آن 65 درجه در قطب جنوب امروز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به شروع به رنگ آمیزی در خطوط پس از استیضاح “و این تهمت خود را آغاز کرد سمی پیروزی shamble در مناسب ترین محل برای انتقام: ملی نماز و صبحانه” Stephen Colbert ” گفت: در این اواخر نشان می دهد. “شما می دانید آنچه آنها می گویند: نماز صبحانه است angriest وعده غذایی روز است. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح فروتن با استیضاح آغاز شد با توبه و پشیمانی مشت پمپ.”

“سخنران اصلی از صبحانه بود مردی به نام آرتور بروکس بود که یک پیام مهم از بخشش” ترغیب همگان را به “دشمنان خود را دوست دارم,” میشل گفت. “چه زیبا احساسات و بنابراین مناسب پس از این تفرقه استیضاح. رئیس جمهور بلافاصله پس از آن که” با کوبیدن بهداشت ، میت رامنی (R-یوتا) و مجلس نانسی پلوسی. “رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکوم کردن تهمت و او در توجیه تصمیم خود را با استناد به سوگند خود را به خدا” در حالی که پلوسی به دست آورده مغلوب ساختن پیشی جستن خشم گفت: “او دعا می کند برای او” میشل گفت: پخش کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خواستار هر دو دروغگو. “صبر کنید, چگونه می توانید به او می دانم که چه کسی واقعا دعا? اوه نه! او روسیه را به هک خدا?!?”

سرانجام “مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده در مورد نماز چیزی که در دسترس نباشد و فقط راه اندازی ربط در کوه” کلبرت گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد آنقدر نامناسب است که حتی فاکس نیوز خلاصه آن که: ‘تهمت انتقاد شدید مخالفان در ملی نماز و صبحانه.'” سپس “مغلوب ساختن پیشی جستن حزب ترحم ساخته شده یکی دیگر از گودال توقف مدت کوتاهی بعد از ظهر امروز در تالار شرقی کاخ سفید” و حتی تهمت اذعان کرد: “همه چیز عجیب و غریب, رویداد,” او گفت:. کلبر بازی یکی از بخشی که در آن تهمت اجازه پرواز expletive اشاره کرد او به بوق آن “چون فردا به استانداردهای بالاتر از رئیس جمهور ایالات متحده است.”

ملی نماز و صبحانه “قرار است به یک حزبی رویداد” جیمی کیمل گفت: در Kimmel Live. “هر رئيس جمهور پس از دوایت آیزنهاور شده است به نماز صبحانه از جمله رئیس جمهور اوباما به آنها تهمت را دوست دارد به مقایسه خود. بنابراین برای مقایسه خاطر ما که بیش از حد, و این چیزی است که آن را مانند به در نماز صبحانه با رئیس جمهور اوباما در مقابل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر