهش مواجهه کارگران با ویروس. آن را توصیه می کند که امکانات تشویق کارگران به ماندن در خانه اگر آنها بیمار توسعه یک فرایند برای ضد عفونی و استفاده مجدد از دنده محافظ و آموزش کارگران در مورد چگونه برای محافظت از خود.

دبی Berkowitz, مدیر برنامه برای کارگر برنامه ایمنی و سلامت در کشور قانون استخدام پروژه می گوید وجود دارد نیاز به نظارت قوی تر در سطوح ایالتی و فدرال و خانه های سالمندان باید تا سطح شیب دار آموزش کارکنان در درمان COVID-19 و افزایش تست از کارگران و بیماران در امکانات خود را. او می گوید: هر گونه راه حل نیز لولا در کارکنان داشتن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی — سازگار مانع برای کارگران خط مقدم.

“ذهنی, جسمی, شما در حال مبارزه با بیماری است. و در بالا از آن ما باید به مبارزه مدیران به ما دنده محافظ می گوید:” نیکول, Jefferson, پاره وقت CNA در اپل ناتوانی در تپه سنگی, Conn., که فکر می کند از او 3 سال و 14 سال دختران هر بار که او وارد یک COVID-19 اتاق. “من نمی خواهم بمیرم. من نمی خواهم بچه های من به مرگ است. چه بیشتر می تواند ما انجام دهید؟”

اپل ناتوانی مدیر رسیده از طریق تلفن گفت: “ما باید مقدار زیادی از دنده محافظ” اما کارگردانی سوال بیشتر به یک سخنگو که آیا پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ایلینوی هزاران نفر از خانه سالمندان کارکنان که اعضای SEIU بهداشت و درمان اتحادیه رای داده بودند به اعتصاب در مارس 8, قبل از رسیدن به آخرین لحظه معامله در قرارداد جدید. این شامل یک افزایش در پایه پرداخت به 15 دلار در ساعت یک فرمت از $2 خطر پرداخت و پنج اضافی پرداخت می شود بیمار روز برای کوروناویروس.

قرارداد جدید نیز تضمین می کند که کارکنان نمی خواهد نیاز به کار بدون کافی تجهیزات حفاظتی. اما فرانسین Rico, CNA در ویلا در ویندسور پارک خانه سالمندان در شیکاگو بود که در چانه زنی کمیته می گوید: کارگران هنوز هم به اندازه کافی ندارد. ریکو می گوید او داده شد بارانی را می پوشند برای حفاظت و مراقبت از او N95 ماسک “مانند آن طلا است.”

“چگونه می توانم آنها انتظار می رود برای این ویروس این بیماری همه گیر و حتی آسانسور اگر ما هنوز هم با پوشیدن همان PPE دنده در داخل و خارج از اتاق می گوید:” ریکو 52. خانه سالمندان تا به حال 143 مورد از coronavirus و 33 مرگ و میر به عنوان از آوریل 23 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت است.

در بیانیه ای ویلا در ویندسور پارک به نام کارگران خود را “قهرمانانه” و گفت: تسهیلات غربالگری کارکنان برای علائم در شروع و پایان شیفت خود. “تا آنجا که شده است وجود دارد یک ملی کمبود PPE, ویلا در ویندسور پارک شده در همه زمان ها تا به حال کافی سطح PPE از جمله کسانی که لازم است برای کنترل عفونت و حفاظت شخصی به اطمینان حاصل شود که ما در دیدار با نیازهای در مرکز” بیانیه ای گفت:.

ریکو, خواهر, Eartha سیرز CNA در همان تسهیلات و می گوید: او به تازگی به بازگشت به کار پس از استفاده از همه او را بیمار وقت و زمان تعطیلات در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19. “من آرزو می کنم آنها می خواهم [استفاده از] قضاوت بهتر در مورد ایمنی — نه فقط ما ایمنی ساکنان ایمنی نیز می گوید:” سیرز 56. “از آنجا که آن را بهتر از آن بدتر شدن است.”

در ضمن کارکنان رقیب با روانی و عاطفی تلفات از ادامه به کار در مکان های ویران شده توسط بیماری از دست دادن ساکنان و همکاران آنها به سال شناخته شده است.

“آنها به شما یاد می دهد زمانی که شما در مدرسه به عنوان یک CNA را به هر یک از این شخصا می گوید:” Beckford. “اما اگر شما یک انسان هستید با یک قلب شما در حال رفتن به احساس می کنید چیزی برای مردم است که شما در حال کار برای یک مدت زمان طولانی است.”

Beckford فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 2018 برنامه ریزی برای انتقال به کار اجتماعی, اما او ماند در خانه سالمندان به ادامه مراقبت از او قدیمی ترین ساکنان. “متاسفانه یک بار من بازگشت به کار اکثریت از ساکنان نمی شود وجود دارد,” او می گوید.

Milanes می گوید: بسیاری از ساکنان از او مراقبت برای فوت کرده اند در دو ماه گذشته. او می گوید: او به تازگی دریافت پیشنهاد کار از یک خانه سالمندان و او قصد دارد برای شروع زمانی که او آزمایش منفی برای COVID-19. اما همه چیز را در مورد زندگی حرفه ای او یک بار عاشق تغییر کرده است.

“شاید من می ترسم چرا که من در مورد مراقبت از آنها, و من می دانم که آنها همه مرده” او می گوید. “من گریه من فقط فکر نمی کنم که من تا به حال زمان به واقعا غمگین.”

نوشتن به کتی ریلی در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>