‘این یک غم نتیجه.’ احساسات مخلوط در هنگ کنگ بیش از ایالات متحده اعلام در شهر استقلال

Secretary دولت مایک Pompeo گفت: هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل از سرزمین اصلی چین پس از پکن اعلام کرد که قصد دارد به پیاده سازی یک امنیت ملی قانون برای این سرزمین است.

قانون پیشنهادی که موجب دور تازه تظاهرات در شهر اهداف تجزیه طلبی فتنه تروریسم و دخالت خارجی در محاصره. آن را دور می زند هنگ کنگ مقننه را ملاقات کرد و تعهد آن به تصویب چنین قانونی از خاک بود retroceded به چین در سال 1997 پس از 156 سال به عنوان مستعمره بریتانیا.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت. “ایالات متحده در کنار مردم هنگ کنگ به عنوان آنها مبارزه علیه [چینی حزب کمونیست] افزایش محرومیت از استقلال است که آنها وعده داده شده بود.”

هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که در نوامبر سال 2019 ماه پس از تظاهرات در هنگ کنگ—نیاز به وزارت امور خارجه برای تکمیل سالانه ارزیابی برای تعیین اینکه آیا هنگ کنگ باقی می ماند به اندازه کافی متفاوت از چین است. این ارزیابی مورد نیاز است برای توجیه هنگ کنگ درمان منحصر به فرد تحت قانون ایالات متحده.

تحت شرایط هنگ کنگ سیاست عمل از سال 1992 هنگ کنگ ویژه وضعیت به معنی واشنگتن رفتار آن را به عنوان متمایز از بقیه چین وقتی که می آید به مسائل مانند تجارت و روابط اقتصادی است. اگر چه ایالات متحده نیست و در عین حال مجموعه ای از آنچه که اقدامات آن را زیر Pompeo اعلام گزینه های شامل تحمیل مهاجرت محدودیت های کنترل صادرات و تعرفه ها و همچنین تحریم ها علیه مقامات و افراد تلقی می شود کمک چین در آن تجاوز در هنگ کنگ آزادی.

اریک لای معاون convener طرفدار دموکراسی گروه عمران جبهه حقوق بشر (CHRF) گفت: Pompeo اعلام به معنای جامعه بین المللی دیگر اعتقاد هنگ کنگ حکومت قانون و استقلال قضایی شدند قابل اعتماد پادمان در برابر پکن. او گفت: زمانی که دولت چین خواهد “پرداخت اساسی قیمت” برای اقدامات خود را در هنگ کنگ.

“دولت Hong کنگ و سرزمین اصلی دولت باید نابود شود “یک کشور دو سیستم'” طرفدار دموکراسی در مجلس وو چی-وای گفت زمان با اشاره به سیاسی فرمول زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود قابل توجهی آزادی تحت چینی حاکمیت. “آن تلخ است نتیجه…آن را نمی خواهد انجام هر گونه خوب به کنگ Hong اما این نشان دهنده این وضعیت است که هنگ کنگ است و دیگر یک محل است که می تواند افتخار” یک کشور و دو سیستم.'”

صحبت با رسانه ها از طریق تلفنی دیوید R. Stilwell, معاون وزیر امور شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور داخله گفت که ایالات متحده خواهد شد بهترین خود را “برای اطمینان مردم از هنگ کنگ هستند و نه منفی تحت تاثیر قرار به بهترین ما می توانیم.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه صبح دموکراسی فعال جاشوا وانگ گفت که او فکر نمی کنم شهروندان عادی خواهد بود نهفته است. “اما من فکر می کنم برای آنهایی که در خدمت منافع پکن اقدام به عنوان وفاداران رژیم کمونیستی البته آنها ممکن است برخی از نتایج که ممکن است منفی برای خود. که آسیب هایی که آنها انجام داده ایم و نتیجه این است که آنها نیاز به تحمل است.”

جیمی لای یک 71 ساله رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم است که در میان گروهی از برجسته طرفدار دموکراسی رهبران در هنگ کنگ رو به اتهامات عنوان شده برای نقش خود در تظاهرات توده ای که فلج های زیادی از این شهر در طول نیمه دوم سال 2019 تشکر Pompeo در توییتر. “جهان خواهد بود بسیار بهتر و صلح آمیز که #CCPChina موجود است و #هنگ کنگ رایگان است,” او گفت:.

چین بارها هشدار داده است که آمریکا نه دخالت در آنچه که آن را بداند امور داخلی خود و کارشناسان می گویند که بعید است که هر گونه اقدامات آمریکا طول می کشد تغییر خواهد کرد پکن قصد دارد به پیاده سازی امنیت ملی قانون است.

“حزب کمونیست شده است به طور پیوسته در حال حرکت به پایین جاده نسبت به کنترل افزایش فشار بیش از هنگ کنگ برای سال در حال حاضر و چین مصمم است تا پروژه یک تصویر از خود را به عنوان یک حزب جدا رهبر است که می تواند ایستادن به فشار قدرتهای خارجی” جفری Wasserstrom مورخ و نویسنده از شب زنده داری: هنگ کنگ در آستانهگفت: زمان.

“من فکر نمی کنم که چین را تغییر ذهن خود” گفت: Jean-Pierre Cabestan سیاسی-استاد علوم در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه. “بسیار وجود دارد اتاق را برای تغییر gist از قانون است.”

طرفدار دموکراسی سیاستمدار ادی چو گفت که لغو هنگ کنگ خودمختار وضعیت به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی برای تحریک پکن به عمل است. “من فکر می کنم اگر آمریکا واقعا می خواهد به عقب براند [در برابر] چین در این موضوع امنیت ملی در قانون به آن نیاز دارد را شامل تایوان در بازی,” او می گوید. “تنها چیزی که می تواند بترساند [اوباما] است که برای هشدار در مورد برقراری مجدد رابطه دیپلماتیک با [تایوان].”

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>