ایتالیا سنا آسانسور Salvini را ایمنی هموار راه را برای محاکمه

راست رهبر Matteo Salvini را به اتهام غیر قانونی بازداشت مهاجران در دریا بعد از, ایتالیایی, نمایندگان مجلس با رای به او نوار ایمنی, گزارش نشان داد. لیگ سر می تواند تا 15 سال در زندان است.

ایتالیا با وزیر کشور سابق ماتئو Salvini بود محروم از مصونیت پارلمانی روز چهارشنبه اجازه می دهد دادستانی در سیسیل به حرکت به جلو با یک مورد در برابر او رسانه های محلی گزارش.

قبلا یک Sicilian دادگاه توصیه می شود که رهبر راست باید صورت آزمایشی برای سفارش است که بیش از 100 مهاجر باقی می ماند در هیئت مدیره یک coastguard قایق برای چندین روز در ماه ژوئیه سال 2019. او چهره به اتهام سوء استفاده از قدرت و بازداشت غیر قانونی و می تواند به صورت یک زندان تا 15 سال محکوم کرد.

نتایج رای گیری مجلس سنا گزارش شده توسط رسانه های محلی با وجود انتشار رسمی نتایج که انتظار می رود بعد از آن در روز چهارشنبه.

Salvini وعده به انجام دوباره آن’

پس از رای Salvini گفت که او تا به حال “کامل و کل ایمان در سیستم عدالت.”

“من در دفاع ایتالیا گفت:” ANSA news agency. و اضافه کرد که او با افتخار از آنچه که او انجام داده و خواهد بود “دوباره آن را انجام دهد زمانی که من بازگشت به قدرت است.”

46-سال Salvini رهبر پوپولیستی لیگ (Lega) ، این فتنه سیاستمدار به عنوان معاون نخست وزیر و وزیر کشور پیشین دولت ایتالیا اما از جیبش در یک پیشنهاد به نیروی انتخابات پارلمانی است. اما در لیگ ائتلاف شریک 5 ستاره جنبش جعلی یک ائتلاف جدید خود را با حزب دموکرات (PD) رقبا برای باقی ماندن در قدرت.

او همچنین در برابر یک چالش قوی از مردمی “ساردین” جنبش است که برگزاری تظاهرات در سراسر این کشور در برابر سیاست های خود.

dj/msh (AFP “رویترز” dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>